320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Jabur jutt, eriti Ventspilsi vastu löödud väravaid arvestades. Aga loodetavasti see annab Jevdokimovile ainult sportlikku viha juurde.
    Üldsegi mitte. Kui sa nüüd Ventspilsi koosseisu viitsid väheke uurida, siis näed et need väravad tulid duubli mitte põhimeeste vastu.

    Iseasi muidugi, mis pildi selline kommentaar treenerist jätab. Ilmselt seetõttu, et asi teda ennast ei puuduta suudab Pohlak selle jama keskel ainsana mõistlikuks jääda.

    Kalju juhtide kära, mis Jürile pigem kahjuks kui kasuks tuleb isegi ei üllata. Neile on vägagi omane, et peale paari lisapunkti tabelis sõidab neil katus ära ja hakkavad kõigile õpetama kuidas jalgpallis asjad käima peavad. Saavad liigas paar laksu, küll siis tõmbavad jälle vaikselt nurka.

    Kommentaar


      Kalju ajab õiget rida aga kahjuks eesti jalgpallis ühe inimese hääl võrdub appi karjumisega keset kõrbe.

      Kommentaar


        Peale Kalju võiksid nüüd hakkata teised iseseisvad klubid kah julgemalt sõnavõtma. Äkki hakkab midagi siis meie jalgpallis muutuma. Ja ükskõik kuna see EJL uus valimine on võiksid ikka uued näod kah kandideerida , muidu ei muutu kindlasti midagi.

        Kommentaar


          Kuno & co. Selline vigisev jauramine ja meediakära garanteerib praegu ainult selle, et Jevdokimovit ei võeta jonni pärast vähemalt 5 aastat enam mitte ühtegi koondisesse.
          Täiesti ajuvabalt olete oma nutuga veidikene üle pingutanud, sellega ei saavuta te mitte midagi, kas teile endale ei tundusedamoodi?

          Fänluse keerasite juba konkreetselt endal pe**e, kas nüüd on järgnevalt vaja kujundada avalik arvamus enda kohta, kui piripillidest?
          ************************************************** *******
          Ja Kalju fännid, kes te kuskil rotiurgudes veel alles olete. Palun ärge kuulake neid ärimehi, saatke nende keelud ja käsud pe**e ning võtke see fänluse asi tagasi enda kätte ning tõmmake asi korralikult käima. Te olete siiski ühed roosad rotid, poolpaljad tatid ja sitakotid küll aga ausalt öeldes muutub teema ilma teieta üpris palju igavamaks. Ei viitsi keegi varsti enam tühjadele tribüünidele laulda. Seega võtke ennast kokku ja tõestage kõigile, et me ei poonud teid veel lõplikult üles!
          Palun. <<<<< Ma ei peaks teid paluma, te peaksite ise sellest aru saama.
          Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Teema iseenesest ajab tusaseks, aga rootskunni kommentaar ajas naeru näeole
            Ma ei viitsi enam isegi ärrituda, see teema on muutunud juba nii labaseks... Teadaoleva info põhjal pole isegi tüli vaid arusaamatu jonn!!!!
            Malditos Bastardos, Hitler Cuando le comentan el tema de los bastardos...


            Minu silmis on Frank olnud asjalik ja õiglane inimene ja kui see tõesti ainult tema otsus on, siis minu austus selle inimese vastu on küll kadunud!
            Fakk keda kotib kes kellele meeldib, või kes kuidas välja näeb... Fakt on see, et koondise kutsumise hetkel oli Jüri ML parim väravakütt (olles konkurentidest palju noorem), täna on ta teisel kohal.

            Fakt on ka see, et Jüri suudab mängida täpselt samadel positsioonidel nagu Kaukvere. Nende kahe mängija vahe on vaid selles, et Jüri on Kaljus põhis ja tema töö on jalgpalli mängimine, Kaukvere töö pole enam mitu kuu olnud jalgpall ja tegemist on amatöörmängijaga. Kuna kaukvere ei saa koondisesse minna oma päevase töö tõttu siis pakkusime viisakalt Jevdokimovit tema asemele... Vastus kõlas selliselt: Tere Kuno,

            Vestlesin Frankiga. Ta tänas info eest, aga tema põhjendus oli, et kuna nad lähtuvad mängijate valikul positsioonidest, siis hetkel ei ole vajadust Jüri kutsuda.

            Parimat,
            Katrin
            EJL

            Pole saladus, et koondis on kaudselt ka äri! Ja mängijatel on võimalus ennast rahvusvahelisel tasandil näidata... Mängijate müügist teenib klubi raha ja otse loomulikult on ka Kalju huvitatud, et nende mängijad kes on Eestis parimad saaks ennast näidata!!!!! Sellest tulenevalt on ka Raul endast väljas kuna see olukord kõrvalt vaadates tundub ebaloogiline ja ebaõiglane!

            Mis on veel kummaline, siis väidetavalt EJL juhid koondise valikutesse ei sekku ja seda teevad treenerid...
            Nii peaks see asi olema ka... AGA millegipärast on ka teada, et Aivar Pohlak arvab Jüri Jevdokimovist kui heast mängijast täpselt sama palju kui ta arvas aastaid tagasi näiteks Tarmo Kinkist... ehk siis arvamust polnudki... Aastaid tagasi kui Teever tuli Rootsist tagasi suutis ta Kalju amatöörmeeskonnas lüüa kõikidest ründajatest rohkem väravaid... olles ML parim väravakütt.

            JA MÕELGE TA TEGI SEDA MEESKONNAS MIS ASUS TABELIS VIIENDAL VÕI ISEGI KUUENDAL KOHAL!!!!

            Kas teda koondisesse kutsuti? Loomulikult mitte... Samal positsioonil mitte parimas vormis olnud Viikmäe, aga millegipärast kutsuti koondisesse kuigi sellel ajal ta vist isegi ei mänginud kuskil ja kui koondisesse tuli oli selgelt halvas vormis (mitte, et mul Viikmäe vastu midagi oleks).

            Jalgpall ei ole äri... Kas ikka on nii?
            Äkki oleks just Teever teinud koondises hiilgava mängu ja selle tulemusel oleks Kalju suutnud ta näiteks 150 000 EURO eest müüa kuskile suurde klubisse?
            Mille järgi veel ründajaid koondisesse kutsutakse kui mitte selle järgi, et sa lööd kõige rohkem väravaid... Kuidas selline "FAIR PLAY" mõjub noortele ründajatele...???

            Mis see kriteerium, siis on mille järgi kedagi koondisesse kutsutakse?
            Küsime siis veel selgemalt KELLEGA ÜKS RÜNDAJA MAGAMA PEAB, ET TA KOONDISESSE PÄÄSEB?

            Ja kus on Ojamaa?


            Teie tehke omad järeldused, kui teile nii meeldib, siis jumal sellega!
            Mulle isiklikult väga ei meeldi, Raulile ka mitte ja ma olen kindel, et neid on veel kes ei ole päris nõus igasuguse makaroniga mis tema kõrvadele riputatakse... Ma leian, et igal inimesel on õigus oma arvamust avaldada ja kui see arvamus on väär, siis vabandan ette juba ära kui see kedagi peaks solvama.

            Aga see on siiski meie õigus asjadest rääkida!
            Ma olen ka eesti jalgpalli sees olnud mõnda aega ja kõrvaltvaataja kogu aeg ja täpselt minu mõtted.

            P.S Pole mingi Kalju fänn. Pole kordagi nende mängu vaatamas käinud staadionil.

            Võitle Kuno ja ütle asju ka edaspidi samamoodi välja. Sinu sõnadel on kaalu.

            Kommentaar


              Tõesti Kalju ajab õiget rida ja Kunole respect, et julges sõna võtta!

              Mis kuradi treener see on, ,kes peale mängu küsib ründajalt(jah, ründajalt) mis tunne on? Siililegi selge, et Jevdo oli samuti pettunud, nagu teised meeskonnakaaslased ja samuti oli ka peatreener. See, et Bernhard sellest herne ninna tõmbas pole küll eriti õige otsus. Räägitakse, et sakslastel puudub huumorimeel ja see on ehe tõestus!
              Mina näen asja nimodi, et lollile küsimusele tuleb lollilt vastata.
              Kuno EJL presidendiks!

              Kommentaar


                Kui meeskond kaotas 0 - 5 siis treener võiks kõige pealt kaitsjaid süüdistada.

                Ja Kalju just nimelt peaks oma esindajatega EJL-i kandideerima. keegi peaks seal siiski silma peal hoidma kasvõi, mis siis et opositsioonis. Muidu Karvane teeb mis tahab ja keegi isegi ei tea enne kui lepingud allkirjastatud jälle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  Kuno & co. Selline vigisev jauramine ja meediakära garanteerib praegu ainult selle, et Jevdokimovit ei võeta jonni pärast vähemalt 5 aastat enam mitte ühtegi koondisesse.
                  .
                  Kas sa ei arva, et midagi on valesti, kui lihtsalt jonni pärast ei võeta kedagi oma rahvuskoondist esindama?
                  "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Neid näiteid on ju mujaltki maailmast. Kasvõi Lippi ja Cassano/Miccoli. Koondise peatreeneri ülesanne on tema nägemuses parimad mängijad välja valida ja need mängima panna. Kui tema meelest Jevdo koondise sisekliimasse ei sobi, siis ei sobi ja punkt.

                    Teine teema on muidugi ühe klubi mängijate promomine/konkurendi mängijate kõrvalejätmine, mis on ilmselgelt väär. Aga praeguses Jevdo olukorras ma küll Pohlaku karvast tonti tagaplaanil ei näe.

                    Kommentaar


                      Kui probleemiks on, et koondistesse ei võeta Kalju mängijaid, siis miks mängisid eile Võtti ja Kallaste? Kas Flora süsteemist enam kedagi võtta ei olnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        Flora Süsteemi liiga moodustaksid:

                        FC Flora
                        Viljandi Tulevik
                        Paide Linnameeskond
                        FC Kuressaare
                        Narva Trans?
                        Tallinna JK Legion!?!?!?
                        Valga Warrior
                        Rakvere Flora
                        HÜJK Emmaste
                        Nõmme United?
                        Transist(pohlak viskab rahhi) ja nõmmest(mart poom) saan veel aru, aga kuidas legion flora süsteemi alla kuulub sinu arust?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 818 Vaata postitust
                          Ja Kalju fännid, kes te kuskil rotiurgudes veel alles olete. Palun ärge kuulake neid ärimehi, saatke nende keelud ja käsud pe**e ning võtke see fänluse asi tagasi enda kätte ning tõmmake asi korralikult käima. Te olete siiski ühed roosad rotid, poolpaljad tatid ja sitakotid küll aga ausalt öeldes muutub teema ilma teieta üpris palju igavamaks. Ei viitsi keegi varsti enam tühjadele tribüünidele laulda. Seega võtke ennast kokku ja tõestage kõigile, et me ei poonud teid veel lõplikult üles!
                          Palun. <<<<< Ma ei peaks teid paluma, te peaksite ise sellest aru saama.
                          Sa oled ilmselt kõige ebaintelligentsem inimene, kelle juttu ma lugenud olen! Palju õnne!

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ütlen otse välja, et minu arvates on Kuno ja Rauli jutus üks täiesti ebanormaalne nähtus, mis muudab kogu nende teksti naeruväärseks: mehed virisevad, et nemad pole jalgpallijuhtimisega rahul, kuid samal ajal teatavad, et ei kavatse midagi teha, et seal tipus muutusi esile kutsuda. Nagu mismõttes, kutid? Kui ei meeldi, siis tuleks nagu tegutseda. Eriti teiesugustel inimestel, kes te selle kõige keskel olete. Kuid kas nüüd ongi nii, et kui valimisteks läheb, tõstate kõigi teistega kätt ja lööte au või otsutate olla jube erapooletud?

                              Sellisel juhul olete seda kõike, mida siin kirjutate, täiega väärt. Lihtne.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X