320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pastakast välja imetud või mitte, aga see näitab lihtsalt EJL professionaalsust=kui on eelnevalt kokkulepitud ajakava, mida tuleb jälgida -no tere talv - siis seda tuleb tõesti jälgida! Kas allkiri või eelarve saadi kokku 24tundi või 5min. peale tähtaja lõppu ei tee vahet. Ac Oulu sai enda eelarve 19h peale tähtaega lõppu kokku, aga ei aidanud midagi..veikkausliigast visati sats välja ja nagu naksti mängitakse järgnev hooaeg 13 meeskonnaga, usun et EJL nii karm veel pole, kuigi vabalt võiksid samas olla ka..

    Kommentaar


      Mulle meeldib see, et sellist iba räägivad mehed, kes ei tea asjadest mitte midagi. Ei ole mõtet ennast lolliks teha, kui tagamaid ei tea.

      Kommentaar


        Kalju proovib siis Litit endale meelitada..
        Tallinnalaisen JK Nõmme Kaljun presidentti keskustelee Jari Litmasen kanssa.

        Kommentaar


          Algselt postitas Silver Vaata postitust
          Mulle meeldib see, et sellist iba räägivad mehed, kes ei tea asjadest mitte midagi. Ei ole mõtet ennast lolliks teha, kui tagamaid ei tea.
          järjekordselt

          soccerneti vanasõna

          eneseõigustus ftw
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
            Aga kas pärast karistusi jagab Pohlak või Pohlak, kui nad üldse on erinevad ?
            pigem ikka sama

            Kommentaar


              Kuidas platsi puhastamine edeneb?
              Kuuldavasti üleile olite proovinud ATVga lükata, aga eriti see ei toiminud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas dnb Vaata postitust
                pigem ikka sama
                Ohhsa tagumik , tahtsin ühe asemel EJL kirjutada ja teise all mõtlesin Florat. Aga samaks jäävad nad ikka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kuidas platsi puhastamine edeneb?
                  Kuuldavasti üleile olite proovinud ATVga lükata, aga eriti see ei toiminud.
                  Eks ma siis homme tulen vaatan ise
                  Teen pilti ka :P
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Nõmme Kalju juhib siis Skonto vastu.
                    Mingi ülevaate saab siit http://www.skontofc.lv/lv/news/821
                    Ma nüüd ei saagi aru, kas see TV töötab või mitte, igatahes sealt lingilt suunas mind tagasi avalehele.

                    Jaa, mängu näeb http://www.skontofc.lv/lv/skontotv

                    // 2-0 Kaljule. Ei saanud aru kes täpselt lõi. Igatahes mäng hakkas vist hiljem, mingi 11.50.

                    Kommentaar


                      Jari Litmanen on nr:25 ju .. ??
                      JK Nõmme Kalju , BEST4EVER

                      Kommentaar


                        See "ülevaate" leht ütleb ju 2:1 Kaljule.
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Kes iganes see 25 ka poleks, tundub hea mängija olevat.

                          Kommentaar


                            25 on jaapanlane Toshi Väga hea mängija on

                            //2-2 jah, pennust löödi Kaljule.

                            /// Jumal küll, järjekrodne pennu Skontole.. See oli küll pigem sukeldumise lõhnaga.

                            Kommentaar


                              13nr: Litmanen ?? Jaril on ju siuke sonks .
                              JK Nõmme Kalju , BEST4EVER

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Zx . Vaata postitust
                                13nr: Litmanen ?? Jaril on ju siuke sonks .
                                Pigem Mitsuyama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X