320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju tuuakse kiirelt maa peale tagasi. Ennustan teile 5. kohta Eesti Meistriliigas.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Kalju tuuakse kiirelt maa peale tagasi. Ennustan teile 5. kohta Eesti Meistriliigas.
      Kurat Kunn, sa oled ikka üks puine kuju küll.. Tähtede või kohvipaksu pealt ennustasid?

      Kommentaar


        See teie japs oskab ilmselt sushit paremini teha kui jalkat mängida. Aga ärge nüüd mind kohe kõik sõimama hakake mul on tegelt jube pohmakas peale eilset Wabariigi aastapäeva ja selle pärast olen eriti tige ja õel. Samas Nõmmekana olen pooleldi Kalju fänn.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          See teie japs oskab ilmselt sushit paremini teha kui jalkat mängida. Aga ärge nüüd mind kohe kõik sõimama hakake mul on tegelt jube pohmakas peale eilset Wabariigi aastapäeva ja selle pärast olen eriti tige ja õel. Samas Nõmmekana olen pooleldi Kalju fänn.
          Vaata, et see Japs teile järgmine nädal paar tükki ära ei küpseta. Oleks kurb alustada kaotusega..

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            See teie japs oskab ilmselt sushit paremini teha kui jalkat mängida.
            Kui sa mõtled seda nr. 25 mängijat, siis ma ei tea küll mis sul viga on...

            Kommentaar


              Mis seis on praegu ?
              FCF Forever

              Kommentaar


                No uskumatu.... Kolmas penalti Skontole

                // Vaatamata kaotusele, suudeti kohati päris ilusat mängu näidata. Edasiminek võrreldes eelmise aastaga on selgelt märgatav. Skonto poolele vilistatud penaltid olid muidugi suht pastakast välja imetud.

                Kommentaar


                  Kui Kalju hooaja esimeses mängus meile ära teeb siis jooksen Pantri kostüümis Hiiul terve ringi viinapudel taskus ja suits ees .
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    kes on kalju vasak kaitse, katastroof, ta vist tegigi kõik kolm pennut

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      No uskumatu.... Kolmas penalti Skontole
                      Ungari kohtunikud ilmselgelt.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Kui Kalju hooaja esimeses mängus meile ära teeb siis jooksen Pantri kostüümis Hiiul terve ringi viinapudel taskus ja suits ees .
                        Jääme ootama!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Kui Kalju hooaja esimeses mängus meile ära teeb siis jooksen Pantri kostüümis Hiiul terve ringi viinapudel taskus ja suits ees .
                          15 minutit kuulsust? Ja seis jäi siis 2:5
                          Adiós amigos

                          Kommentaar


                            Olgu pealegi need kohtunikud jobud aga see tulemus näitab tegelt ära mis seisus te olete nii ,et pange vihad valmis .Flora kütab teile kohe esimeses mängus korraliku sauna isegi siis ,kui tõesti juhtub ime ja Jari ,kellest ma väga lugu pean, peaks teie koosseisus mängima.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Kus tiimide nimekirju näeb ?
                              JK Nõmme Kalju , BEST4EVER

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Olgu pealegi need kohtunikud jobud aga see tulemus näitab tegelt ära mis seisus te olete nii ,et pange vihad valmis .Flora kütab teile kohe esimeses mängus korraliku sauna isegi siis ,kui tõesti juhtub ime ja Jari ,kellest ma väga lugu pean, peaks teie koosseisus mängima.
                                No ja siis kui kütab, ega nad siis kohe meistrid pole ju!
                                Adiós amigos

                                Kommentaar

                                Working...
                                X