320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kui 5 euri kellegi jaoks tähendab "lolliks maksmist" siis on meie vabariigis küll suur sotsiaalne probleem. Kuidas sa mees küll interneti ja elektrit endale lubada saad?
    Ema maksab.

    Kommentaar


      Kutsu ema Kalju mängule ma teen talle tasuta hooaja pileti
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Tegelt oli polnud mu post mõeldud mitte halamisena, aga siira küsimusena - kas JK Nõmme Kalju diskrimineerib soodushinnaga piletide müügil inimesi, kellel on isiklik elu?

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Säästusektor kaob sellel aastal kahjuks ära kuna plaanis on paigaldada kõrge ja reklaamidega kaetud aed säästusektori ette. Jalgpalli peab ikka staadionilt vaatama ja nii saavad jalgpallihuvilised oma väikse panuse piletiostuga ka jalgpalli hüvanguks teha.
          Lugupidamisega,
          Kuno
          Seda juttu on aetud juba kolm aastat.
          Kaua tehtud kaunike.

          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Kui 5 euri kellegi jaoks tähendab "lolliks maksmist" siis on meie vabariigis küll suur sotsiaalne probleem. Kuidas sa mees küll interneti ja elektrit endale lubada saad?
          Kuna mul endal konkreetset lemmikmeeskonda meistriliigas pole, siis plaanin vaadata huviatavamiad vastasseise Kalju- Flora, Flora- Levadia ja Levadia- Flora.
          Kahjuks Kalju kodumänge ma küll ei kavatse 5 euri eest külastama hakata. Minu arvates 5 euri eest seal küll midagi vaadata pole. Samas Kuno ja Co le ka midagi ette ei heida. loll pole see kes palju küsib, vaid see kes palju maksab.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            hui ma lähen mõnda mängu vaatama kui ma saan sinna odavamalt vaid tänu FB-le.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kuno Vaata postitust
              Kui 5 euri kellegi jaoks tähendab "lolliks maksmist" siis on meie vabariigis küll suur sotsiaalne probleem. Kuidas sa mees küll interneti ja elektrit endale lubada saad?
              Mõne jaoks on ka 1 euro suur probleem. Mis vabariigis sa elad? Kui mõni avaliku elu tegelane sellise ütlusega välja tuleks, oleks tegu korraliku jalga tulistamisega.

              Kommentaar


                Rein ju sa siis pole ka eelnevatel aastatel käinud kalju mängudel, sest hind oli sama, kui vinguda et paar krooni kallim, siis arvesta inflatsiooni

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                  Kui lõustakaustikut ei kasuta, siis kusen verd ja maksan lolliks?
                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  hui ma lähen mõnda mängu vaatama kui ma saan sinna odavamalt vaid tänu FB-le.
                  Päris nõme on pidevalt erinevates teemades rõhutada, et oo, vaadake mind, ma olen selline metsik mässaja, tänapäeva jamesdean, mul ei ole facebooki kontot! Ma mõtlen, et õige mässaja kustutaks oma socceri konto ka ära, põletaks rituaalselt arvuti ja vaat siis alles elaks täisväärtuslikku elu. Või ei? Igatahes

                  Kogu ülejäänud progressiivne noorsugu, ma loodan, et attendib. Seda unistuste ründeliini ju lihtsalt peab oma silmaga nägema.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jkj Vaata postitust
                    Rein ju sa siis pole ka eelnevatel aastatel käinud kalju mängudel, sest hind oli sama, kui vinguda et paar krooni kallim, siis arvesta inflatsiooni
                    Kaks eelmist hooaega tõesti ei käinud.
                    Lihtsalt ei olnud Eestis, selle pärast.
                    Kolm aastat tagasi sai käidud, siis oli see nuss nende flaieritega. Pidid ootama millal need foorumisse ülesse riputatakse, siis otsima printeri kus seda välja saaks printida. 75 krooni ei maksnud ma kolm aastat tagasi ja ei maksa ka nüüd. Oma inflatsiooni jutuga võid minna puu taha.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Pidurda oma hobuseid. Kalju on "progressiivse relkaami" esirinnas olnud ja kõrge viis neile selle eest, kuid tõmmata kogu soodustuse värk vaid FB peale, no jah, maitse asi. Flaiereid trükkida on raharaisk, kuid elektroonilisi vahendeid on veelgi.

                      Kommentaar


                        Ei tea, selle teema viimaseid poste lugeda on küll imelik ja mõelda, et tegemist peaks olema eestlastest jalgpallihuvilistega, kelle südamesooviks võiks olla jalgpalli populariseerimine. Viimati tekkis selline masendus seoses rahvuskaaslasega, kui Ringvaates näidati neid Bieberi fänne.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ei tea, selle teema viimaseid poste lugeda on küll imelik ja mõelda, et tegemist peaks olema eestlastest jalgpallihuvilistega, kelle südamesooviks võiks olla jalgpalli populariseerimine. Viimati tekkis selline masendus seoses rahvuskaaslasega, kui Ringvaates näidati neid Bieberi fänne.
                          Et läbi feissbuuki odavalt mängule saamine on klubi poolt jalgpalli populariseerimine?
                          Tean nii mõndagi jalgpallisõpra kes ei oma FB kontot. Kas nemad peavad siis maksma kallimat hinda?
                          Lisaks on see nimekirja värk tüütu, võtab lisaaega ja lisatööjõudu. See FB värk võib küll olla pop ja noortepärane, aga populariseerimist ma seal küll kuskil ei näe.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kummaline nurin piletihinna üle jah, sattusin jaanuaris üle paarikümne aasta Kalevi halli kossu vaatama. Pilet oli 6 eur-i, keegi ei virisenud ja läbi ka selle raha eest ei otsitud. Iga teine mees võttis Tammiste käest purgi-kaks õlut 2.40 purk ning kõik olid rahul ja saal oli rahvast pungil. Kusjuures õlut trimbati otse purkidest.
                            Mis aga puudus- puudus mängukava.

                            Säästukast on muidugi kahju, kui tribüüni täis lööb, läheb kuradima kitsaks ja kuhu siis panter üles puua...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Päris nõme on pidevalt erinevates teemades rõhutada, et oo, vaadake mind, ma olen selline metsik mässaja, tänapäeva jamesdean, mul ei ole facebooki kontot! Ma mõtlen, et õige mässaja kustutaks oma socceri konto ka ära, põletaks rituaalselt arvuti ja vaat siis alles elaks täisväärtuslikku elu. Või ei?

                              Mõni päev on kergem, mõni päev on raskem. Raskemal päeval tulen tavaliselt soccernetti ja nutan/oksendan/lõigun ennast virtuaalselt tühjaks. Õnneks olen leidnud omale hingesugulase orbitaaljaama näol. Koos on kergem.

                              Tõsiselt rääkides, siis kogu oma turundus ja muu mull FB-i kolida ei ole minu arvates päris normaalne (ei kehti ainult Kalju kohta). Kuna minu FB konto puudumise teistkordne(!!!) mainimine on mõningaid foorumlasi ärritanud, siis lõpetan kodurahu huvides sellel teemal siin foorumis polemiseerimise.

                              Kommentaar


                                Kui asetada ennast nende hulka, kes käivad ka vutti vaatamas, kuid internetti eriti ei kasuta, siis kujutan ette nende teatud nördimust, et nende käest võetakse 5 eurota, samas mingi nende jaoks müstilise nimekirja alusel pääseb sisse poole hinnaga. Ma usun, et enamus neist teist korda ei tule. Sellist ebaõiglust ei andestaks kuidagi.

                                Uskuge mind, on olemas inimesi, kes käivad päeval kuskil tehases tööl, ei ole teps mitte vaesed, aga internetti kasutavad minimaalselt. Millal seda aega nii väga ongi, jõuad koju kella seitsmeks. Hommikul jälle tööle. Ju kui selline avastab, et mingid võrgustikud annavad pileti poole hinnaga, siis edaspidi ta sellele üritusele lihtsalt ei tule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X