320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    See pole tõesti paha mõte Reinul.
    Sümpaatne. Mulle meeldib, et klubijuht on tulnud enne hooaja algust tõeliste fännide keskele asja ajama ja kuulama/lugema.
    Samas, erinevalt eelmisest hooajast kiidan ka Nõmme Kalju komplekteeritust. Kokku on saadud väga kihvt koosseis. Kogenud poisid Eestist, kogenud eestlased piiri tagant ja paar loodetavalt kvaliteetset välismaalast. Paberil mängib Kalju tõepoolest ennast see hooaeg kohtadele 2 või 3.

Edu,
    Piksenool
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

Kommentaar

Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      2,5€ leidmine ei tohiks olla suur probleem, kui on suur soov ja tahtmine.
      pikad näpud ja kiired jalad on alati abiks.

Kommentaar

Kuno ! Säästusektorit ei ole vaja reklaamidega varajata vaid tehke kas nii:
        1. keegi klubi fännidest käib korjanduskastiga esimesel poolajal ringi ja korjab vabatahtlikult annetatud nn. piletiraha ,mis läheb klubile toetuseks. Kes on Kalju fänn see annab kindlasti. Ükskord keegi tegi seda ja mina olles tookord säästukal maksin täispileti raha.
        2. Märkige sinna maha ametlik looduslik sektor ja korjakegi ametlikult piletiraha , seda saab ju Nõmme linnaosaga kokku leppida. Pange mustade kiledega aiad mitte päris väljaku äärde vaid ca 10 meetri kaugusele .Nii ei sega jooksjaid ja publik mahub kah ilusti ära sest kui Hiiul on juba näiteks 300 inimest siis istuma ei mahu ja rajaääres passida ma ei kavatse.Säästukas on looduslik ja hea nägemisulatusega sektor ja ma olen nõus seal viibimise eest maksma.
        FCF Forever

Kommentaar

Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Säästusektor kaob sellel aastal kahjuks ära kuna plaanis on paigaldada kõrge ja reklaamidega kaetud aed säästusektori ette. Jalgpalli peab ikka staadionilt vaatama ja nii saavad jalgpallihuvilised oma väikse panuse piletiostuga ka jalgpalli hüvanguks teha.
          Lugupidamisega,
          Kuno
          Väga õige suhtumine, Kuno! See totrus tuleb ära lõpetada, et inimesed vaatavad mängu aia tagant! Näiteks Tartus, Annelinna statkal on sama probleem ja mõned vaatavad mängu isegi autost, mäepeal. Krt mulle selline asi ei meeldi..kui sa lähed kinno või teatrisse, siis sa samamoodi ju maksad etenduse eest. Niimodi käitudes sa ei toeta ju klubi ning näitab ka sinu ükskõiksust klubi vastu. Seega kui sa ei raatsi antud kontekstis 2.5 või siis 5 eurot klubi toetamiseks maksta, ära nimeta end jalgpalli fänniks/huviliseks!!

Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!

Kommentaar

Kui hästi läheb saame ehk värava või mõlema värava taha lisatribüüni paigaldada, aga see säästuka mambo-jambo kaob erinevatel põhjustel millest osa puudutab kaljut ja osa mitte. Sorry Kunn pead seda roosat pantrit nüüd ikka staadionil teipima ja pooma
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

Kommentaar

Kalju teeb Fesariga minu arvates väga tublilt, läheneb sihtgrupipõhiselt ehk antud juhul internetti kasutavad, aktiivsed, nooremapoolsed jalgpallisõbrad. Või midagi sinnakanti. Piletitulu on välismaal klubidele oluline sissetulekuallikas ja ma ei räägi siin Chelseast või Barcast, aga just madalamate liigade klubidest, mis taristu (vahva sõna) jms poolest peaks andma enam-vähem Kalju mõõdu välja. Mõni aasta tagasi avaldas üks mu välismaine tuttav meistriliiga mängu, ei mäleta, kelle oma, külastades imestust, et piletihind nii madal on. Tookord oli vist 50 eeksi vms. "Kust klubid siis raha saavad?" küsis ta minult. Kui klubi või mingi detail sellest sümpaatne on ja seda tahaks näha, siis ei tohiks 5 eurot küll ülemõistuse summa olla. Ja mis puutub esimese nooruse läbi elanud vabrikante, kes võib-olla staadionile tulevad ja siis Fesari-ebaõiglust kogevad ja pettuvad, siis loogika ütleb, et 100x lihtsam on klubi toetama ja/või fännama mõjutada noort kui kibestumisvaibidega täiskasvanut.
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

Kommentaar

maybe attending on 3.75?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

Kommentaar

Post 1:0. Siit saab Kalju LÕPP alguse! Hea kui aprilli lõpuks 10 punktinigi jõutaks.

Kommentaar

On Ainult Flora!

Mis lillat lugulaulu paar korda pantrid laulsid?
                    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

Kommentaar

Täiesti kohutav mängupilt, lõpetage see Eesti liiga ära ja ärge imestage, miks publikut ei ole. APPI!!
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

Kommentaar

Kuule, ole sina kuss, parem mine löö oma punaste trollide peale pihku kuskil...

Aga puterdati täna liiga palju küll, see on tõsi!
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

Kommentaar

hooaja algus,kehv väljak jne. küll suvel muru peal se mängupilt ilusam on...kui sa vaatad telkust meistriteliiga mängu mis mudasel väljakul kusagil venemaal/ukrainas mängitakse siis ka seal on kohutav mängupilt....nii, et pole hullu midagi...ülekande kvaliteet muidugi võiks olla kordades parem aga küll see ka areneb ma usun....

Kommentaar

Kalju võiks selle Abrahami laulu oma repertuaari lisada! Ja rebasepeetri postreid jagada!
                            Invest In Africa

Kommentaar

Rootsi Kunn pääses vist komejandirollist.

Kommentaar

Kohtunikud olid kinni makstud.Aivar Pohlaku saadan otse perse.
                                JK Nõmme Kalju , BEST4EVER

Kommentaar

Working...
                                X