320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas z3ro Vaata postitust
    seda mängu vaadates on arusaadav, miks mehed nagu Bärengrub, Viikmäe ja Neemelo kuskil võõrsil hakkama ei saanud. Tase ei vea isegi ML-is välja, mis me siis võõrsil mängimisest räägime.
    Ega nad mingid imemehed ei ole, aga öelda ühe lumejalgpalli kohtumise põhjalt, et näiteks Bärengrub ML taset välja ei vea, on lollus.

    Kommentaar


      Fotod: JK Nõmme Kalju vs FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
        Ega nad mingid imemehed ei ole, aga öelda ühe lumejalgpalli kohtumise põhjalt, et näiteks Bärengrub ML taset välja ei vea, on lollus.
        Olgem ausad, nii olematu kiirusega vend ei saa üheski mõistlikus Euroopa liigas hakkama. Eile oleks seetõttu pmst 2 väravat tulnud. Eesti liigasse ja Kaljusse ta on vahva vend ning peaga oskab kah palli lüüa, aga jalad võiks natuke kiiremini tõesti käia. Annaks jumal, et Prins hooaja teisel poolel Haavistut ja Bärengrubi koos keskkaitses ei prooviks. Piisaks vaid läbisööte toksida ja Kalju puur oleks täis.

        Kommentaar


          Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
          Ega nad mingid imemehed ei ole, aga öelda ühe lumejalgpalli kohtumise põhjalt, et näiteks Bärengrub ML taset välja ei vea, on lollus.
          Polnud seal mingit lumejalgpalli , plats oli puhas ning mitte jäätunud. Aga Alo tase on langenud ,kuna ta on viimasel ajal vähe mängida saand.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Hooaja algus on veel, teie arvamus mängijate kohta muutub hooaja jooksul kidlasti.

            Kommentaar


              Kes see Kalju-Flora mängul teil tee valmistas? Ma pean mainima, et ma ei ole kusagil midagi nii rõvedat saanud.

              Kommentaar


                ..minu arust oli Bärengrubi Alo seal väljakul Kalju omadest kõige asjalikum mees üldse (koos jaapanlasega). Vähemalt tema söödud olid valdavas osas täpsed ja adressaadiga. E.Puri oli küll suur pettumus.
                RummaBastards!

                Kommentaar


                  Mina ootaks, et Kalju kodukas ka mängu tulemuse ära tooks. Lihtsalt korrektsuse mõttes. Võibolla on uudis juba arhiivis, seda ma ei tea.

                  Kommentaar


                    Suursündmus Eesti spordis-Kalju vs.Flora
                    407 pealtvaatajat ja tasuta tee!

                    Kommentaar


                      Arvestades, et on märtsi algus, väljas ikkagi suht külm, Kalju ei mänginud kodus vaid Sportlandil, siis pole see 407 pealtvaatajat sugugi halb. Usun, et Kalju ja Flora vastasseis toob sellel hooajal kohale 2-3 korda rohkem rahvast kui ilmad ilusamaks lähevad. Igatahes põnevust jagus nagu näha lõpuminutiteni ja Flora võttis seekord jõuga ära... See näitab, et sisu neil igatahes on
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Olgem ausad, nii olematu kiirusega vend ei saa üheski mõistlikus Euroopa liigas hakkama. Eile oleks seetõttu pmst 2 väravat tulnud. Eesti liigasse ja Kaljusse ta on vahva vend ning peaga oskab kah palli lüüa, aga jalad võiks natuke kiiremini tõesti käia.
                        Ma jah pigem seda mõtlesin Bärengrubi koha pealt. Flora poiste nimesi peast ei tea, kuid Alo joosti ikka korduvalt üle.
                        Kui kiirust ei ole, siis ootaks sellise tasemega mängumehelt positsioonivalikut, millega noortele koht kätte näidata.

                        Kommentaar


                          Meie 4 liikmeline seltskond sisenes stadionile 20 minutit peale mängu algust, sest varem oli seal pikk järjekord.
                          Kahjuks meist keegi mängukava ei saanud Miks?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Meie 4 liikmeline seltskond sisenes stadionile 20 minutit peale mängu algust, sest varem oli seal pikk järjekord.
                            Kahjuks meist keegi mängukava ei saanud Miks?
                            Mure tõesti...aga Kalju tuleb sel hooajal meistriks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                              Mure tõesti...aga Kalju tuleb sel hooajal meistriks!
                              Ja kui ei tule, siis tehakse kõigile ülejäänutele puust ja punaseks ette, kuidas üle oma võimaluste elades põhja minna.

                              Kommentaar


                                Ma ei tea kes sa Petuhhin oled, aga oma nime oled sa endale õigesti pannud... Eestikeeles on see KUKK! Mida see tähendab tead sa ise paremini... Aga ma arvan, et Kalju pole üle oma võimaluste kunagi elanud ja ei ela nüüd ka... Pole kordagi nende klubide seas olnud kellel palgad maksmata või kes miinusega majandusaasta lõpetavad. Seega säästa enda ja teiste lugejate närve oma suvalise plämaga... See pole Delfi foorum siin!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X