320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kui Chilli hinnad ei sobi, siis ostke Piletilevist omale sama pilet http://www.piletilevi.ee/est/piletid...ll/?show=21169
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Kalju sai teenitult oma kohustuslikud 3 punkti, aga minu arvates on muretsemiseks põhjust, sest keskkaitsed ikka nii aeglased, mis lubas Viljandil 3-4 korda Küti vastu 1-1 minna. Wakui tegi hea mängu, aga Neemelo ei paistnud peale Prinsiga vaidlemise millelegagi erilisega silma. Ja kohtunik säästis Alot ja Kaljut, kui ei andnud teist kollast. Üldse tundus, et Kalju vanakesed "töötlesid" kohtunikku juba algusest peale ja see andis tunda ka tema otsustes või otsustamatuses. Aga 3 punkti on teie ja Viljandist liiguti tabelis ettepoole

      Kommentaar


        Ootaks jällegi mängujärgseid kommentaare,kuna nii vara ei jõudnud mängu vaatama. Krt. sellisel kellaajal ,laupäeva hommikul ja üks vooru kesksemaid mänge .
        FCF Forever

        Kommentaar


          Ma isiklikult tahaks tänada kõiki poolehoidjaid, kes võtsid vaevaks laupäeva hommikust pohmelli staadionil vastu võtta, hästi lahedad olete. Aga neile, kes te kohale ei ilmunud ilma suurema põhjuseta, siis soovitaks vaadata Tammeka fännide etendust - kuulda/näha seda kirge, emotisooni ja tahtmist ning ma usun, et te mõistate, et gloryhuntereid ei vaja ükski klubi.

          Kui ei oleks Kaljut, oleks ainult Tammeka, aga kõigile Kalju poolehoidjatele, siis pitsi täna ei sülitata ning õhtu on alles ees!

          Kommentaar


            Tänud sullegi, et viitsisid meid pisut toetada ja kuna hooaeg pikk siis kindlalt jõuan ka mõnele Kalju mängule. Ära siis konnasöömisega liiale mine Nägudeni

            Kommentaar


              Nõmme Kalju hooajapiletid on endiselt kuum teema!

              http://www.chilli.ee/vaata-pakkumist...ju-hooajapilet

              Kommentaar


                Ei tea, kas müügiarv ka välja öeldakse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Ei tea, kas müügiarv ka välja öeldakse?
                  Sa oled ikka väga naiivne kui loodad seda numbrit siin näha.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Ei tea, kas müügiarv ka välja öeldakse?
                    Müüakse rohkem kui Flora omasid, võid kindel olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      Müüakse rohkem kui Flora omasid, võid kindel olla
                      aga sa ei vastanud. cherry.ee näitab müüdud voutshereid, teised portaalid mitte. ehk Kuno julgeb selle müstilise numbri siiski välja öelda

                      Kommentaar


                        Chilli.ee ei avalikusta seda informatsiooni ja selles osas ei pea ka meie vajalikuks seda teha. Nii palju võin öelda, et eelmüügi kampaania osutus edukaks ja me oleme tulemusega rahul. Uudishimu on selline huvitav asi mida tuleb õppida kontrolli all hoidma
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          seda on ju kalju mängudel näha paljud selle voucheri ostsid.
                          http://www.newyorkredbulls.com/

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Chilli.ee ei avalikusta seda informatsiooni ja selles osas ei pea ka meie vajalikuks seda teha. Nii palju võin öelda, et eelmüügi kampaania osutus edukaks ja me oleme tulemusega rahul. Uudishimu on selline huvitav asi mida tuleb õppida kontrolli all hoidma
                            Ma nüüd küll aru ei saa, mis kahju võiks tekitada selle arvu avalikustamine. Absoluutselt ei ole ju oluline, kes vahendaja on ja kas tema ise kaagutab midagi oma tulemuste kohta või mitte.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Ei usu,e trohkem müüdi kui Flora(62 tk) müüs.
                              Eks ta sinna 30-40 kanti arvatavasti jäi.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Liituge Nõmme Kalju Facebooki lehega kui tahate Nõmme Kalju tegemistele ja informatsioonile lähemal olla.
                                Päikest,
                                Kuno

                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X