320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kampaania juba läbi? Vb "varjamise" põhjus ongi, et Florale alla jäädi.

    Kommentaar


      Elu ei seisne ainult Floraga võistlemises Mul pole midagi selle vastu kui Flora Kaljust rohkem või vähem pileteid müüb... Mis vahet sellel on? APPI!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Seega on sul ka sellest savi, et Flora viimast mängu vaatas staadionil 3 korda rohkem pealtvaatajaid Kalju viimast mängu?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas dnb Vaata postitust
          Kampaania juba läbi? Vb "varjamise" põhjus ongi, et Florale alla jäädi.
          Isegi kui ei jäädud alla, siis postitus stiilis "oujea me müüsime 73 hooajapiletit!!!!" on enamvähem sama hale ja mõttetu, või mis.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Kalju viimast kodumängu vaatas 407 inimest, ma pole uurinud palju Floral rahvast oli... Miks see oluline praegu on ja mis seos on sellel chilli.ee keskkonnaga?
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Lahe pilt, Kuno
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Roosad prillid, hihii
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                  Roosad prillid, hihii
                  Lillad!

                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Ei, tegelt tegin nalja, mul suht savi palju neid müüdi, aga see et Kuno seda öelda ei taha teeb asja huvitavamaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dnb Vaata postitust
                      Ei, tegelt tegin nalja, mul suht savi palju neid müüdi, aga see et Kuno seda öelda ei taha teeb asja huvitavamaks.
                      Huvitavaks alles hakkab minema
                      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Peale selle, et esimeses mängus polnud Kaljul kodumängu eelist oli see siiski Kalju kodumäng. Kesa kui sa viitad sellele, et publiku numbris oli tähtis osakaal ka Floral, siis sellele ei vaidle kindlasti vastu! Floraga mängides annab intriigi müüa üsna hästi, aga ma olen veendunud, et kui me oleks mänginud kodus (HIIUL), siis oleks numbrid ilusamad olnud. Edu järgmisteks voorudeks!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kui miskit on lilla ammendab, siis keevitage seda otsa pool päeva
                          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Hei Hei Kams on gei?

                            Kommentaar


                              Huvitav kas Martin Kaalma, Teet Allas ja Tõnis Vanna Kaljule huvi ei pakkunud?

                              Kommentaar


                                Ikka pakkusid, nad on nii huvitavad isendid,et Kuno ja Pets mitukorda kohe googeldasid neid nimesid
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X