320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtunik oli ikka ka paras sitt. Õnneks eksis mõlemale poole.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      See joonekohtunik oli üks kahtlane vend. Väga palju eksis, pärast jooksis kõige esimesena ja jube kiiresti riietusruumi.

      Kommentaar


        Imelik maagia, kui fännitribüünil käib möll, siis väljakul on asi heast esitusest kaugel. Aga täna ei olnud pärast kohtumist tunnetki enam meeskonnale vilistada, kuigi väljakul toimuv oli pehmelt öeldes masendav ja treener ei saanud terve mängu aru, mis valesti on ning ei suutnudki mängu murrangut tuua.

        Aga õnneks hooaeg on veel väga pikk ja ma olen hetkel siiski positiivne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust
          See joonekohtunik oli üks kahtlane vend. Väga palju eksis, pärast jooksis kõige esimesena ja jube kiiresti riietusruumi.
          Kui ma nüüd mingit seletust sarnase situatsiooni kohta meenutan, siis oli vist nii asi, et üks joonekohtunik pidi kohe peale lõpuvilet minema riietusruumide juurde korda hoidma vms.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Ai kurja, peaaegu unustasin. Tänase teleülekande kaudu sain teada, et kesale maitseb Saku originaal ja papa Purile Alexander
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Väga meeldiv mäng oli. Tänud Kaljule ning Kalju fännidele. Kalju toetas täna täiega oma meeskonda nagu ka meie. Kohal olid ka mõned Flora fännid, kes paraku jäid jälle "ukse" taha.

              Kommentaar


                kus ta siis hea mäng oli. olin säästukas teisel poolajal ja mulle küll ei tundnud, et oli sellist mängu mis esimesel poolajal tv-st näha oli. kohal vaadates oli näha, et kõik kaljukad ronisid ette ära ja kontrast läksivad lõpuks sillamäekad eest ära. ja ega peale kahte väravat sellest ei õpitud lõpu peal ka.
                Kas floorakad jõudsid ikka täies koosseisus ajaxi kohtumisele?
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  Aga tõesti, Sillamäe karude ees müts maha. Pärast tänast mängu ei taha enam kohe mingite värdjalike FC Flora Viljandite vastu mängida. Aga teile hoiatuseks või soovituseks, kahjuks see praegune nö 48 pealine grupp ei püsi, sest muidu joodikud väsivad suht kiiresti ära - tean Kalju fänluse pealt.

                  aga on ainult üks Nõmme Kalju! Ja isegi mitte sobiva tulemuse puhul kannatab mõni õlts lahti kruvida

                  Kommentaar


                    Aajaa, sorri. Härra Igor Prins, äkki oleksite võinud vaadata FC Kuressaare-Sillamäe Kalevi vahelist ML mängu ning oleksite näinud, kuidas Sillamäe kõrget kaitseliini murda ning nende aeglast kaitseliini ning väravavahi kehva jalaga mängu( mis täna oli tõesti normaalsel tasemel) ära kasutada.

                    Olgem ausad, ma ei ole taktikaliselt järjekordselt mitte ühegi mänguga see hooaeg rahul, kuigi jah mõnd mängu kahjuks ei ole näinud, aga koos mõne sektoris viibiva inimesega treeneripingil ma ei kahtlekski, et suudaks VÄHEMALT sama hea tulemuse luua, nagu hetkel on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Aajaa, sorri. Härra Igor Prins, äkki oleksite võinud vaadata FC Kuressaare-Sillamäe Kalevi vahelist ML mängu ning oleksite näinud, kuidas Sillamäe kõrget kaitseliini murda ning nende aeglast kaitseliini ning väravavahi kehva jalaga mängu( mis täna oli tõesti normaalsel tasemel) ära kasutada.

                      Olgem ausad, ma ei ole taktikaliselt järjekordselt mitte ühegi mänguga see hooaeg rahul, kuigi jah mõnd mängu kahjuks ei ole näinud, aga koos mõne sektoris viibiva inimesega treeneripingil ma ei kahtlekski, et suudaks VÄHEMALT sama hea tulemuse luua, nagu hetkel on.
                      RoMaRiO peatreeneriks!

                      Kommentaar


                        Türa, minge munni Kalju tšobikud ruudus, vähe sellest, et Sillamäe fanatõ teist jobudest üle laulsid, te kuradi imbetsillid loete publikuks 408 tüüpi, kas me oleme pimedad?,
                        Türa, vabandust ropendamiase suhtes, te kuradi idioodid olete samas klassist kui Suusaliidu persevestidest valetajated.

                        Türa küll, nägime ise, et publikut polnud rohkem kui 200, türastand valemänängijad, valetajad, sitta ma järgmine kord teie huiamist vaatama tulen!

                        Jobukari ruudus!!!!

                        TROPID!

                        Mis mõtet on statistikast kui algandmed on valed, manipuleeritud, persevestidest klõpsutajad, my ass, sitapead, tšobikud....

                        Minge perse, kukkuge välja, ohh-ohh, ennast hui millega ehtivad sitapead, ....Ausad, Nõmme uhkus- kesikud, sitapead, valetajad, manipuleerijad...raisk...

                        Olete vaesed aga olge ausad!!!!

                        ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Türa, minge munni Kalju tšobikud ruudus, vähe sellest, et Sillamäe fanatõ teist jobudest üle laulsid, te kuradi imbetsillid loete publikuks 408 tüüpi, kas me oleme pimedad?,
                          Türa, vabandust ropendamiase suhtes, te kuradi idioodid olete samas klassist kui Suusaliidu persevestidest valetajated.

                          Türa küll, nägime ise, et publikut polnud rohkem kui 200, türastand valemänängijad, valetajad, sitta ma järgmine kord teie huiamist vaatama tulen!

                          Jobukari ruudus!!!!

                          TROPID!

                          Mis mõtet on statistikast kui algandmed on valed, manipuleeritud, persevestidest klõpsutajad, my ass, sitapead, tšobikud....

                          Minge perse, kukkuge välja, ....Ausad, Nõmme uhkus- kesikud, sitapead, valetajad, manipuleerijad...raisk...
                          Ei saa aru? Niivähe rahvast oli kalju mängul, et midagi juhtus suguelunditega? Aga mis?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Härra Igor Prins, äkki oleksite võinud vaadata FC Kuressaare-Sillamäe Kalevi vahelist ML mängu ning oleksite näinud, kuidas Sillamäe kõrget kaitseliini murda ning nende aeglast kaitseliini ning väravavahi kehva jalaga mängu( mis täna oli tõesti normaalsel tasemel) ära kasutada.
                            Kaltenhauseri ainus tugev külg ongi tema jalaga mäng. Positsioonivalik ja muud otsused jätavad suurema küsimärgi.
                            Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                            Kommentaar


                              Kesa käis eile Kalju mängul ning jõi õllest ennast deliiriumisse? Eks ole mõista, Flora mängul kesvamärjukest ju ei müüda..

                              Kahju, et keskeas mees niimoodi käitub ja segast peksab. Eks ta ole, teine puberteet? Järsku punnitad veel? Saab jälle natukene naerda..

                              Kommentaar


                                Silver ega kesal polnud raha seest õlut osta Flora fännid pidid ju kahjuks aia tagant vaatama ei suutnud kampa peale isegi klappida nii , et oleksid sisse pääsenud.
                                Ja Kesa äkki sind oleksid isegi turvad puudutanud siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X