320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keda statistika väga huvitab, siis ääremärkusena võib mainida, et senimaani pole see Vantaa staadion Kaljule head tähendanud. 2008. aastal kaotatud hooajaeelses treeningmängus HIFK-le 2:0.

    Ja no uskumatu, kui aktiivsed fännirühmitused ikka Eestis. Hooaja tähtsaim mäng naabermaal ning aktiivsest fännklubist 3 vanti Soome sõitmas, jeee! Kaks-kolm aastat tagasi kui hooajaeelseid sõprusmänge sai Soomes käidud vaatamas, siis oli kah igakord rohkem huvilisi

    Kommentaar


      Facebookis on Kaljul 3500 fänni, seega on minemas iga umbes 1133 fänn.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ja no uskumatu, kui aktiivsed fännirühmitused ikka Eestis. Hooaja tähtsaim mäng naabermaal ning aktiivsest fännklubist 3 vanti Soome sõitmas, jeee! Kaks-kolm aastat tagasi kui hooajaeelseid sõprusmänge sai Soomes käidud vaatamas, siis oli kah igakord rohkem huvilisi
        Oleks mäng 2 h varem siis sõidaks teid ilmselt päris palju, samas ööd on soojad ja võib ka esimese hommikuse laevaga tagasi tulla. Meil sama jama aga meie vabandus on et reis läheb mitukümmend korda rohkem maksma + 3 tööpäeva. Õnneks tulevad meile appi Dublini eestlased, 30-40 tuleb meid kokku ehk ära.

        Kommentaar


          Nõmme Kaljul on reporter kohapeal ning teeb kohtumisest Facebookis tekstilaivi! http://www.jkkalju.ee/euroopa-liiga-...a-nomme-kalju/
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Vaadates tänase mängu statse, peame viigiga enam kui rahul olema!

            http://uefa.com/uefaeuropaleague/sea...022/index.html
            You'll Never Walk Alone

            Kommentaar



              Sellist õnne, mis Soomes oli Eestis enam ei kordu. Uskumatu, et nedest 10st võimalusest Honka ei suutnud ühtegi ära lüüa...
              winners never quit, quiters never win!

              Kommentaar


                Õnn soosib tugevamaid.
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Kõik ju suht poole tera võimalused. Paar tükki olid ohtlikud (JOONELT PUHTAKS NT) aga teised olid küll sellised lahjad olukorrad. Viik on muidugi hea, ei vaidle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Keda statistika väga huvitab, siis ääremärkusena võib mainida, et senimaani pole see Vantaa staadion Kaljule head tähendanud. 2008. aastal kaotatud hooajaeelses treeningmängus HIFK-le 2:0.

                    Ja no uskumatu, kui aktiivsed fännirühmitused ikka Eestis. Hooaja tähtsaim mäng naabermaal ning aktiivsest fännklubist 3 vanti Soome sõitmas, jeee! Kaks-kolm aastat tagasi kui hooajaeelseid sõprusmänge sai Soomes käidud vaatamas, siis oli kah igakord rohkem huvilisi

                    Olukorrale on väga lihtne vastus, nädala sees on mäng ja seda enam, et mitte kodus vaid naabrite juures. Enamik käib ikkagi tööl ja need kes tööl ei käi, järelikult ei ole nende vanemad materjaalselt nii kindlustatud.

                    Kommentaar


                      Klipist on välja jäänud olukord suht mängu algusest kui Kütt võttis päris selgelt palli kätte karistusala väljaspoolt ning oleks pidanud teenima punase.
                      Muidu mängust niipalju, et esimene poolaeg polnudki nii hull. Honka soperdas seal kaitsest rünnakule suundudes üpris tihti aga Kalju ei osanud ründefaasis lihtsalt midagi asjalikku korda saata. Neemelost hakkas isegi natuke kahju kui alati tema peale neid pikki palle toksiti ning kohati tundus, et muu meeskond vaatas kõrvalt suhtumisega, et tee nüüd midagi ära noh.

                      Kalju parimad olid vast Kütt ning Puri. Puri ei kaotanud pea ühtegi korda palli ära ka rasketes olukordades mida oli positiivne näha.
                      Kehvema otsa pealt võiks vast välja tuua Konsa. Kas vasak poolkaitse on Kaljus tema tavaline mängupaik?
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Tänud fännidele kes kohal olid ja Kaljut toetasid. Seis jätab kõik otsad lahti ja Tallinnas tuleb igatahes juba teistsugune mäng.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          ei usu et mäng väga teistsugune tuleb. Võib olla Kalju lihtsalt saab mõne rünnaku rohkem ja loodetavasti karistab ära ja hoiab kaitse puhtana.
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Kohtumise ülevaade!
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Ma pole mingi Kalju fänn ega midagi, aga olen suht kindel, et Kalju suudab kodus Honkat üllatada. Sellised mängud, kus üks pool on selgelt teisest üle (highlightside video põhjal suutis Honka tekitada kümneid võimalusi, Kaljul 0,5) ning teine kaitse hambad ristis, on mulle alati meeldinud. Sageli olen ma muidugi ka nõrgema poolt. Mu meelest annavad sellised hambad ristis võitlemised ning enam vähem hea tulemuse saavutamine (viik oli ju hea?) võitlevale poolele kõva emotsionaalse paugu. Samas kui Honka võib olla ei suuda end teiseks mänguks järjest initsiatiivi hoidma panna. Lisaks on Kalju poolel koduväljaku eelis. Loodame, et publikut tuleb palju!

                              Eks Kaljult järgmises ringis (sest Kalju suudab tuleval neljapäeval Honka kotti panna) midagi suurt loota siiski pole. Las poisid saavad võimalikult palju kogemusi ning tahaks loota, et flora-levadia tiitlijagamistele tuleb juba järgmisel hooajal mõne kolmanda klubi poolt ka väheke jõudu juurde.

                              Kommentaar


                                "Eelkõige võibki rahule jääda sellega, et kogu meeskond sai aru, mida meil vaja teha on. See, kuidas nad kaitsetööd tegid, oli ülihea. Eks koduses mängus on vaja natuke kindlamalt ja julgemalt mängida, et luua mingisuguseid olukordi ka vastase värava all"

                                Hmm, ma ei tea, ehk ma olin staadionil juba ülisvipsis, aga mingisugusest imelisest kaitsetööst küll rääkida ei saa (ok, keskkaitsjad olid tõesti head). Nii palju õnne ei ole Kaljul küll kunagi olnud, aga ehk millalgi pidi olema. Tulemus on muidugi meeldiv, aga kui realistlikult võtta, siis kas korduskohtumises saab sama palju õnne olla? Sest vastased olid ikka igas elemendis nii võimsalt üle, Eesti liigas poleks Honkale kindlalt vastast. Ja muidugi see Honka mustanahaline nr 17 Demba Savage on ikka super pallur, sellist meest olekski täpselt Kaljusse vaja. Aga loomulikult loodame parimat ning pühapäeval lähme hea emotsiooniga Florat kottima

                                Reis oli muidugi hästi vahva, oleks ju tore Rootsi kah minna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X