320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saanud mina kah Kalju mängujoonisest aru. Oli ju üpris kiiresti aru saada, et soomlased neist palliveeretamises kõvasti üle ning Kalju söödumäng eriti ei suju. Samas oli näha, et Neemelo võtab pikka palli alla nagu loom. Sellest hoolimata ei tahetud pikka palli mängida, st mitmed keskväljal tekkinud vabalöögid lahendati lühikese lahtimänguga, paari söödu ja siis alles pika palliga. Selleks ajaks oli loomulikult ees ainult Neemelo, kes küll palli maha sai, aga kellele ääred appi ei tulnud. Eriti laisk loom oli minu meelest Konsa, kelle kogu olekust paistis, et ta tegelikult ei viitsi mängida. Tehniliselt olid soomlased üle, kuid tegu ei olnud selliste vastastega, keda targa mängu korral võite ei oleks võinud. Tarka mängu paraku ei olnud, tahtmist kah ei paistnud kogu meeskonnal olevat. Krt, esimene värav sai ju alguse kaitse täiesti kahtlasest väljalöögist keksväljale- ei olnud see pikk pall tipuründajale ega terav sööt keskväljamehele, vaid mingi kahtlane "küünal" ei kuhugi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Mille pealt Kalju mängijad Honkat alahindama oleks pidanud? Esimese mängu pinnalt, kus pall käis sisuliselt ühe värava alla ja teine meeskond tegeles 90 minutit kaitsetööga?
      Ma mõtlesin seda ennem esimest mängu

      Kommentaar


        Ma arvan ,et CD7 ei tohiks enam peale võtta Konsa nüüd küll plusside hulka kuuluda ei tohiks :S

        Kommentaar


          Algselt postitas Priit1991 Vaata postitust
          Ma arvan ,et CD7 ei tohiks enam peale võtta Konsa nüüd küll plusside hulka kuuluda ei tohiks :S
          Eks esiliiga ajal Hiiul sai ju alasti ringi aeletud, eks siis sai peale võetud, ehk kuskil neti avarustes piltegi.

          Aga kui Konsa juurde veel peatuda, siis minu kui ka enamus teiste fännide jaoks hetke nõrgim lüli Kalju niiöelda algkoosseisus.

          Kommentaar


            Ma olen küll täis, aga kas ma olin ainuke, kes nägi, kuidas konsa soome kaitsetele ära tegi ja paar korda ilusasti ise lüügile sai/tsenderdama sai? Rabas tööd terve esimese poolaja (teisel poolajal olin allpool, ei jälginud niiväga ta mängu) ja oli tehniliselt üks ainukesi, kes vähe praaki tegi ja hästi silma paistis. Jah, ta tegi praaki, aga ründetööd tegi see eest rohkem kui teised mängijad. Minu silmis oli ta üks väheseid, kes seda tegi.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Eks esiliiga ajal Hiiul sai ju alasti ringi aeletud, eks siis sai peale võetud, ehk kuskil neti avarustes piltegi.

              Aga kui Konsa juurde veel peatuda, siis minu kui ka enamus teiste fännide jaoks hetke nõrgim lüli Kalju niiöelda algkoosseisus.
              Ära kahetse seda, mida sa oled teinud, vaid seda mida ei ole young padawan.

              Nõrk lüli oli aga tegelikult meil parem kaitse, mitte parem äär.

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                Ma olen küll täis, aga kas ma olin ainuke, kes nägi, kuidas konsa soome kaitsetele ära tegi ja paar korda ilusasti ise lüügile sai/tsenderdama sai? Rabas tööd terve esimese poolaja (teisel poolajal olin allpool, ei jälginud niiväga ta mängu) ja oli tehniliselt üks ainukesi, kes vähe praaki tegi ja hästi silma paistis. Jah, ta tegi praaki, aga ründetööd tegi see eest rohkem kui teised mängijad. Minu silmis oli ta üks väheseid, kes seda tegi.
                Minu arust ka Konsa oli nii siin mängus kui ka Flora vastu üks kalju parimaid imo. Nõrgim lüli tundub olevat Koogas...

                Kommentaar


                  Konsa oli kindlasti selle mängu parim Kalju rivistuses!

                  Kommentaar


                    Olgu, ma nõustun, Konsa koduses euro mängus ja Flora vastu polnud kõige hullem mees väljakul, kuid eelarvamused temast siiski jäävad. Ja kellel õnnestus näha Soomes toimunud mängu, siis üks põhjus, miks Honka nii vabalt pidevalt paremalt äärelt tulla sai, oli see, et endine koondislane lihtsalt ei suutnud/jõudnud/tahtnud jooksta, tänapäeva jalgpallis aga peavad ka äärepoolikud ilusti kaitsetööd tegema.

                    Kahju, et Terjat vigastus vaevas, teda oleks äärel kindlasti rohkem tahtnud näha, see mees tahab vähemalt väljakul ka kaitsetööd teha.

                    Ükspäev statistikale peale sattudes, siis oli see ääreründaja Konsa puhul päris katastroofiline, eelmisel aastal kui ta suvel Kaljuga liitus, ei suutnud ta ühtegi väravat lüüa, sellel aastal on staarjalgpallur saanud hakkama tervelt ühe väravaga tõsise hiiu Lasnamäe Ajaxi vastu. Vapustav statistika mehelt, kes veel 3 aastat tagasi pallis Lillekülas David Beckhami vastu.

                    Ta võib täitsa tore vana olla, aga maitse asi, mulle ta ei meeldi ja punkt.

                    Kommentaar


                      Super mäng kaljult täna!

                      Kommentaar


                        Tõsi? Väravarohke mäng oli see tõesti

                        Kommentaar


                          PAIDE LINNAMEESKOND – NÕMME JK KALJU 0:5 (0:1)
                          mitteametlik protokoll
                          Väravad: 26. ov. Teet Allas, 56., 58., 77. Tarmo Neemelo, 79. Kristen Viikmäe
                          Hoiatused: -

                          Paide LM: 1-Kaalma, 13-Mägi, 3-Tubarik, 18-Allas, 7-Kald, 12-Lellsaar, 16-Ustaal (69. 6-Puhke) 8-Kõll, 11-Tikenberg, 9-Ellram (58. 17-Varendi), 10-Stepanjan (36. 4-Kööp).
                          Varus: 21-Uusküla, 22-U. Rooba, 17-Varendi, 6-Puhke, 4-Kööp, 23-Lomp.

                          JK Kalju: 69-Kütt, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 10-Konsa, 7-Puri, 11-Viikmäe (83. 18-Terehhov), 15-Jevdokimov (78. 23-Kouadio), 99-Neemelo, 75-Wakui (80. 6-Mitsuyama).
                          Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 25-Vnukov, 26-Kovtunovitš, 22-Kõrtsmik, 18-Terehhov, 23-Kouadio.

                          Igor Prins, sa oled tõesti lahe treener! Need 3 91. aastal sündinud poissi on esindusmeeskonnas käinud väljakul POOLE HOOAJAGA 0 minutit. Millal siis veel, kui Paide vastu sulaselges eduseisus, aga ei, anname mänguaega hoopis Terehhovile!? Sa vist loed seda foorumit ja ajad mingit omat trotsi, et mängime hooaega 14 mehega. Kui ma ei oleks Kalju fänn, siis ma tõesti südamest loodaks, et nii mitmedki põhimehed korjaks endale kerged vigastused, mille tõttu mängud vahele jääks, ja siis sa oleks sunnitud panema sisse need samad noormängijad, ja küll oleks üllatus suur kui nad Meistriliiga tempole enam ei vastakski?

                          Kommentaar


                            Lõpuks kurdetakse, et mängijad ei ole MLi jaoks piisavalt vormis, nagu Mitsuyamaga on.

                            Kommentaar


                              Tulemusega võib vägagi rahul olla, aga olen sama meelt, et sellises eduseisus tuleks mänguaega anda noortele kuttidele kes sel hooajal pole kordagi väljakule saanud. Kovtunovitš (siinkohal tervitaks Mällarit) ja Vnukonv jätsid eelmine aasta kohati ju vägagi korraliku mulje ja ka Kõrtsmik toob kindlasti äärele teravust juurde - mees kes julgeb ette võtta ja suudab häid tsenderdusi nt Karule pea peale anda.

                              Kommentaar


                                Kas tõesti on Kaljul endiselt ainult 14 mängijat platsil käinud? :O

                                Kommentaar

                                Working...
                                X