320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rääkides Prinsist... Ühtegi muud halba sõna nagu öelda polekski, aga no mis teema tal vahetustega on? 1 vahetus peaaegu iga mäng, vahel harva heal päeval ka kaks. Ma tõesti ei usu, et Kalju pink nii vilets on, et kasvõi nõrgemate vastu vahetusest 10-15 minutiks kedagi väljakule lasta ei kannataks! Kujutan ette, et pingimeestel on ikka päris hapu klubis olla ning ega see üleüldisele atmosfäärile ka head just ei tee!

    Kommentaar


      Kas täna mäng ikka toimub?

      Kommentaar


        Toimub, Feispuugis küll infot ärajäämise kohta pole.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kas täna mäng ikka toimub?
          Miks mäng ei peaks siis toimuma?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            suures veelombis pole väga hea mängida

            Kommentaar


              Kalevis igatahes hommikul jäi mäng ära, ehk Hiiu natuke paremas seisukorras, samas kas ka Meistriliiga tasemele vastab jääb juba inspektori või kohtuniku või kelle iganes otsustada.

              Kommentaar


                Võitsin kaks piletit tänasele mängule, aga olen ise kahjuks Lõuna- Eestis kalal.
                Kui keegi on mu piletitest huvitatud võtku PMi kaudu ühendust.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Kalevis igatahes hommikul jäi mäng ära, ehk Hiiu natuke paremas seisukorras, samas kas ka Meistriliiga tasemele vastab jääb juba inspektori või kohtuniku või kelle iganes otsustada.
                  Tuleb kohe meelde Narva mäng mõni aasta tagasi, kus oli nii suured lombid, et pall lihtsalt jäi seisma. Pigem mängiti veepalli kui jalgpalli. Nii mängijad kui ka pealtvaatajad olid kindlad, et mäng tulnuks katkestada...
                  EJLi ega mängu inspektoreid ega ka kohtunikud EESTIS ei võta selliseid otsuseid ju vastu Mängitakse nii põllul kui ka basseinis. AINULT EESTIS!!!

                  Kommentaar


                    Koondis on mänginud ka tihedas lumesajus. Nutt ja hala.
                    Tingimused on mõlemale meeskonnale võrdsed.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      EJLi ega mängu inspektoreid ega ka kohtunikud EESTIS ei võta selliseid otsuseid ju vastu Mängitakse nii põllul kui ka basseinis. AINULT EESTIS!!!
                      Ah, igal pool on kaheldavates tingimustes supeldud/mängitud.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Linnas käidud ja pole hullu midagi. Ajakirjanduses nähtud pildid on kohtadest kus alati vihmaga uputab. Hiiul on hea liivane pinnas usun, et väljak on heas korras ja loike pole. Vastupidi vihm tuleb meie kunstmuruväljakule kasuks. Tribüünil on katus peal ja kui te suhkrust olete, siis istuge kodus Igatähes Sillamäelt tuleb 40+ fänni ja buss on juba Tallinna teel.

                        Olin praegu 2h õues ja väike tibutamine soojaga oli väga nauditav.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Võitsin kaks piletit tänasele mängule, aga olen ise kahjuks Lõuna- Eestis kalal.
                          Kui keegi on mu piletitest huvitatud võtku PMi kaudu ühendust.
                          Kas keegi tõesti ei taha mängule minna? Peaks olema hea mäng ju.
                          Edit: tundub et tegu on nii pasa mänguga, et ainult üks huviline oli.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Rääkides mängudest veelombis. Ma ei mäleta kas see oli 2004 EM või 2006 MM (võimalik on ka 2008 EM) kus toimus alagrupimäng(Türgi mängis kellegagi) tihedas vihmasajus. Teisel poolajal oli väljakul veelompe küll ja veel ning üks värav sündiski nii, et pall jäi värava ees veelompi seisma ja seal ründaja kõmmutas selle sisse

                            Kommentaar


                              Mingeid veelompe polnud, super jalkaelamus oli Thanks fännidele!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Kunn, peakohtunikule ikka roosid ja sefiiritordi viisite. Tal on täna sünnipäev, kui ei, siis jõuate veel.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X