320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
    Respect, Kalju! Ainus klubi Eestis, kes tõesti on huvitatud publikunumbrite suurendamisest.
    Respekt sullegi, kui sina oled see inimene, kes Nõmme Kaljul eesmärki aitab täita ja Hiiul Meistriliiga kõige roosamat satsi toetamas käib!
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Kindel ja rahulik võit. Esimene poolaeg oli kõik Kalju kontrolli all, Viljandi oli vaid oma poole peal ning Kalju hoidis rahulikult palli.

      Viikmäe värav: Jevdokimov saab vasakul äärel palli, surub end kolme kaitsja vahelt läbi ja söödab Viikmäele. Viki keerab end suunaga värava poole ning 12m väravast lööb posti põrkest palli sisse.

      Jevdokimovi värav: Kalju läheb kiirrünnakusse Puri juhtimisel, Puri söödab vasakul 16-kasti nurgas ootavale Jevdokimovile, kes palli külmalt taha nurka saadab.

      ----
      Teine poolaeg oli tiba võrdsem. 2-0 seis võttis Kaljul pinged maha ning lükati taga söötu. Viljandi sai vahepeal isegi kerge surve peale, kuid Kalju kvaliteet suutis sealt kiirelt välja mängida. Kuskil 70 minuti paiku väsis ka Viljandi ja sellega kadus ka pinge mängust.

      Garcia värav: Garcia tõuseb paremalt äärelt, Jevdokimov saab kasti peal palli ning söödab selle kaitsjate selja taha, kuhu hoo peal olev Garcia küsib. Sealt pole tal probleem pall taha nurka lüüa. 3-0

      Jevdokimovi kollane - Viki läbisööt saadab Jüri 1-1 väravavahiga. Jüri tõmbab Rajandost mööda ning jääb väravavahi puudet järgi ootama. Selle asemel, et pall kindlalt võrku lüüa, viskab ta end pikali, et penaltit saada. Sai hoopis daivi eest kollase.

      Statistikat ka:

      I PA: (Viljandi - Kalju)

      Löögid kokku: 2-13
      Löögid väravale: 0-6
      Vead: 3-3
      Nurgalöögid: 0-4
      Suluseisud: 0-0

      II PA: (Viljandi - Kalju)

      Löögid kokku: 3-4
      Löögid väravale: 1-2
      Vead: 6-5
      Nurgalöögid: 2-1
      Suluseisud: 3-0

      Kommentaar


        siin on FC Viljandi - Nõmme Kalju mängu (27.08.2011) kõik väravad + valik momente:
        kaadris on kõik väravad:'28 - 0:1 - Kristen Viikmäe'35 - 0:2 - Jüri Jevdokimov'90 - 0:3 - Alan Garcia Guttierez+ veel mitmed olukorrad mängustMITTEAMETLIK PR...

        Kommentaar


          Aitäh sulle! Hea video.

          Kommentaar


            Kuulge, kuhu Koogas kadunud on?

            Kommentaar


              Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
              Kuulge, kuhu Koogas kadunud on?

              Loe uudis läbi, mis käis eelmise mängu kohta, saad teada kuhu Koogas kadunud on.

              Eile Kalju võttis kindla võidu ning kõike välja ei pandud. Teisel poolajal lükkasid kaitsjad omavahel palli rahulikult. Mängu tempo oli terve mängu aeglane. Prins ei teinud ühtegi vahetust aga nähes mängu, siis see olekski pigem olnud mängija münitamine, kes oleks väljakule saadetud, sest II poolajal lihtsalt veeretati aeg lõpuni.
              Mitmeid mehi, kes pingil olid võib ilmselt näha täna Kalju II eest mängimas Alko vastu.

              Kommentaar


                Meistriliigas väljakule saatmine on kuti mõnitamine? Ma ei tea, just sellises mängus, kus mäng on nii enda kontrolli all, ongi suurepärane võimalus anda teistele võimalus. Ja kui ei taha anda, siis nahhui sa neid siis üldse bussireisiga väsitad? Tänases duublimängus oleksid nad palju värskemad kui ei oleks eile pool päeva bussis veetnud.

                Jah, hooaeg on tulemuslikult olnud viisakas, aga mis saab järgmine aasta? Oletame et leegionäridega ei õnnestu lepingut pikendada (ei oleks väga üllatav, kui vaadata nende eelnevat karjääri), Eesti parimad pojad (Puri, Neemelo, Bärengrub, Jevdokimov, Kallaste) teenivad välismaalt lepingu. Kus maal me siis oleme? Kas siis võtame varuvariandina kutid tagasi, et noh, ujuge nüüd välja või? Ausaltöeldes nende kuttide tase, kes meil praegu pingil on, nende tase ei olegi medalite eest võidelda, aga nende tase võiks olla järgmisel/ülejärgmisel hooajal selline, kui nad saaks regulaarselt nõrgemate vastu Meistriliiga tasemel mängida. Ma ei eeldagi, et nad kõik peaks väljakul olema, kuid iga mäng 2-3 ja areng oleks tagatud.

                Ma olen väga õnnelik, et Kalju mängib läbiaegade kõrgeima koha nimel, aga mulle tundub, et Prins elab tänases päevas. Minu esitatud prognoos, et võime järgmiseks hooajaks jääda ilma nii mitmestki põhitegijast, on üpriski reaalne. Mis me siis teeme, toome taas välismaalt ohtralt pallureid ning alustame taas nullist? Või äkki saame mõne Flora hüljatud poisi?

                Praegu on seis selline, et kui ma oleks andekas noormängija ning ma oleks väikesest klubist ning minust oleksid huvitatud nii Flora, Levadia kui ka Kalju, siis Kaljut ma nende seast kohe kindlasti ei valiks. Ma ei tea, kas ja kuidas on Kalju üldse üritanud viimasel ajal andekaid noormängijaid endale tuua, aga miskipärast liituvad nad kõik teiste Tallinna klubidega. Lisaks sellele, et neil mõlemal klubil on kenad noorteakadeemiad, on näiteks Levadiaga liitunud teistest klubidest väga andekad Kaspar Paur ja Marten Saarlas (kes lõi Kaljule juba väravagi). Floraga on liitunud Johannes Kukebal ja Dmitri Knjazev. Kaljuga on liitunud asjalikest noortest ....?

                Ma ei taha üldse kriitiline olla, Kalju mängib hetkel oma parimat mängu läbiaegade, aga Eesti jalgpalliklubi ei saa ainult mängida tulemuse nimel Eesti Meistriliigas.

                Kommentaar


                  No Kaljuga on liitunud mitmed asjalikud noored kes Kalju duublis ka väga ilusat mängu teevad ja aegajalt isegi Prinsi kutsel Meistriliiga meeskonnaga trenni teevad. Mario sa näed jäämäetippu aga sul puudub info mis toimub selles osas mida sa fännitribüünilt ei näe

                  Ja täna võid neid noori minna Hiiu staadionile häälekalt toetama, sellest oleks neile palju rohkem kasu.
                  Mäng algab 19.30
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    See võib olla jäämäetipp, aga fakt on see, et Eesti mõistes asjalikud noormängijad ei mängi II liigas, kui nad just esimest aastat meeste klassis pole (selliseid mängijaid ainult üks, Ilja Popov, kes on see hooaeg täpselt 50 minutit mänginud)

                    Ja fakt on see, et konkurentide seis on selline:

                    Flora - regulaarselt või osaliselt saavad mänguaega 91-93 sündinud kutid Anier, Baranov, Krillo, Kukebal, Luigend, Mets,
                    Levadia - Elhi, Kaljumäe, Kulinitš, Pebre, Podholjuzin, Rättel, Saarlas,
                    Trans - isegi läbiaegade tuntud pensionäride võistkonnas on mänguaega jagunud kahele 92 sünd poisile - Fjodorov ja Ovsjannikov
                    Sillamäe - Aleksejev, Dudarev, Cherkassov, Hejret, Tamberg

                    Rääkimata siis Tartu Tammekast ja Flora järelkasvust Viljandist. Ma ei viitsi hetkel küll keskmiseid vanuseid kokku lüüa, aga kui võtta Kalju II algkoosseisu keskmine vanus viimastes mängudes, siis ma ei imestaks kui see oleks kõrgem kui näiteks Tartu Tammekal. Kõik on väga tore, kuid tuleb tunnistada, et noorte kohapealt ei ole seis üldse kiita, aga ehk siis 96. aastal sündinud kutid vähemalt ülejärgmisel või üleülejärgmisel hooajal saavad ka kõrgliigas oma võimaluse.

                    Kommentaar


                      Igal asjal oma aeg. Mõned meie noored kes on Meistriliigas pingil otsustasid juulis kui neile pakuti võimalus laenule minna hoopis Kaljusse jääda ja arendada ennast läbi Igor Prinsi treeningute. Juu siis kui on võimalik vabalt valida ja selline valik tehti oli sellel nende jaoks ka mingi põhjus... Mario ma saan aru, et sa oled mures, aga sinu rahustuseks... ÄRA MURETSE Muidu jääb mulje, et sul on mingi pidev pohmell, et sa koguaeg igast asjast kust vähegi saab alati negatiivset näed. Vahest sinu jutust jääb mulje, et kõik kes Kaljus jalgpalliga tegelevad seal hulgas inimesed kellel on kõrgemad koolitused seljataga on puht oinad ja lambad kes teadlikult kõike valesti teevad. Ma tahan öelda, et Kaljus on praegu palju mõtlevaid inimesi ja kõike mida tehakse tehakse põhjusega... Veelkord ÄRA MURETSE
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                        Vahest sinu jutust jääb mulje, et kõik kes Kaljus jalgpalliga tegelevad seal hulgas inimesed kellel on kõrgemad koolitused seljataga on puht oinad ja lambad kes teadlikult kõike valesti teevad. Ma tahan öelda, et Kaljus on praegu palju mõtlevaid inimesi ja kõike mida tehakse tehakse põhjusega... Veelkord ÄRA MURETSE
                        Käisin täna Kalju3 mängu vaatamas. Seal mängib ka üks kõrgema koolitusega vend. lammas ja oinas on selle vanahärra kohta ikka öelda kompliment. Õnneks varsti Kalju Flora mäng tulemas ja Flora fännide hulgas on üks doktor kes töötab rohelise aiaga majas. Äkki lasete selle kõrgema koolitusega mehe ka nii igaks juhuks üle vaadata
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Asi ei ole negatiivse nägemises, vaid selles, et minu soov on, et Kaljut saaks võtta tõsiseltvõetava jalgpalliklubina ja on rõõm näha, et protsess käib ning ma ei kahtlegi selles, et klubis on tööl mõtlevad inimesed. Aga kõik on siiski veel lapsekingades ning probleemseid kohti ei leia mitte ainult Kaljus, vaid ka kõigis teistes tiimides siin meie liigas.

                          Aga noh, üleüldiselt selliste tõsiste teemade üle arutletaksegi jalgpallifoorumites, iseasi kas meie foorumis sel mõttet on. Näiteks publikuteemas on hulgi igast asjalikke mõtteid olnud, nende käikuviimine EJLi poolt on muidugi pmst null olnud.

                          Kommentaar


                            Näiteks publikuteemas on hulgi igast asjalikke mõtteid olnud, nende käikuviimine EJLi poolt on muidugi pmst null olnud.
                            Päris null pole see ehk olnud - enamus positiivseid muudatusi on põhjalikult sealt läbi käinud. Iseasi muidugi kas just see foorumiarutelu on härrasid mõjutanud või on ilma lugematagi vahel helgeid hetki.

                            Kommentaar


                              Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas suhtub klubi ja selle klubi fännid sellesse kui FB Jalgpalifestivali ürituse kommentaarides selline asi kirjas : Mihkel Viinalass:
                              osalen ja kutsusin palju sõpru (palju flora fänne tuleb TEAB MITU KUULI KAASA VÕTTA )))...
                              mina vist ei julge seda üritust vaatama ja Florale kaasa elama tulla sest andke andeks a elu liiga kallis
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                Lihtsalt huvi pärast küsin kuidas suhtub klubi ja selle klubi fännid sellesse kui FB Jalgpalifestivali ürituse kommentaarides selline asi kirjas : Mihkel Viinalass:
                                osalen ja kutsusin palju sõpru (palju flora fänne tuleb TEAB MITU KUULI KAASA VÕTTA )))...
                                mina vist ei julge seda üritust vaatama ja Florale kaasa elama tulla sest andke andeks a elu liiga kallis
                                Vaid üks süütu naljake 14-aastaselt poisikeselt. Vähemalt 99,9% tõenäosusega ühtegi Flora fänni staadionil maha ei lasta, nii et tulge julgelt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X