320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Facebooki lehel on üritusel oma osalemist kinnitanud juba 550 inimest!
    Muide see on ka ruts 2,50 odavam kui muidu

    Kes soovib saab ennast lisada siit: http://www.facebook.com/event.php?eid=186536794721026

    * Jutt käib, siis Kalju Jalgpallifestivalist ja Kalju vs Flora mängust!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Lastele ka midagi!
      Kalju Jalgpallifestivali külastab Lotte
      professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall


      Videoklipp ka:
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Kuno, ma ei tule ikkagi säästukale. Sõidan maale, vaja muru niita. Loodetavasti telekast ikka näeb mängu. Vaataks heameelega kuidas teil kere kuumaks köetakse
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kuno, ma ei tule ikkagi säästukale. Sõidan maale, vaja muru niita. Loodetavasti telekast ikka näeb mängu. Vaataks heameelega kuidas teil kere kuumaks köetakse
          Hea plaan Rein. Kui ma ei oleks korraldamisega seotud vaataks ka rahulikult seda mängu telekast ja miks mitte ka maalt. Mängu osas olen väga rahulik, Kalju on heas hoos. Säästukaga vist ongi sellised lood, et seal piiratakse asjad ära, võibolla isegi pilet või ei lasta üldse ligi.
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Säästukaga vist ongi sellised lood, et seal piiratakse asjad ära, võibolla isegi pilet või ei lasta üldse ligi.
            Kas juriidiliselt kõlbab säästukal piletit küsida?

            Iseenesest oleks see muidugi sümpaatsem kui ärakeelamine: saaks silmapaarid pealtvaatajate hulka rehkendada ja inimestele mõistliku vaatega mänguelamust pakkuda - seda enam, et tõenäoliselt läheb tribüünidel kitsaks.
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Jah see ala on kaasatud ürituse alaks ja korraldaja saab neid reegleid ise kehtestada vastavalt oma äranägemisele.
              Ma leian, et pilet peaks olema, aga mitte kindlasti täispilet, paar euri näiteks (seda enam, et kogu üritus on heategevusliku suunitlusega). Seal on turva kes hoiab korda ja valvab, et metsa põlema ei panda või ära ei lagastata meie kallist Nõmme loodust.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Seal on turva kes hoiab korda ja valvab, et metsa põlema ei panda või ära ei lagastata meie kallist Nõmme loodust.
                Oli nüüd tarvis kesa tagajalgadele ajada.

                Kommentaar


                  Kesa on niigi pidevalt tagajaögadel Keegi võiks temast statistikat teha kui tihti ta tagajalgadel on ja mis seda põhjustas
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Aga seekord tahaks tänada EJL'i ja Siim Juksi kes on abiks olnud Kalju toreda Jalgpallifestivali korraldamisel. Teeb kohe tuju paremaks see asi
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Aga seekord tahaks tänada EJL'i ja Siim Juksi kes on abiks olnud Kalju toreda Jalgpallifestivali korraldamisel. Teeb kohe tuju paremaks see asi
                      Miks mul küll on tunne, et see on iroonia?
                      Või ma eksin?
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Miks mul küll on tunne, et see on iroonia?
                        Või ma eksin?
                        Ei ole iroonia! Kui vääritakse kiitust, siis peab kiitma ja seekord nad seda väärivad!
                        Tänan kõiki meeldiva toetuse eest.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          KALJU vs FLORA - LAUPÄEVAL KELL 14.00


                          Lisainfo:

                          professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Sain ka täna oma pileti kätte, tänan Kalju. Kuid kas te tõmbate teravat, et lasi pileti peale Floora kirjutada?

                            Igatahes mind see ei heiduta ja Florat lähen ma toetama sellest vaatamata

                            Kommentaar


                              uuuh, lahe. lõpuks ometi kasutab üks klubi mõistlikult soccernetti et oma suurüritust promoda

                              Kommentaar


                                Elu läbi roosade prillide on alati lahedam
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X