320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tehniline meistersportlane väsimatu Andrus Mitt

    Kommentaar


      Treeneril seisab täna huvitav ülessanne, paljud mängijad ei saa kaasa teha, aga ta oli siiski väga optimistlik!

      Kaasa ei tee:
      1. Andreas Aniko (vigastus)
      2. Martin Maasing (vigastus)
      3. Taavi Tammo (kaart)
      4. Andrus Mitt (kaart)
      5. Risto Kägo (kaart)
      6. Gert Nool (Tallinnast eemal)
      7. Indrek Palm (kaart)
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        levadia-Kalju 2-0
        Kahju, kuigi paistab et suudeti võidelda korralikult, ise kahjuks ei jõudnud seekord vaatama.

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          levadia-Kalju 2-0
          Kahju, kuigi paistab et suudeti võidelda korralikult, ise kahjuks ei jõudnud seekord vaatama.
          Vaatasin esimest poolaega ainult. Levadia oli ikka natuke parem. Lõi küll kaks väravat, aga joonekohtunik nägi mõlemas olukorras suluseisu. Teine oli küll sulg, esimene polnud.

          Nägin need Kalju neegrijukud ka siis ära. Keskkaitsja oli veel enam vähen, aga see DennisRodman kes ründes oli nagu sitt pilpa peal. Nahhui teil sellist vaja on?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Vaatasin esimest poolaega ainult. Levadia oli ikka natuke parem. Lõi küll kaks väravat, aga joonekohtunik nägi mõlemas olukorras suluseisu. Teine oli küll sulg, esimene polnud.

            Nägin need Kalju neegrijukud ka siis ära. Keskkaitsja oli veel enam vähen, aga see DennisRodman kes ründes oli nagu sitt pilpa peal. Nahhui teil sellist vaja on?
            Sellel Rodmanil on ka nimi, Dona teeb mustatööd rohkem kui keegi teine. Tule vaata veel mõni Kalju mäng ja näed ise ka miks ta meeskonnas on. Mees peaaegu iga mäng läheb üksi 3-5 mehest läbi korduvalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Sellel Rodmanil on ka nimi, Dona teeb mustatööd rohkem kui keegi teine. Tule vaata veel mõni Kalju mäng ja näed ise ka miks ta meeskonnas on. Mees peaaegu iga mäng läheb üksi 3-5 mehest läbi korduvalt.

              No ma ei tea, humanitaarabi oleks nende õige nimi. Mitiga seda vennikest küll võrrelda ei anna. Mina võrdleks teda pigem Zahhovaikoga ehk siis tavaline puuhobune. Muidu on Kalju tore sats. Tänasest mängust jäi positiivses mõttes veel Arsti poiss meelde. Hea täiendus teile.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Mängijad ei kasva puuotsas ja eriti kidurad on need puud Eestis. Äkki see vastab mõne mehe küsimusele miks üks või teine mängija meeskonda kaasatud on. Samas Dona õige koht on äärepoolik kus ta tõesti teeb mustatööd ja mängib oma koha väga hästi välja. Eile olukorras kus meil puudus pool põhikooseisust oli olukord platsil muidugi natukene teine kui tavaliselt ja seda arvestades mängis Kalju väga hea mängu.
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  nu kui teil eile olid pooled põhimehed puudu siis saite isegi hästi hakkama ja usun et peaksite suutma üleminekumängudel ka kurest jagu saama.eesmärk ikka et kõrgliigas oleks vähem pohlakumeelseid klubisi.kaljule edu igatahes
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    ...eesmärk ikka et kõrgliigas oleks vähem pohlakumeelseid klubisi...[/QUOTE]
                    Mis identiteet see veel on?

                    Kommentaar


                      Pohlak lubas FCK eesti meistriks teha. Elame, näeme, vaatame.
                      name of the game- FOOTBALL

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vaherhar Vaata postitust
                        Pohlak lubas FCK eesti meistriks teha. Elame, näeme, vaatame.
                        Kui Pohlak keemiakombinaadi juures vist 1986. aastal jalgpallimeeskonna Tallinna II liigasse lõi, siis lubas ka Eesti meistriks tulla, minnes selle ütluse pärast veel mõnega riidu. 7 aasta pärast tuligi , nüüd juba FC Flora Eesti meistriks, juba Eesti Vabariigi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Igatahes härra Taavi Tüvist, ma tean et sa loed seda. Mul on ainult hea meel, et on teiesuguseid aktiivseid jalgpallihuvilisi, kes on otsustanud hakata vilistama. Aga ehk oleks teile endale parem, kui jääksite siiski IIInda - IVnda liiga juurde. Kui 1. juulil Tartus vilistasite Kalju - Välgu mängu, siis mõtlesin, et vahest ehk ikka juhtub. Kui öelda viisakalt, ei olnud just parim vile. Paar väravat oli mõne meetrisest suluseisust ning kollasekaardilisi vigu sa vahepeal ära ei vilista, aga muidu vinksvonks.

                          Jah, ma tean. Ma olen Kalju toetaja ning iga otsus oma lemmiku vastu on fänni arust vale, aga see vile ei olnud hea.
                          Jutt on jabur. ei ei väga jabur.

                          Sa kulla fänn või vänn ei tunne ju tegelike reegleid.

                          Too mõni fakt, ja argumendid miks sinu väide on õige.

                          Jah sul on ühes 100% õigus, vile Tartus oli jama ja peale seda põdesin pikalt.
                          Miks seal halb vile oli ei oskagi öelda,halb keskendumine vms.Ei tohi öelda aga abid ei olnud ka just toeks.
                          Kindlasti minu minu kõige halvim vile üldse aga siiski olen inimene ja tunnistan oma vigu.
                          Viimane mäng nõmmel oli 100% ok ja siin pole kellegil kobiseda.

                          Loodan sind näha kohtunike kursustel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Taavi.T Vaata postitust
                            Jutt on jabur. ei ei väga jabur.

                            Sa kulla fänn või vänn ei tunne ju tegelike reegleid.

                            Too mõni fakt, ja argumendid miks sinu väide on õige.

                            Jah sul on ühes 100% õigus, vile Tartus oli jama ja peale seda põdesin pikalt.
                            Miks seal halb vile oli ei oskagi öelda,halb keskendumine vms.Ei tohi öelda aga abid ei olnud ka just toeks.
                            Kindlasti minu minu kõige halvim vile üldse aga siiski olen inimene ja tunnistan oma vigu.
                            Viimane mäng nõmmel oli 100% ok ja siin pole kellegil kobiseda.

                            Loodan sind näha kohtunike kursustel.
                            Mul pole öelda midagi, aitäh korraliku vastuse eest ning meeldiv et oma vigu tunnistate. Tegelikult ei olnud pühapäevasel vilel midagi ju suurt viga, oleks mõni teine nö uus kohtunik vilistanud, poleks väljagi teinud. Mind ahvatles aga käituma sama seik, et olite vilistanud just Välgu ning Kalju vahelist mängu. Vaieldavaid olukordi oli, aga fänni või siis vänni jaoks pole paraku ükski õige. Aitäh pakkumast, ma eelistan siiski tribüünidel jalgpalli üle virisemist.

                            Ja seda ka et järgmisel Kalju mängul saate soojema vastupanu osaliseks.

                            Kommentaar


                              Täna kell 17:00 Elvaga Hiiul! Kõik kohale!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Täna kell 17:00 Elvaga Hiiul! Kõik kohale!
                                anname tuld!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X