320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne Kaljule! Aga jah reaalne jalgpall siiski pole kunstmurul mängimisel. Aga jh Flora oli pask,mitte aint väljak.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Tubli töö Kalju ja selle asjapulgad! Ürituse reklaamimine oli tasemel ja võit saadi vast liialtki ülekaalukalt, sellegipoolest väga ilus mäng. Kiitus!

      Ainuke asi, mille kallal nuriseks:
      JK Kalju: 69-Kütt, 5-Bärengrub, 4-Gutierrez, 14-Kallaste, 10-Konsa (90. 18-Terehhov), 7-Puri, 11-Viikmäe, 99-Neemelo (82. 19-Kouadio), 75-Wakui, 15-Jevdokimov, 23-Rodrigues.
      Varus: 1-Savitski, 6-Mitsuyama, 18-Terehhov, 12-Tšegodajev, 28-Bianchi, 25-Vnukov, 19-Kouadio.

      Sümpaatsed Eesti noormängijad täitsa olemas ja ikka tuuakse vahetusest sisse Terehhovid jne.

      Kommentaar


        HAHAA viimane kommentaar ja viimane lause
        Ganvix!

        Kommentaar


          Pealtvaatajaid: 2730

          Krt, see näeb välja nagu mingi error.

          Umbes nagu Bar Refaeli mu magamistoas.

          Kommentaar


            Super emotsioon! Mehed olid väga tublid, respekt! Florat kotiti ikka iga nurga alt ja no kuivalt 3:0? Fantastiline! Florakad olid ikka väga hambutud ja ei olnud neil ka korralikku mängujoonist. Teisipäeval tuleb samuti ära võtta, siis tuleb lõpp päris põnev! Publikut oli ka väga-väga palju ja tekkis mõnus vutiatmosfäär. Respekt Kunole, Petsile ja teistele korraldajatele - kvaliteetselt veedetud aeg.

            Noh, Mario, kuidas kommenteerid?

            Kommentaar


              Tõesti!

              Suurepärane Kalju, aitäh ühe parima vutielamuse eest! Parim Meistriliiga mängu atmosfäär minu elus kindlasti siiamaani.

              Meeskond mängis lihtsalt suurepäraselt, sellise tahte ja võitlusvaimuga. Ei viitsigi pikalt analüüsida kuna skoor ja publikunumber räägivad enda eest. Suurepärane päev!

              Kams ja Max909 tõesti muutusid roosaks

              Kommentaar


                Tubli Kalju!
                Mäng ise oli igav, jäin lõpus magama. Päriselt.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Noh, Mario, kuidas kommenteerid?
                  Ma arvan et see pidutseb nüüd teisipäevani välja

                  Kommentaar


                    Tahaksin ka omalt poolt Kaljut tänada hea atmosfääri ning mängu eest. Ei hakka küll kunagi Kaljut toetama(va Euroopa liigad muidugi), kuid nad on ainukesed, kes üritavad fänne mängule saada. Teete seal superhead tööd ning edu ettevõtmistes. Loodetavasti 5a pärast on ka Teie staadion +5000 koha võrra suurem.
                    Jalgpallifänniks ei saada

                    Kommentaar


                      Tubli töö Kalju. Flora väljakul jäi igas elemendis alla, pole midagi öelda, väärisite võitu täielikult. Teisipäeval uus päev ja uus mäng!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Veidi kahtlen, kas 2720 on just see hulk publikut, kes reaalselt jalgpalli jälgis, vast ca 1500-1700 aga see ei vähenda karvavõrdki tänase ürituse väärtust.
                        Igatahes vääääga tublid ja loodan, et suur osa kohale meelitatutest said emotsionaalselt positiivse laengu, ning leiavad Hiiule tee ka järgmistel mängudel, ehk mõni isegi teisipäeval kell 18.45 A Le Coq Arenale ja siis nülime juba Roosadelt rottidelt kättemaksuks seitse nahka....
                        Kurat, tulete meilt Tiitlit ära nihverdama, rotid seesugused

                        Kommentaar


                          Kesa, Sul on ilmselt õigus...eks see on ju täiesti tavaline asi, et ametlikus protokollis erineb publikuarv tegelikust 1000 inimese võrra.. Sinu silm on kuningas!

                          Kommentaar


                            Flora oli täna nõrk ,mis nõrk -Ma lihtsalt ei tundnud poiste mängu ära nii võrd liimist olid kõik lülid lahti. Samas Kalju mängis suure tahtmisega. Seda oli kogu aeg näha aga meie kuttidel polnud mingit hullu pilku ees .
                            Kalju üllatas niivõrd hea mänguga. Olen täiesti mures. sest tiitlivõit pole enam sugugi nii kindel kui oli enne seda mängu. Olgu selle publikuga nagu on mõned vahtisid loomulikult niisama ega saanudki vist aru ,mis seal väljakul toimub. Peale Kalju esimest väravat reageerisid vaid nende fännid ja enamus rahvast vahtisid niisama suud ammuli aga asi polegi selles. Võibolla saab mõni tulevikuks innustust ja tuleb nüüd ka teisipäevasele mängule. Suurem osa publikut olid ikkagi pigem neutraalsed ,kes ei osanud ei Kalju ega Flora poolt olla.See ongi meie liigajalgpalli suur probleem ,et inimesed ei seosta ennast ei kodukoha klubiga ega ka muul viisil mingi klubiga. Koondisega on kõik palju lihtsam. . Nõmme elanikke oli palju ja peale teist Kalju väravat oli juba natuke näha ja kuulda kelle poolt nad olid. . Flora fänlus näitas järjekordset tipptaset ,kus osad meie omad jooksid peale poolaega aia taha. Mis mõttes ? Mina igatahes aru ei saanud sellest lükkest. Eks me peale mängu lõppu keesime kõik üle ,kui omadele juba vanast roomast tuntud käemärke näitasime . Ma loodan ,et kõik on nüüd natsa maha rahunenud sest teisipäevaks peab pea selge olema .
                            Kalju sai muidugi seda ,mida tahtis. Rahvast oli palju , reklaami said nad samuti endale kõvasti ja kõige tähtsam suur võit ja kolm punkti suure rivaali üle.
                            Paeb nentima ,et kui muidu publikut trbiüünidele ei meelita siis kõlbavad ka sellised kontserdi meetodid ,kuigi mulle isiklikult meeldiks ,et inimene ise leiaks tee staadionile aga elu näitab ,et Eestis klubijalgpall niisama kedagi tõmba.Väike präänik läheb hästi kaubaks.
                            Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
                            Kokkuvõttes ,kui omade kaotust mitte arvestada siis oli juba jalgpalli moodi NATUKE .
                            Aitäh korraldajatele .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Flora oli täna nõrk ,mis nõrk -Ma lihtsalt ei tundnud poiste mängu ära nii võrd liimist olid kõik lülid lahti. Samas Kalju mängis suure tahtmisega. Seda oli kogu aeg näha aga meie kuttidel polnud mingit hullu pilku ees .
                              Kalju üllatas niivõrd hea mänguga. Olen täiesti mures. sest tiitlivõit pole enam sugugi nii kindel kui oli enne seda mängu. Olgu selle publikuga nagu on mõned vahtisid loomulikult niisama ega saanudki vist aru ,mis seal väljakul toimub. Peale Kalju esimest väravat reageerisid vaid nende fännid ja enamus rahvast vahtisid niisama suud ammuli aga asi polegi selles. Võibolla saab mõni tulevikuks innustust ja tuleb nüüd ka teisipäevasele mängule. Suurem osa publikut olid ikkagi pigem neutraalsed ,kes ei osanud ei Kalju ega Flora poolt olla.See ongi meie liigajalgpalli suur probleem ,et inimesed ei seosta ennast ei kodukoha klubiga ega ka muul viisil mingi klubiga. Koondisega on kõik palju lihtsam. . Nõmme elanikke oli palju ja peale teist Kalju väravat oli juba natuke näha ja kuulda kelle poolt nad olid. . Flora fänlus näitas järjekordset tipptaset ,kus osad meie omad jooksid peale poolaega aia taha. Mis mõttes ? Mina igatahes aru ei saanud sellest lükkest. Eks me peale mängu lõppu keesime kõik üle ,kui omadele juba vanast roomast tuntud käemärke näitasime . Ma loodan ,et kõik on nüüd natsa maha rahunenud sest teisipäevaks peab pea selge olema .
                              Kalju sai muidugi seda ,mida tahtis. Rahvast oli palju , reklaami said nad samuti endale kõvasti ja kõige tähtsam suur võit ja kolm punkti suure rivaali üle.
                              Paeb nentima ,et kui muidu publikut trbiüünidele ei meelita siis kõlbavad ka sellised kontserdi meetodid ,kuigi mulle isiklikult meeldiks ,et inimene ise leiaks tee staadionile aga elu näitab ,et Eestis klubijalgpall niisama kedagi tõmba.Väike präänik läheb hästi kaubaks.
                              Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
                              Kokkuvõttes ,kui omade kaotust mitte arvestada siis oli juba jalgpalli moodi NATUKE .
                              Aitäh korraldajatele .
                              Jajah, see oli huumor suht. "TÄHELEPANU, GETTER JAANI ON JÕUDNUD STAADIONILE!"
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Kõik väravad olid maasikad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X