320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Kuno, küsimus - VIL-KAL mäng suve lõpupoole, 27.august vist oli - mitu Kalju fänni seal kohal oli? Mina olin seal, erapooletu nagu ma üldiselt ML mängudel olen (mäng on oluline, mehed!) ja vitnesseerisin Viljandi ahastamapanevalt paska mängu, mille Kalju lõbusalt ära karistas. 27.august oli laupäev, meenutan. Viljandi ei ole Narvas, meenutan. Ja Kaljusid oli Viljandis kohal täpselt meeskonna jagu + valgete ketsidega Kuno. Miks sa siis pauku üles ei tõmmanud? Tunnistan, nüüd, peale kaotust ahastamine on pisut kõrvalmekiga.
    27. august ja Viljandis oli Kuno+7 inimest Kalju poole pealt. Enamus neist tõesti klubiga seotud inimesed, mitte fännid.

    Kommentaar


      Jah, ma pean fännide all silmas neid kes reaalselt "pauku" teevad ja häälekalt kaasa elavad

      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      27. august ja Viljandis oli Kuno+7 inimest Kalju poole pealt. Enamus neist tõesti klubiga seotud inimesed, mitte fännid.
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        NB! Igatahes näitamaks seda, et nii mina kui Kalju hoolime oma fännide eest pakume me omal initsiatiivil fännidele välja võimaluse sõita meeskonnaga Sillamäele kaasa eraldi bussiga ja selle lõbu eest maksan mina isiklikult pool ja Kalju teise poole!
        Respect kõigile, ja äkki leiate kuskilt jõudu, et ka ise midagi juurde panna...
        Hea töö Kuno aga FB -st lugesin juba enne kella 17:00 et Flora paneb fännidele bussi välja Viljandisse Kena, et ka Teie hoolite oma fännidest nagu teeb seda FC FLORA !

        Kommentaar


          Uskumatu, millese rünnaku alla Kuno sattus. Need üksikud fännid on meil siin ikka eriliselt ennasttäis ja samas nii kergelt solvuvad. Või nemad peavad töö kõrvalt fännama. Naljavennad, suurem enamus jalkafänne tegutsevad ju pärast tööd. Proffe ju palju pole.

          Vähem virinat, isehakanud kuningad.

          Kommentaar


            Ülikõva! Nüüd võiks Levadia ja Tammeka ka veel bussi oma fännidele panna... Hakkaks looma!

            Algselt postitas Sen Vaata postitust
            Hea töö Kuno aga FB -st lugesin juba enne kella 17:00 et Flora paneb fännidele bussi välja Viljandisse Kena, et ka Teie hoolite oma fännidest nagu teeb seda FC FLORA !
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Ma arvan ka, et Kuno jutus on põhimõtteline iva sees. Siinset jalgpallikultuuri edendades - ja eriti kui on selline pingeline hooajalõpp - tulebki topelt pingutada, ei kanta fännidele kulda niisama ette nagu ei anta seda niisama ka meeskonnale. Mõlemad peavad rabelema - ja samas tõik, et Kalju võiks igiammust Flora-Levadia tiitlitraditsiooni murda, on nii suur ja põhimõtteline asi, et selle nimel võiks paar kuud hooaja lõpus kas või taguotsast välja ronida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Ülikõva! Nüüd võiks Levadia ja Tammeka ka veel bussi oma fännidele panna... Hakkaks looma!
                Levadiale piisab klouniautost, kõik 3 fänni mahuvad sisse...

                Aga tegelt, kas te ise ka aru saate, mis sisutühja solki te viimased paar lk pritsinud olete... ?
                Minge tehke mulle võileiba...
                Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                Kommentaar


                  Algselt postitas 818 Vaata postitust
                  Levadiale piisab klouniautost, kõik 3 fänni mahuvad sisse...

                  Aga tegelt, kas te ise ka aru saate, mis sisutühja solki te viimased paar lk pritsinud olete... ?
                  Minge tehke mulle võileiba...

                  Kommentaar


                    ÄKKI ÕNNESTUB...

                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      JK Welco Elekter on sellel hooajal koos Electric Legioniga IGALE välismängule sõitnud suure bussiga.. (40+ kohta) Tehke järgi, Meistriliiga!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yordan Vaata postitust
                        JK Welco Elekter on sellel hooajal koos Electric Legioniga IGALE välismängule sõitnud suure bussiga.. (40+ kohta) Tehke järgi, Meistriliiga!
                        Väga kõva tulemus, pole midagi öelda! Respekt.

                        Kommentaar


                          Väärib kiitust! Olete oodatud Hiiu staadionile ja rullime teile punase vaiba ka lahti

                          Algselt postitas yordan Vaata postitust
                          JK Welco Elekter on sellel hooajal koos Electric Legioniga IGALE välismängule sõitnud suure bussiga.. (40+ kohta) Tehke järgi, Meistriliiga!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Ja Kuno teeb teile veel pannkooke kah
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Tahaks Kaljut ja Kunot kiita Sillamäele bussi organiseerimise eest, väga lahe tõesti. Muidugi on tõesti häbi, sest noh isegi see hooaeg jõudnud ainult Soome euromängule ja korra Kuressaarde. Ei oskagi öelda, miks need ajad kui suur buss Kalju fänne kuskile trippis, läbi on. Kurbusega pean muidugi tõdema, et Sillamäega mängu ajal viibin Liverpoolis Anfieldil, aga kui mõnus kaasaelajate punt sinna tripib, siis olen nõus üritust sponsoreerima mõnusa kasti Walteri või Double Bockiga

                              Aga Welco fännklubi peaks peaasjalikult koosnema Welco mängijate sõpradest, lähedastest jne, klubil on olemas mõnus identiteet. Siin peaks olema mõtteainet ka ML mängijatel, et kas ja kui palju ise oma sõpru ja lähedasi mängule kutsutakse. Olen kuulnud ühe endise MLi mängijja lauset, kus tal oleks häbi oma ema mängule kutsuda

                              Kommentaar


                                Teen muidugi!

                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Ja Kuno teeb teile veel pannkooke kah
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X