320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Henry Mancini....... parap paraaaa pabarabarabaaa, parappabaaa babarabarabaaa , enne ,kui te Paidet ei õpi viimases mängus võitma pühkige suu kullast puhtaks
    Nummen Kalllju
    FCF Forever

    Kommentaar


      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      Olen sama meelt, et Prins tõestab end klubi juhtidele lühiajaliste sammudega, aga pikka perspektiivi ei arenda. noori on samuti vaja kaasata ja neile ML kogemust anda. teine asi muidugi, kui kavatsetakse osta ML kogemustega noored sisse. näiteks Viljandis võiks ju olla selliseid, kes Florasse mitte pääsemise korral ei soovi Viljandis jätkata. Aga Prinsi sama taktikat õigustaks ainult ja ainult meistritiitel!
      Selle postiga olen täielikult nõus, Prins on liiga spontaanselt mõtlev inimene, kuid samas kõiki tema käike on samuti raske hukk mõista.

      viva Kalju, viva Kalju, he is play on the left, he is play on the right. ja viljandi noortega tiitlile? ütle ausalt, võid PMi kah saata, kuidas sa Viljandiga seotud oled?

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        musi sullegi, kallike. keda kotib mingi Kaalma võrgu sahistamine?
        who's that fat guy?
        who's that fat guy?
        who's that fat guy in the red?
        Ma olen lugenud siin foorumites igasugu saasta, aga no see on vist tipp. Mingisugune austus tubli ekskoondislase vastu võiks ju ikka olla! Pealegi jääb sellest sõnavõtust mulje nagu oleks Kalju mehed niivõrd viletsad, et ei suuda isegi mingit "paksu" meest väravas üle mängida

        Üks asi veel. Mis krt nende ingliskeelsete "loosungitega" on? Halenaljakas.

        Kommentaar


          Rein võeti eile Nõmmel ovatsioonide saatel vastu?

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            viva Kalju, viva Kalju, he is play on the left, he is play on the right. ja viljandi noortega tiitlile? ütle ausalt, võid PMi kah saata, kuidas sa Viljandiga seotud oled?
            ma olen hoopis seotud Floraga , aga kuna kõik sinna ei mahu, siis hoolitsen selle eest, etViljandi omad ka edasi areneks.
            ja ega ma soovitanud Kalju praegused minema saata, vaid mõne noore juurde võtta ...

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Ma olen lugenud siin foorumites igasugu saasta, aga no see on vist tipp. Mingisugune austus tubli ekskoondislase vastu võiks ju ikka olla! Pealegi jääb sellest sõnavõtust mulje nagu oleks Kalju mehed niivõrd viletsad, et ei suuda isegi mingit "paksu" meest väravas üle mängida

              Üks asi veel. Mis krt nende ingliskeelsete "loosungitega" on? Halenaljakas.
              Ei ole see laul üldse Kaljuga seotud, Eestimaa pinnal sai seda vast esimest korda kuulda kui Flora-Paide mängud olid Arsenali fännid külastamas ning seda laulsid.

              Kommentaar


                Jah, tegime suure risti seinale ja jõime koos paar toopi A.Le Coq'i

                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Rein võeti eile Nõmmel ovatsioonide saatel vastu?
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  November taas käes, võtaks siis enda nägemuse kohaselt ka hõbemedaliga lõppenud hooaja kokku. Hindeks paneks sellise keskpärase nelja, oli palju positiivsust, esimene medal klubi ajaloos aga...

                  täiesti rahul on raske olla, põhikoosseis oli kohati selline, et oleks ehk võinud natuke suuremalt mõelda, kas me tiitlit väärisime on omaette küsimus, aga tuleb tunnistada, et välismängijatega panime vähemalt üheksasse - Alain, Jorge, Toshi, Rantanen olid meeskonnale väga suureks abiks ning on mehed, kellega jätkamisest võiks klubi huvitatud olla, kohalikud poisidki olid täitsa tasemel, aga vaatamata sellele langesime karikas väga kurvalt välja ning eurosarjas väga suurt võimalust ei olnud. Eks sealt tuleks omad järeldused teha, kummaline oli hiljuti err spordis ilmunud Prinsi sõnad: "kripeldama jääb avakohtumine Flora vastu, kus lõpus lasime endale värava lüüa", eks igaüks vast mäletab hästi, miks ja kuidas see mäng ära veeres. Olen kuulnud jutte, et palju kritiseeritud Getulio tahtis isiklikult seda mängu päästa, aga abitreeneri roll ei lase kahjuks iseseisvalt otsuseid vastu võtta. See selleks.

                  Duubli taas teise liigasse jäämine ehk sama suur pettumus, kahjuks ei tea tagamaid, miks ei suudetud esinduses pingil olevaid mängijaid duublisse registreerida, kas ja kuidas see aidanud oleks, aga Tartu vastu oleks kindlasti palju suuremad võimalused olnud. Kes omaaegset üleminekumängu Kuressaare vastu mäletab, siis oli sama probleem Antti Arstiga, kes oli sedapuhku registreeritud duublisse ning ei saanud kah esindust aidata.

                  Vähemalt olid publikunumbrid Eesti kohta väga viisakad, hea töö promootorid, järgmine hooaeg sihiks 700-800 pealtvaatajat keskmiselt, eks!

                  Eks ole paista, mis järgmine hooaeg saab, on kuulda, et tuumik üritatakse säiltida ning päris paljude võtmemängijatega on ka kehtiv leping, mõned head täiendused veel juurde ning järgmine aasta tiitlile ja Euroopas kah natuke kaugemale

                  Kommentaar


                    http://www.sports.ru/tribuna/blogs/f...or/261534.html

                    Interview with Hidetoshi Wakui! (in russian)
                    Intervjuu Hidetoshi Wakuiga! (vene keeles)
                    Интервью с Хидетоши Вакуи! (на русском)

                    Kommentaar


                      Super intervjuu, aitäh!

                      Google translatega väike lõik ka:

                      - Well, I hope that next season, your career will continue in Estonia? Or perhaps you already you have suggestions of other championships?

                      - Some suggestions there, but I will try first of all find a way to continue careers in Estonia, I like it here!

                      Väga super on, kui jätkab

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Super intervjuu, aitäh!

                        Google translatega väike lõik ka:

                        - Well, I hope that next season, your career will continue in Estonia? Or perhaps you already you have suggestions of other championships?

                        - Some suggestions there, but I will try first of all find a way to continue careers in Estonia, I like it here!

                        Väga super on, kui jätkab
                        Super-hüper mega oleks, tore uudis!

                        Kommentaar


                          Off-season on nii igav, tahaks juba vähemalt aastalõputurniiri ning pärast seda hooajaeelseid treeningmänge. Koduleht võiks muidugi kajastada, kellega lepingud olemas on, eks muidugi ise kah juba uuritud, tähendab pigem siis seda, et kas näiteks Jevdokimov, Kallaste, Neemelo on nö müügilehel või iga kehva pakkumise korral kah päris maha ei parseldata.

                          Aga nüüd kui asjad TTÜga liikuma hakkavad, siis oleks see päris ideaalne variant, kui siinsed TTÜ õppimisvõimalused oleks eelduseks tuua siia mõni noor andekas mängija. Näiteks saaks Kaljus mingit stipendiumit ning TTÜs tasuta õppida. Viimati sai Flora päris kena täienduse Hakola näol, kes Tallinnasse õppima tuli, arvestades välismaalaste hulka, siis meie kõrgliiga tasemele vastavaid õppureid peaks ju vahepeal ikka tulema

                          Kommentaar


                            Kuno väitis viimasel kodumängul, et kõik põhitegijad jäävad.
                            Samas liikumisi minu teada ikkagi on, eks käi ja vaata pealinna ML klubide trennid üle ja näed ise kes kellega trenni teeb.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Rein ma ütlesin, et eesmärk on tuumik säilitada ja see on ka praegu nii. Tuumiku valib peatreener koos kolleegidega Kindlasti liikumisi tuleb nii sisse kui välja, see on normaalne Detsembris peks Kaljus testimisele tulema tsirka 13 mängijat erinevatest klubidest ja riikidest... Mõned ka Eestist.
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Rein ma ütlesin, et eesmärk on tuumik säilitada ja see on ka praegu nii. Tuumiku valib peatreener koos kolleegidega Kindlasti liikumisi tuleb nii sisse kui välja, see on normaalne Detsembris peks Kaljus testimisele tulema tsirka 13 mängijat erinevatest klubidest ja riikidest... Mõned ka Eestist.
                                Kuno saan sinust kui klubijuhist aru,et saavutada maksimum tulemus aga nende välismaalaste lisandumisega kaob ju Teie klubi noortel mott kuna nad näevad,et põhimeeskonda ei olegi lootust pääseda kuna alati mingid tegelased mujal on juba sisse toodud.Üldises plaanis see käik hästi ei mõju kui siis vaid publikunumbritesse
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X