320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    no teil seal pingipeal ju poisse on.Mul ei ole välismaalaste vastu midagi kui nende tase on meie omadest kõvasti parem aga kui suht sama siis pean ma seda raha raiskamiseks
    See on pigem siin Eestis raha kokkuhoid

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      maeiteakust pärit kõlakas - oper kaljusse - on sel miskit pära ka või lihtsalt "naised saunas, jalgpallist" - teema?!
      Oper on ise öelnud, et tema nii madalale ei lange, et Eestis mängima hakkab.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Oper on ise öelnud, et tema nii madalale ei lange, et Eestis mängima hakkab.
        no Litmanen HJK eest mängib... mingi jutt käis et tuleb ka Kalju eest platsile
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Tõsijutt, milleks hoitakse Kaljus seda neegripoissi?, "mul on jälle vigastus" Mitsubishit? ja mingit itaallast pingiotsal? Alles rääki siin keegi, et esiliigasse püüdlevas satsis oli näha nii mõndagi perpektiivikat venda, tooks nad siis vähemalt pingilegi.
          Järgmine hooaeg sellest seltskonnast mõni äkki laenule anda kuskile Viljandi, Paide vms??? Vormi koguma ja perspektiivikust näitama...

          Kommentaar


            Algselt postitas Chaqueta Vaata postitust
            Järgmine hooaeg sellest seltskonnast mõni äkki laenule anda kuskile Viljandi, Paide vms??? Vormi koguma ja perspektiivikust näitama...
            Viljandisse ja Paidesse kindlasti mitte. Pigem ühte teise klubisse.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Kus sa tead, et välismaalased kallid on? Ja kes siis tasemelt sinu arvates halb on ?
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Kas uus sponsor on juba teada? ega välja ei pea ütlema, kes see on, aga lihtsalt võiks öelda, et on kindel olemas. Muidu rsk vb raha puudu jääda korraliku satsi komplekteerimiseks ja see oleks jube kurb.

                Kommentaar


                  Ei ole veel, aga läbirääkimised käivad.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Ei ole veel, aga läbirääkimised käivad.
                    Ei usu, Kuno. Viimasel mängul väitsid, et Unibetiga saab ka kõik korda. Nagu nüüd teame, ei saanud.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ei usu, Kuno. Viimasel mängul väitsid, et Unibetiga saab ka kõik korda. Nagu nüüd teame, ei saanud.
                      Rein ma ei usu, et sa ei usu
                      Kas sa ei usu, et meil läbirääkimised käivad või?

                      Sellega seoses meenus üks lugu... Pessimist ja optimist on surnuaias, pessimist ütleb optimistile "vaata kui palju riste", optimist ütlev vastu "vaata kui palju plusse" Nii see elu meil on, kui inimesed positiivsuse ja usu kaotavad, siis kaob ka elu mõte ära... Teeme seda mida me teeme hingest ja me saame hakkama!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        nägin levadia trennis kalju II põhimeest, välismaalaste toomine vist peletab teie andekaid noori eemale?
                        The Style We Belive .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bojan9 Vaata postitust
                          nägin levadia trennis kalju II põhimeest, välismaalaste toomine vist peletab teie andekaid noori eemale?
                          Kes see põhimees on siis?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Millal teil esimesed enda noortesüsteemi(Kalju 96?) mängijad kasvõi Kalju duubelrivistusse jõuavad?
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Küll see aeg ka kunagi kätte jõuab

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Millal teil esimesed enda noortesüsteemi(Kalju 96?) mängijad kasvõi Kalju duubelrivistusse jõuavad?
                                Teoreetiliselt EJL seaduste järgi on järgmine hooaeg 96 poistel võimalus duubli eest mängida, kahjuks pole viimasel ajal väga õnnestunud neil silma peal hoida, aga on jutte, et nii mõnegi poisi tase kannataks seal juba kanda kinnitada. Sa, alehis, oled vist tegelikult paremini kursis, räägi kõrvaltvaatajana, mis seisus Kalju hetke parim järelkasv on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X