320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Ma ei mõelnudki, et TV6 seda tegema peaks. Neil oleks ilmselgelt võimatu seda oma programmi mahutada, aga TTV võiks siiski selle traditsiooniliselt oma õlule võtta. Midagi muud seal ju nagunii vaadata ei ole.
    Ehk on mingi leping, mis andis Meistriliiga kajastamise 2011. aastaks TV6le?

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Ehk on mingi leping, mis andis Meistriliiga kajastamise 2011. aastaks TV6le?
      Just, Meistriliiga kajastamise. Aastalõputurniir ei tohiks sinna alla kuuluda.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Just, Meistriliiga kajastamise. Aastalõputurniir ei tohiks sinna alla kuuluda.
        Ma leian, et see ei ole suur probleem. Äkki seetõttu leiab rohkem inimesi tee halli? Ja ehk on see aasta mõistlikud ja intelligentseid turvamehigi tööle palgatud, kui seda üldse loota võib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma ei mõelnudki, et TV6 seda tegema peaks. Neil oleks ilmselgelt võimatu seda oma programmi mahutada, aga TTV võiks siiski selle traditsiooniliselt oma õlule võtta. Midagi muud seal ju nagunii vaadata ei ole.
          Tallinna TV kandis laupäeval üle Eesti Meistrivõistlusi Iluuisutamises
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Kõik on läbirääkimiste küsimus, aga mina küll ei nüpeldaks KOVst. Millest nemad süüdi on? Kõik teised meistriliiga klubid saavad ise hakkama või on saanud KOV kokkuleppele, hea näide on Viljandi. Nüüd püütakse teha süüdlaseks Korpi ja KE.
            Aasravahetuse turniiril mingeid proteste teha on ka naljakas. Keskmine eestlane ei tea sellest üritusest midagi.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Olen Reinuga päri, et hetkel läheb kogu aur nõmme linnavalitsuse laimamisele, sellel pole mingit mõtet, nemad ei ole ju süüdlased, et nad kõike soove ei jõua täita. Me kõik tahame paljusi asju aga ei saa alati ja ei usu, et kalju pärast nõmmekas välja protsetima tuleb, see ei ole nõmmekale nii oluline asi. Aga selles suhtes, kuidas nõmme linnaisa seda otsust sõnades serveeris polnud muidugi kõige parem aga ehk õpib sellest kogemusest.

              Kommentaar


                TTV näitas eeldatavasti vaid sellepärast EMV iluuisutamises, et härra Savisaar on uisuliidu president.
                Aastalõputurniirilt selliseid privileege oodata oleks naiivne.

                Kuno Tehva võttis oma sõnades selle rahastusjandi kõige paremini kokku. Ta ei süüdista KOV selles, et neil raha jalaga segada pole (täiesti mõistetav praeguses olukorras), pettumust valmistas lihtsalt Kalju puudumine prioriteedilisti ladvikust. Fännid on täna need, kes asju poliitilises valguses näha tahavad.

                Mul isiklikult oli ka väga kahju seda uudist kuulda, aga loodan, et ühe aasta saavad veel hakkama ja siis läheb juba vahetamiseks: Mina oma idealistlikus vaimusilmas näeks ~4 aasta pärast Hiiul uut kaunist kunstmuru, kuid Kaljut mängimas uhiuuel TTÜ murustaadionil.

                Kommentaar


                  Seda ""muru""(topeltjutumärgid) arvestades on ka 1 aasta pikk aeg. Mina tahaks ka Kaljut näha ~4 aasta pärast Hiiu staadionil korralikul väljakukattel mängimas näha, kuhu ehk oleks võimalik ka viia Euroopa/Meistrite Liiga kvalifikatsioonimänge. Isegi, kui TTÜle üle minnakse, seal võib ju korralikum muru olla, kuid sellist atmosfääri seal ei saavuta.
                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BlueBlackWhite- Vaata postitust
                    Isegi, kui TTÜle üle minnakse, seal võib ju korralikum muru olla, kuid sellist atmosfääri seal ei saavuta.
                    Huvitav...pole isegi staadioni kavandeid mitte aga juba teatakse milline atmosfäär tuleb

                    Kommentaar


                      Ma arvan, et kriitika KOV aadressil on igati õigustatud. Esiteks on KOV staadioni omanik, kes võiks oma renditavat pinda kaasaeksena hoida. Teiseks on KOV kohustus tagada lastele kvaliteetsed ja OHUTUD sportimisvõimalused.

                      Probleem arvatavasti seal kus paljud linna probleemid. Noor eesti inimene kes oma lapse jalgpallitrenni viib ja ise vutti vaatab või ka mängib, lihtsalt ei kuulu linnas valitseva võimupartei valijate hulka. Võrdluseks võib tuua, et Nõmme LOV ostis ennem valimisi 800 tuhande krooni eest teatripileteid pensionäridele. Võrreldes staadionikattega on selline prioriteet küll suhteliselt lühiajalise effektiga.. Samas kui jutt käiks Nõmme asemel Lasnamäest, siis oleks küsimus ilmselt juba ammu lahenduse leidnud.

                      Samas feimi mis linna ainukene linnaosaklubi toob on Korp nõus heameelega vastu võtma:




                      Mis puutub valikutesse kus lärmi teha siis õige vastus on see, et seda tuleb teha IGAL POOL. Nii linnaosavalitsuse ees kui aastalõputurniiril kui ka kõikvõimalikes muudes kohtades. Minu ettepanek on käia ka kõikide järgmise aasta Nõmme lindilõikamiste juures ja torpertreerida kogu ettevõtmist. Igasugused avamised on poliitikute jaoks kõige magusamad ettevõtmised. Seal saavad nad näidata kuidas nad on hästi palju oma valijate jaoks ära teinud. Vastupidise tõestamine ja kogu püha ürituse ära vussimine oleks nagu löök kõige hellemasse kohta.

                      Teine hell koht on vene meedia. Ilma vähemusrahvuste häälteta oleks võimuparteil linnas arvatavasti Rahvaliidu staatus. Seega mida iganes teha tuleks sinna kaasata ka kõiksugused PBK'd jm. Käib ju ka palju vene poisse ja tüdrukuid jalgpallitrennides üle linna ja peaks teema suhteliselt aktuaalne nende jaoks olema.

                      Kogu initsatiiv peaks tulema fännide poolt mitte Klubilt, kes nagu mainitud peab hästli läbi saama ka vanakuradi endaga. Mina olen käpp igal juhul.

                      Kommentaar


                        Tänud, nüüd tean ka, milline hr.Korp välja näeb

                        Kommentaar


                          Selline küsimus, et kui Terja mängis täna Aastalõpukal jalgpalliliidu eest, siis kas ta jätkab järgmine hooaeg Kaljus jalgpallurina või asub abitreeneri kohale?

                          Kommentaar


                            Too oma laps jalgpallitrenni!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              See Õhtulehe artikkel täna on natuke naljakas. Kõlab nagu Kalju poolse väljapressimisena. Sellise käitumisega KOV kindlasti ei toeta ühegi kopikaga. Ainuke kaotaja on hetkel Kalju.
                              Palju muidu KOV Sportland arena katte vahetamis toetas või tuli kõik kuskilt Euroopast?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Sportland Arena on minu teada FC Flora oma, Hiiu staadion seevastu KOV'i oma. Eksin?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X