320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Sportland Arena on minu teada FC Flora oma, Hiiu staadion seevastu KOV'i oma. Eksin?
    Ma arvan, et ei eksi. See kui ta FC Flora oma on ei tähenda jua automaatselt seda, et KOV ei võiks selle renoveerimist toetada.
    Mu küsimus oligi ju, et kas toetas või mitte.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      vastupidi. oti õl artikkel oli väga hea minu arvates! eriti see teine/alumine. ja antud juhul pole ju võrdlusmomenti sportland arenaga, kuna hiiu st on linna oma, sportland aga mitte. kust/mille arvelt selle uue katte jaoks finants saadi (palka ootavad midtgarden ja eesti kohtunikud), on müstika. nähes neid uue katte rulle seal, võttis ohkama ikka küll.
      usun et kui hiiu st kaljule kuuluks, oleks see juba hoopis teise välimusega kui praegu. ehk et kalju mõte võiks töötada pigem selles suunas, kuidas hiiu st linnalt kätte saada.

      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      See kui ta FC Flora oma on ei tähenda jua automaatselt seda, et KOV ei võiks selle renoveerimist toetada. Mu küsimus oligi ju, et kas toetas või mitte.
      kui toetas, siis see ainult rõhutab kordades linna silmakirjalikkust.

      Kommentaar


        Hoonestusõigus?

        Kommentaar


          Rein mis sul viga on?

          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          See Õhtulehe artikkel täna on natuke naljakas. Kõlab nagu Kalju poolse väljapressimisena. Sellise käitumisega KOV kindlasti ei toeta ühegi kopikaga. Ainuke kaotaja on hetkel Kalju.
          Palju muidu KOV Sportland arena katte vahetamis toetas või tuli kõik kuskilt Euroopast?
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Lahendus olukorrale on ju lihtne - lapsevanemad viigu lapsed kossutrenni ja Nõmme Kalju koos oma 200 fänniga on nii marginaalne probleem, et selle peale maksumaksja raha kulutada on raiskamine.
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Eesmärgid on teil kindlasti üllad, aga sa peaksid ka KOV aru saama, neil pole ka raha iga palve täimiseks. Raha kulutatakse mujale ja sageli populistlikel eesmärkidel, mida muidugi ei saa neile pahaks panna. Seda võib nimetada ka väikest viisi turunduseks.

              Eks te ise olete ka rumalasti käitunud ja oma identiteedi Hiiu staadioniga liiga sidunud. Meistriliigasse tõustes oleksite pidanud konkreetselt tegelema hakkama staadioni küsimusega. Lihtsalt linnalt staadioniaegade rentimine on libe tee ja nüüd oletegi lõhkise küna ees. Oleksite pidanud kogu kompleksi rendiel pikemaks ajaks võtma nagu tegi Levadia Maarjamäega või siis mingi muu lahenduse leidma (loe: Pääsküla prügimäe juurde staadioni ise ehitama nagu teil plaanis oli või siis selle TTÜ staadioni asja ammu ajama hakkama). Nüüd on kõik sitasti, staadion vana, meestel ja lastel jalad perses, linnaosavalitsus paha, et ei anna raha. Kõik on süüdi, ainult teie pole.

              Naljakas on veel see, et staadion tuleks ära renoveerida vähem kui kolme kuuga ja veel talvel. Halloooooo...kas talvel renoveeritakse meie kliimas staadioneid? Eelmised talved meelest läinud?

              Selle asemel, et hädaldada ja näpuga näidata pakkuge parem mingeid lahendusi.
              Jõudu ja jaksu, loodetavasti asi laheneb kõigile osapooltele soodsalt ja Kalju ei koli kuskile ennem kui päris oma staadion on olemas.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Rein, võib tunduda ju vingumisena, aga see ongi poliitika ja nii peabki olema. Huvigrupi eesmärk on end võimalikult kuuldavaks teha ja Kalju on sellega väga hästi hakkama saanud. Oma huvide eest tuleb seista ja just niiviisi, agressiivselt. Ja ma arvan, et see on terve jalgpalliringkondade huvides, et neid ka toetataks.

                Kommentaar


                  Rein sulle vist meeldib alati sõna võtta?

                  Pole mõtet väga sügavuti laskuda, aga mõned täpsustused sinu südamerahustuseks üritan anda, et see suur mull siin foorumis ei lõhkeks liiga suure pauguga Ajakirjandus on selle kattevahetuse teema peale Korpi pressiteadet nii ehk naa jupideks kirjutanud ja Kalju poolsed kommentaarid on antud ja neid on kõik ka lugenud.

                  Kalju ei räägi kindlasti ainult enda vajadustest lähtuvalt, see puudutab kõiki meie lapsi ja neid kes Hiiul sporti teevad. Asjatundjad ei kahtle selles, et kate vajab vahetamist ja sellel teemal pole mõtet jahuda stiilis "Käib Küll".

                  Soe õlu käib sulle küll ja sellel teemal võib teinekord pikemalt omavahel rääkida

                  Katte vahetamine ei ole iseenesest probleem kui see toimuks kevadel, seni saame ilusti mängida Sportlandil, kus oleme igal aastal pidanud mängima, kuna Hiiu staadionit ei suuda Nõmme lov kunagi lumast ära koristada ja mängukõlblikuks muuta esimesteks voorudeks. Samal põhjusel maksame praegu renti Kotka staadionile ja Kalju esindusmeeskond treenib hetkel seal, sest esimese lumega mis meil natukene aega tagasi maha tuli oldi Hiiul juba hädas ja see lumi oli suht olematu...

                  Katte vahetamine ise ei võta kaua aega, kõik nägid kui kiiresti see tehti Sportlandil ära... Vaja on paar nädalat ilusat ilma ja kate on vahetatud.

                  Oma identiteedi sidumine Nõmmega ja Hiiu staadioniga ei ole kindlasti libe tee, see on meie eest ajalooraamatusse kirjutatud ja esimene peatükk ilmus aastal 1923. Kalju jätkab traditsioone ja ma arvan, et selles küsimuses pole ka mõtet tühja jahuda. Meie jalgpalliklubi nimi koosneb kahest sõnast, Nõmme ja Kalju, sellega peaks kõik selge olema! 2011 Meistriliiga hooajal külastas Nõmme Kalju esindusmeeskonna mänge üle 9000 inimese ja see näitab seda, et meie traditsioonide edasikandmine annab tulemust (Rein isegi sina olid ühekorra vähemalt platsis).

                  Hiiu staadioni valmimise ajaloo juures on tegevad olnud minu eelkäiad, Uno Piir, Anton Siht, Värner Lootsman ja linnaosavanematest Vilja Savisaar, Urmas Paet jne. Hiiu staadion renoveeriti puhtalt tänu eelnevate inimeste ja Nõmme Kalju initsiatiivile. Tänu nendele on täna Nõmmekatel üks tore spordiplats sellisel kujul nagu ta on.

                  Kui staadion valmis, siis pidigi see algupäraselt Kalju kätte minema, tollel hetkel polnud klubi veel kahjuks valmis selleks, sest meil oli ainult üks meeskond ja kui ma ei eksi, siis 4 liigas. Tänaseks on meil 11 noortemeeskonda, ainuüksi viimase paari kuuga on Kaljuga liitunud üle 100 uue lapse, laste arv läheneb neljasajale ja meil on lisaks naiskond, tüdrukud, esindusmeeskond jne jne.

                  Kalju annab lastele trenne ka teistes Tallinna linnaosades, meil on nii Eesti kui venekeelt kõnelevad lapsed kes jalgpalliga tegelevad.

                  Klubi on oma struktuurilt muutunud organisatsiooniks ja me oleme jätkusuutlikud. Tänaseks maksame me staadioni eest Nõmme LOV'le renti, soodustust saab esindusmeeskond oma treeningaegadest -40% kuid nendel aegadel millal Esindusmeeskond treenib (hommikuti) on staadion reeglina tühi... Laste aegade eest maksame hinnakirja järgi. Hiiu staadioni renditaset ei maksa võrrelda erastaadionitega (Männiku staadion näiteks), pigem tasuks võrrelda seda Lasname Punase tänava kunstmuru staadioni või Wismari staadioniga, mõlemad analoogselt linna spordirajatised. Siis võibolla selguks hoopis uus tõde...

                  Kogu selle kära ja müra on käivitanud Nõmme linnaosavanem kes saatis välja pressiteate mille sisu ei kannatanud kriitikat. Loomulikult on sellele reageerinud meedia, Nõmme Kalju, Nõmmekad, lapsevanemad jne. Meie võimuses seda asja kontrollida ei ole ja kui küsitakse Kalju seisukohta, siis loomulikult me ka seda edastame.

                  Pressiteate ja jäiga seisukoha asemel oleks pidanud koos maha istuma ja arutama alternatiive, kindlasti on nad olemas ja ma usun, et varem või hiljem see koosolek aset leiab ja pädevate inimeste ümarlaud leiab olukorrale ühte või teistipidi sobiva lahenduse.

                  Jaanalinnud pole meist keegi ja pea liivaalla panemine ei vii meid kuskile. Vaatame olukorrale näkku ja leiame koos lahenduse.

                  NB! Loomulikult sellisel kujul ei saa üks MTÜ hakata linnarajatisi rahastama, see ei tuleks kõnealla, aga teatud kokkulepete juures oleks see täiesti mõeldav.

                  Ma loodan, et ka Rein sai nüüd oma küsimustele lõplikud vastused

                  Edu!






                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Eesmärgid on teil kindlasti üllad, aga sa peaksid ka KOV aru saama, neil pole ka raha iga palve täimiseks. Raha kulutatakse mujale ja sageli populistlikel eesmärkidel, mida muidugi ei saa neile pahaks panna. Seda võib nimetada ka väikest viisi turunduseks.

                  Eks te ise olete ka rumalasti käitunud ja oma identiteedi Hiiu staadioniga liiga sidunud. Meistriliigasse tõustes oleksite pidanud konkreetselt tegelema hakkama staadioni küsimusega. Lihtsalt linnalt staadioniaegade rentimine on libe tee ja nüüd oletegi lõhkise küna ees. Oleksite pidanud kogu kompleksi rendiel pikemaks ajaks võtma nagu tegi Levadia Maarjamäega või siis mingi muu lahenduse leidma (loe: Pääsküla prügimäe juurde staadioni ise ehitama nagu teil plaanis oli või siis selle TTÜ staadioni asja ammu ajama hakkama). Nüüd on kõik sitasti, staadion vana, meestel ja lastel jalad perses, linnaosavalitsus paha, et ei anna raha. Kõik on süüdi, ainult teie pole.

                  Naljakas on veel see, et staadion tuleks ära renoveerida vähem kui kolme kuuga ja veel talvel. Halloooooo...kas talvel renoveeritakse meie kliimas staadioneid? Eelmised talved meelest läinud?

                  Selle asemel, et hädaldada ja näpuga näidata pakkuge parem mingeid lahendusi.
                  Jõudu ja jaksu, loodetavasti asi laheneb kõigile osapooltele soodsalt ja Kalju ei koli kuskile ennem kui päris oma staadion on olemas.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kui siin oleks kuskil Like nupp, siis ma vajutaks seda praegu

                    Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                    Rein, võib tunduda ju vingumisena, aga see ongi poliitika ja nii peabki olema. Huvigrupi eesmärk on end võimalikult kuuldavaks teha ja Kalju on sellega väga hästi hakkama saanud. Oma huvide eest tuleb seista ja just niiviisi, agressiivselt. Ja ma arvan, et see on terve jalgpalliringkondade huvides, et neid ka toetataks.
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust

                      NB! Loomulikult sellisel kujul ei saa üks MTÜ hakata linnarajatisi rahastama, see ei tuleks kõnealla, aga teatud kokkulepete juures oleks see täiesti mõeldav.
                      Sellest oleks pidanud alustama ja küllap siis oleks ka see kisa praegu olemata.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Kus sa tead, et sellest pole alustatud?
                        Kisa on ikka Korpi pressiteate tagajärjel tulnud nähtus mis kaka ventikasse lennutas...

                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Sellest oleks pidanud alustama ja küllap siis oleks ka see kisa praegu olemata.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Siiski, what about Kadriorg, kui läbirääkimised tõepoolest karile jooksevad?

                          Kommentaar


                            Kadriorg on super koht, kindlasti tahaks seal mängida Kalju mängijad ja treenerid ja tingimused on seal megahead, selles pole kahtlustki... AGA jällegi, meie side piirkonnaga Nõmme on nii tugev ja seda lõhkuda ei tohi. Teiseks on Kadrioru hinnatase väga kõrge, sest kodumängudele lisanduvad ka treeningud murul ning peale selle on meil kavas korraldada 4 suurüritust Kalju Jalgpallifestival mille toimumise võimalikkuses ja hinnatasmes Kadriorus pole hetkel sugugi kindel. Meie eelarve ei veaks seda tõenäoliselt välja. Pigem tuleks see lisaraha suunata Hiiule kattevahetuseks ja jätkata kodus.

                            Üks lisaargument veel, 2012 toimub U19 EM turniir Tallinnas, suvel samal ajal kui toimub Kalju kõige tähtsam sündmus, ehk UEFA Europa League kodumäng on kõiks uuremad staadionid Tallinnas hõivatud U19 turniiri jaoks, kaasa arvatud Kadriorg... Mis tähendaks seda, et me peaks oma Euromänguga kolima Tartusse!!!! Samas kui saaksime Hiiule kunstmurukatte oleks väga tõenäoline, et me suudaks saada eriloa, et seal oma euromäng pidada... Mis oleks minu kui Nõmmeka jaoks unistus omaette

                            Ühesõnaga ei tohi nii juhtuda, et karile jooksevad

                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Siiski, what about Kadriorg, kui läbirääkimised tõepoolest karile jooksevad?
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Raha kulutatakse mujale ja sageli populistlikel eesmärkidel, mida muidugi ei saa neile pahaks panna. Seda võib nimetada ka väikest viisi turunduseks.
                              Anna andeks, aga ma ei ole midagi nii rumalat tükk aega lugenud.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Anna andeks, aga ma ei ole midagi nii rumalat tükk aega lugenud.

                                Kuidas sa nimetaksid siis näiteks pensionäridele makstavat "jõulupreemiat"? Altkäemaksuks?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X