320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Raha mittesihipäraseks kasutamiseks näiteks? Ühekordsed preemiad ongi, jah, sisult puhas propaganda, võib ka vabalt altkäemaksuks nimetada. Valimisreklaami jaoks on omad allikad ette nähtud, väita, et seda peabki eelarverahadega tegema, on täielik absurd ju. Mis mõttes ei saa pahaks panna.

    /offtopic
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Lugedes kogu seda jama mis toimub selle Hiiu staadioni ümber jäin mõttesse .Ise olen kunagi lausa trenni teinud sellel kõval staadionil ja oli hull aga elas üle ja siiamaani saan mängida. Jah see praegune on nati kõva aga ta on/oli oluliselt parem vanast Sportlandist kus mängiti väga paljusid Meistriliiga esimeseid voore. Mäletan et selle väljaku ümber nuriseti pärispäris pikalt ja sellel on silmaga vaadata siis oli sellel suurem koormus peal aastaringselt kui Hiiul. Ja järsult kui Sportland sai uue katte tuli nurin et Kalju ikka ei saa linnaosa valitsuse käest raha. Loomulikult ei paneks lov selle alla suurem osa eelarve rahadest et teha staadion korda. Tuues välja et selle spordile mõeldud rahadega tuleb ka toetada muid spordialasid ja ka muude spordiväljakute remonti/ehitust. Aga kas te olete pakkunud välja nt summa poolitamist või midagi taolist. Avage nt annetuskonto ja tehke oma FB poliitikat niipalju kui saate, teil hetkel ju eelis, meedia on seda teemat palju arutanud ja see on kõigil silme ees. Äkki suudate sealt kusagilt mingid rahad kokku.
      Ja selle TTÜ väljaku kohta, olid siin lausa vahepeal lausa staadioni skeemid ja asjad kodukal üleval olnud. Aga ikkagi on vaikus. Mis juhtus? LOViga ja muude sponsoritega oli nagu välja kuulutatud et ehitus nagu algamas.
      Vabandan kui viirasin kellegi tundeid või olen ise olnud niivõrd tainas et ei ole teemale pihta saanud.
      Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

      Kommentaar


        TTÜ projekt võtab aega, 2014-2015 ja selle kallal tehakse ka praegu tööd.
        Sportland ja Hiiu omavahel seotud ei ole. Kõige muu osas on siin juba asju seletatud ja selgitatud.
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          See võib nüüd kõlada rumala küsimusena, aga kas ei oleks järgmiseks kaheks või kolmeks aastaks, kuniks eurorahaveskid jahvatavad, mõeldav TTÜ staadionile ajutise muruväljaku rajamine või isegi väljaku palliplatsi osa väljaehitamine? Jooksurada, hooned jm taristu jääks suuremaid rahasid ootama. Kuni lõplikult asi kerkib asendavad puudujäävat soojakud, sinised välivetsud ja ajutised aiad. Hiiu on pikemas perspektiivis niikuinii surnud lehma nuumamine. Kui on vaja ikkagist Kaljukate enda raha kasutada, siis las läheb parem juba õigesse kohta. Oleks sellised variandid mõeldavad, rahaliselt teostatavad ning kokkuleppeliselt saavutatavad?

          Kommentaar


            ega Hiiu staadion ära kao. seda saavad kasutavad tulevikud siis teised klubid. Hiiu tuleb korda teha igal juhul

            Kommentaar


              Algselt postitas Taniano Vaata postitust
              Ja selle TTÜ väljaku kohta, olid siin lausa vahepeal lausa staadioni skeemid ja asjad kodukal üleval olnud. Aga ikkagi on vaikus. Mis juhtus? LOViga ja muude sponsoritega oli nagu välja kuulutatud et ehitus nagu algamas.
              Vabandan kui viirasin kellegi tundeid või olen ise olnud niivõrd tainas et ei ole teemale pihta saanud.
              jep, eesti ehitajad on nii kõvad vennad, et eskiisprojekti järgi pole mingi probleem staadionit rajada.

              Kommentaar


                Ma ei tea kuidas hetkel see staadioni rentimine ja kasutamine käib. Asi on nagunii kinni ainult rahas. Ja 1 lahendusena võib ju olla see, et NK vahetab ise katte ära, kuid linn omalt poolt annab vastu pikaajalise staadioni kasutamise lepingu. Ma ei tea mis summadest siin juttu käib, kuid linn saab selle staadioni kasutamise eest mingit raha. Samamoodi on tal mingid kulud staadioni ülalpidamise eest. Tehke nüüd tasaarveldus vaadates tulevikku. See on umbes sama nagu sa teed üürikorteris remonti ja lepid omanikuga kokku, et remondikulu oli näiteks x-kuu üüriraha.

                Kommentaar


                  See on umbes sama:

                  1. Leia raha ja pane see tuimalt seisma. (usun, et katte vahetus on ca 2-3 miljonit krooni, eksin? Ja tõenäoliselt tuleb katet vahetada jälle ca 5a pärast! Eksin?)

                  2. Organiseeri katte vahetus.

                  3. Vastutasuks saad X aastateks staadionit soodsamalt kasutada. Antud juhul järgmised paarkümmend aastat näiteks? (aga, mis saab 5a pärast, kui katet on vaja uuesti vahetama hakata ja LOV jätkab keerutamist? Leia jälle raha ja pikenda laenugraafikut veel 20 a võrra? Ebareaalne!)

                  Ei tundu just mõistlik tegevus. Kui tahad sellisel kujul mulle laenu pakkuda, siis olen nõus avasüli 0-intressiga vastu võtma. Maksegraafiku võime teha näiteks 20 aasta peale.

                  Pealegi ei usu ma, et keegi tahaks sellist summat välja käia olukorras, kus peamine finantseering tulevikku on TTÜ staadion. Vedeleks need miljonid niisama, siis võiks ju antud teemal pikemalt rääkida ja märtrit mängida. See paar miljonit krooni on päris suur osa ühe Meistriliiga top 4-5 meeskonna aasta eelarvest.

                  Kuressaare, Viljandi või Paide saaks sellise summa eest ma usun, et mitu head hooaega meistriliigas mängida!
                  Last edited by Silver; 21.12.11, 10:03.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    usun, et katte vahetus on ca 2-3 miljonit krooni, eksin?
                    Kuressaare, Viljandi või Paide saaks sellise summa eest ma usun, et mitu head hooaega meistriliigas mängida!
                    seda rohkem ajab vihale fakt, et selveri võrkpallimeeskond saab igal hooajal linnalt miljoni. mille krdi eest, ei saa ma aru?
                    lihtne arvutus näitab et 5 aasta peale saaks selle papi eest uue katte staadionile ja jääks veel pool ülegi...

                    Kommentaar


                      aga eks Selver on ennast ka korduvalt ja korduvalt tõestanud ...
                      näita, et oled korralik tegija ning siis sind ka toetatakse. näiteks

                      Kommentaar


                        Algselt postitas spekter Vaata postitust
                        aga eks Selver on ennast ka korduvalt ja korduvalt tõestanud ...
                        näita, et oled korralik tegija ning siis sind ka toetatakse. näiteks
                        Tegija - kandidaat nr. 714 - Eesti Keskerakond

                        Kommentaar


                          Algselt postitas spekter Vaata postitust
                          aga eks Selver on ennast ka korduvalt ja korduvalt tõestanud ...
                          näita, et oled korralik tegija ning siis sind ka toetatakse. näiteks
                          jaburduse tipp on see jutt sul. kas tallinnas on vähe n.ö ennast tõestanud klubisid või sportlasi?

                          ei mina usu, et kõigile pikaajaliselt nii palju peale pritsib sellest rohelisest pumbast...

                          Kommentaar


                            Selver jõudis ka eurosarjas veerandfinaali.

                            Kommentaar


                              Eks ta ainult tänu sellele valitsebki, et raha voolab sisse ning parimad kodumaal mängivad pojad on kõik sinna koondatud.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Eks ta ainult tänu sellele valitsebki, et raha voolab sisse ning parimad kodumaal mängivad pojad on kõik sinna koondatud.
                                mida ving. samuti voolavad jalkas paremad pojad esiotsa klubidesse ...
                                alati võib otsida süüd Avo Keele erakondlikus kuuluvuses jms. aga selge on ka see, et hõbe oli Kaljule alles esimene medal (selle vabariigi ajal). samas tõestab Kalju iga päevaga, et neil on tegevuskava ja sihid ning kindlasti suureneb ka pikaajaliste toetajate huvi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X