320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub et TTÜ staadioni saamisega on siis JOKK Huvitav küll , plaanid olid suured. Tahaks mõne asjapulga kommentaare lugeda .
    Aga ,mis siin imestada see on ju tavaline Eesti värk ,et kui sul mingeid medaleid ette pole näidata siis pole sind kellegile vaja ja medalid peavad olema ju mingilt rahvusvaheliselt suurvõistluselt olgu või ujumise lühirada.
    Suur jalgpallibuuum - nagu oleks unes olnud ja Kaljut tema hädadega pole sada aastat kellegil vaja , rabelegu ise. Pole selle buumi tulemusena kusagilt raha juurde tulnud ja ilmselt ei oleks ka siis tulnud ,kui me oleks finaalturniirile jõudnud . Lihtsalt liit oleks pappi teeninud aga sponse otsi ikka tulega taga.
    Ja ikkagi ,miks läks TTÜ staadion arendus lörri ?
    FCF Forever

    Kommentaar


      Siit võiks küsida mida teeb see niinimetatud "jalgpallitoetusgrupp" Riigikogus? Mingi feimi kogumine mitte midagi muud.

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Ja ikkagi ,miks läks TTÜ staadion arendus lörri ?
        Mingi fond lükkas raha eraldamise otsuse edasi. Oli vist midagi sellist.
        Pole ju mõtet ehitama hakata kui pole 100% kindel kas see rahalaev saabub või mitte. Pärast jääb muidu üldse pooleli.
        Eks Kuno võib ise täpsemalt rääkida.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Kuna osapooli on palju, siis jäime TTÜ staadioni projektiga 2012 Euro struktuurfondi meetmest välja, järgmine tuleb 2014-15 ja selle aja peale võib igasugu uusi tuuli puhuma hakata. On asju mis pole meie võimuses. See, et spodis raha pole ei ole häbi asi klubidele, eks me kõik venitame oma naba, et maailma parandada ja abikätt ootaks just omavalitsustelt ja miks mitte ka riigilt.

          Praegu oleme rõõmsad, et saime Jürka Dubaisse
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Kuna osapooli on palju, siis jäime TTÜ staadioni projektiga 2012 Euro struktuurfondi meetmest välja, järgmine tuleb 2014-15 ja selle aja peale võib igasugu uusi tuuli puhuma hakata. On asju mis pole meie võimuses. See, et spodis raha pole ei ole häbi asi klubidele, eks me kõik venitame oma naba, et maailma parandada ja abikätt ootaks just omavalitsustelt ja miks mitte ka riigilt.

            Praegu oleme rõõmsad, et saime Jürka Dubaisse
            Seekord siis laske poiss minema ning ärge küsige hingehinda

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Seekord siis laske poiss minema ning ärge küsige hingehinda
              Loll pole see kes palju küsib, vaid see kes palju maksab.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Seekord siis laske poiss minema ning ärge küsige hingehinda
                Me pole kunagi hingehinda kellegi eest küsinud. Ma kardan, et Eesti mängijate eest ei saagi seda küsida. Muidu huvi pärast mis hind see hingehind on?
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Me pole kunagi hingehinda kellegi eest küsinud. Ma kardan, et Eesti mängijate eest ei saagi seda küsida. Muidu huvi pärast mis hind see hingehind on?
                  Peaks Cityle mõne mängija maha müüma, saaks Hiiul katte ära vahetada ning kümnete aastate eelarve kah oleks täidetud

                  Kommentaar


                    Kuits peab läbirääkimisi Cityga..
                    b-day

                    Kommentaar


                      City ei võtnud Kuitsi vastu kuna tundis, et see oleks ebaõiglane teiste klubide suhtes, liiga üksluiseks läheks see top scoreri jms asi..

                      Kommentaar


                        kellelgi Nõmme Kalju aastalõputurniiri väravaid pole videos ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                          Kuits peab läbirääkimisi Cityga..
                          Manchesteris kah suusahooaeg alanud ning määrdemeest vaja?

                          Algselt postitas Mister Vaata postitust
                          City ei võtnud Kuitsi vastu kuna tundis, et see oleks ebaõiglane teiste klubide suhtes, liiga üksluiseks läheks see top scoreri jms asi..
                          Ma hoopis teistsuguseid põhjuseid kuulnud, nimelt pidi Inglise liiga olema eriti kontaktirohke ning seal kaasmängijad ei pidanud mõistma kauneid kannasööte.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Me pole kunagi hingehinda kellegi eest küsinud. Ma kardan, et Eesti mängijate eest ei saagi seda küsida. Muidu huvi pärast mis hind see hingehind on?
                            100k pole Jura eest palju?

                            Kommentaar


                              Räägime foorumis ikka asjadest mida te teate ja mida siin rääkida saab
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Tuleb ikka Kalju-Levadia sõprusmänguks suund Tallinnale võtta.
                                Kas jälle oodata ca 100 inimest nagu eelmine aasta? Enn peab suurema kilehalli püsti panema, et pealtvaatajad ära mahuks.

                                EDIT: Teleš väravas on küll väga meeldiv uudis. Kas ta mängib järgneva hooaja meil või otsib veel varianti välismaalt? Kuidas Küttiga lood on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X