320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Herr Ballack, Te lahmite ikka suhteliselt tühja praegu. See, et teised klubid ühele kahtlasele kraanile nii lähedal ei seisa, ei tähenda, et nad ei võiks endale mängijaid palgata. Ja teadupärast on välismaalt lihtsam mängijaid tuua, kui Eestist. (Bosman ruling khm-khm)
    Staadioni ehitamise tagamaid on siin eelnevalt natuke ju lahatud, üks põhjustest on eurorahad, täpsustuseks: mitte Euroopa liiga rahad vaid Euroopa projekti rahad. Ja kus kurat tuleb õigus väita, et Kalju ei tegele noortesüsteemi arendamisega? Võta ette numbrid, mis olid Kalju noortesüsteemis (näiteks) 7 aastat tagasi ja mis nüüd. Pidevalt liituvad Kalju süsteemiga erinevad jalgpallikoolid jms üksused. Noormängijate kasutamine koha pealt tuleb muidugi nõus olla, aga see on juba treenerite valik.

    Lisaks eelmine aasta saavutati ju hõbemedal, ning vaatame selle aasta lõpus, mis, kus ja mida saavutab. Tuletan meelde, et see on ju Kaljul alles viies aasta meistriliigas.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Arvestades Levadia noorenduskuuri ja nende kokkumängu puudulikkust ma usun, et Trans on see hooaeg kokkuvõttes eespool. See kas pronksi võtab muidugi ei ütle kindlalt kuna eks see oleneb ka sellest kuidas Sillamäe oma meeskonna tööle paneb ja ka sellest, kas Levadia oma mängu käima saab lõpuks peale noorenduskuuri.
      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      .Aga üks tundub Eesti klubijalgpallis kindel:vahet ei ole kes võidab aga Trans saab oma medali ikka!Kaljule edu!
      Pole midagi öelda, uskumatu lambisats on see Narva küll. Kohalikud legendid aina vananevad, uue käekirjaga treenerid tulevad ja lähevad, fännidest/kodupublikust pole haisugi ning mis põhiline - uus vagunitäis leedukaid/lätakaid on taas kuskilt välja aetud ja mõned veel ilmselt siia teel. Ei saa ju rääkida kokkumängust kui sisuliselt nullist uuele ringile minnakse. Kui ka nii edu(loe: medali) saavutab, siis au neile, aga Euroopas näeme tegelikku taset ning see just kriitikat alati ei kannata.

      Ma muidugi vähe kahtlen selles, et nad sel aastal medali saavutavad, samas mine sa neid jobukakke jälle tea, tõmbavad lampi eikusagilt jokkeri järsku välja ja ongi olemas "tehtud sats."

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Krt, kes väidab, et Kaljus noortetööga ei tegeleta!?!? Vaadake ainuüksi siia: http://www.jkkalju.ee/kontakt/ nimekiri on suur ja lai ning ainuüksi see peaks juba näitama klubi ambitsioone. Peagi on kodulehele tulemas ka igale noortegrupile oma lehekülg, kust saate näha Nõmme Kalju arengut noortetöös. See on juba palju leierdatud asi, et Nõmme Kalju ei tulnud Eesti jalgpalli tippi läbi noortetöö, vaid teisel viisil. Küll ka noortetöö järele jõuab. Iga asi omal ajal. Punkt.
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Krt, kes väidab, et Kaljus noortetööga ei tegeleta!?!?Krt, kes väidab, et Kaljus noortetööga ei tegeleta!?!? Vaadake ainuüksi siia: http://www.jkkalju.ee/kontakt/ nimekiri on suur ja lai ning ainuüksi see peaks juba näitama klubi ambitsioone.
          Mina väidan!!! Isegi Kalevil, Štrommil jne meeskondadel on rohkem noori kui Kaljul.
          Selleks on mul isegi numbrid olemas, aga ma ei viitsi neid üles otsida. Igatahes oli Kalju eelmisel aastal noorte arvu poolest Tallinnas mingi kuues või seitsmes. Selle numbri sain pearahade tabelist. Otsi need numbrid üles kui tahad.

          Edittsisin sinu rõõmuks üles

          Tegu on 2011 alguses makstud toetustega

          1. FCF 259 last, summa 43332 euri
          2. Kalev 238 last, summa 43989 euri
          3. Levadia 227 last, summa 43432 euri
          4. Infonet 223 last, summa 28729 euri
          5. Štrommi 148 last, summa 14650 euri
          6. Kalju 124 last, summa 19462 euri
          7. Ajax 107 last, summa 16056 euri
          8. Oper 91 last, summa 9128 euri
          9. Nõmme Utd 90 last, summa 17213 euri
          10. Puuma 89 last, summa 9995 euri
          11. Everest 75 last, summa 8802 euri
          12. Kotkas 65 last, 10171 euri
          13. FC Pirita 55 last, 8183 euri
          14. Reimi kool 20 last, 2315 euri
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Point polnud selles, kellel rohkem noori vms. Point oli selles, et Nõmme Kaljus on aina tähtsamal kohal noortetöö ning klubisse on toodud selle tarbeks mitu-mitu Eesti tipptreenerit! Kui numbritest rääkida, siis siinkohal mul hetkel täpne (!) info puudub, kuid nagu arvata võite, on see number tublisti kasvanud.

            Edit: tegin ka sinu rõõmuks siis veidi uurimist, hetkel see number kuskil 400 kandis.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Mis tähendab tipptreener? Kui sa oled mänginud Meistriliigas, siis sa oled kohe tipptreener?

              Kommentaar


                Mis teil toimub siin jälle? Rein on vähe rüübanud või?
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raoy Vaata postitust
                  Mis tähendab tipptreener? Kui sa oled mänginud Meistriliigas, siis sa oled kohe tipptreener?
                  Litsentsi mõttes vast ikka.
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Selge pilt. Kui sul on infot, siis äkki tooksid välja, kes omab Kalju noortetreeneritest litsentsi ja mis taset.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Mis teil toimub siin jälle? Rein on vähe rüübanud või?
                      Mis härrale jälle ei meeldinud? Numbrid on ametlikud ja varsti tulevad ka selle aasta omad. Küllap postitan siis ka need. Vaadake, et teil siis ka kõik noored ilusasti trennides käivad ja kui ei käi, siis ka paberid korrektselt täidetud oleks. KE ei unusta midagi, võid kindel olla. Kindlasti kontrollitakse ka teie noori suurema huviga.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                          pilt

                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kuule sul oma muresid pole või?
                            Ega noorte arv ei tulene pearaha nimekirjast, sa ju tead, et seal on vanusepiirang mille alla mahub meil ikka väga suur hulk lapsi kes trenni teevad, aga pearaha veel ei saa.
                            Katsu nüüd ikka oma erutust varjata ja "mind your own business" Rein
                            Ohh Rein, Rein sul ikka pidevalt stringid pigistavad

                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mis härrale jälle ei meeldinud? Numbrid on ametlikud ja varsti tulevad ka selle aasta omad. Küllap postitan siis ka need. Vaadake, et teil siis ka kõik noored ilusasti trennides käivad ja kui ei käi, siis ka paberid korrektselt täidetud oleks. KE ei unusta midagi, võid kindel olla. Kindlasti kontrollitakse ka teie noori suurema huviga.
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mina väidan!!! Isegi Kalevil, Štrommil jne meeskondadel on rohkem noori kui Kaljul.
                              Selleks on mul isegi numbrid olemas, aga ma ei viitsi neid üles otsida. Igatahes oli Kalju eelmisel aastal noorte arvu poolest Tallinnas mingi kuues või seitsmes. Selle numbri sain pearahade tabelist. Otsi need numbrid üles kui tahad.

                              Edittsisin sinu rõõmuks üles

                              Tegu on 2011 alguses makstud toetustega

                              1. FCF 259 last, summa 43332 euri
                              2. Kalev 238 last, summa 43989 euri
                              3. Levadia 227 last, summa 43432 euri
                              4. Infonet 223 last, summa 28729 euri
                              5. Štrommi 148 last, summa 14650 euri
                              6. Kalju 124 last, summa 19462 euri
                              7. Ajax 107 last, summa 16056 euri
                              8. Oper 91 last, summa 9128 euri
                              9. Nõmme Utd 90 last, summa 17213 euri
                              10. Puuma 89 last, summa 9995 euri
                              11. Everest 75 last, summa 8802 euri
                              12. Kotkas 65 last, 10171 euri
                              13. FC Pirita 55 last, 8183 euri
                              14. Reimi kool 20 last, 2315 euri
                              lihtsalt huvi pärast- need on summad mis makstakse ikka kuus?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                lihtsalt huvi pärast- need on summad mis makstakse ikka kuus?
                                Sa teed nalja?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X