320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käivad jutud, et järgmine nädal on kõrgendatud valmisolek Kalev-Flora mängul. Huvitav küll miks.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Käivad jutud, et järgmine nädal on kõrgendatud valmisolek Kalev-Flora mängul. Huvitav küll miks.
      See nädal mängime me FC Viljandiga, järgmine nädal Tammekaga. Ma ei saa aru, millest sa räägid. Esimene Kaleviga mäng on alles 7. aprillil.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        See nädal mängime me FC Viljandiga, järgmine nädal Tammekaga. Ma ei saa aru, millest sa räägid. Esimene Kaleviga mäng on alles 7. aprillil.
        Siis siis. Igatahes oli juttu sellest mängust, ei hakanud kuupäeva kontrollima. Mõte on sama.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Äärmiselt kahetsusväärne. Eks selline käitumine näitab nende "fännide" enda ajukapasiteeti, mis ilmselt ei erine oluliselt selle primaadi omast, keda nad jäljendada püüavad. Eks artiklis mainitud Levadia fännid kuulu ka teise kultuuriruumi. Sealses vutis on selline käitumine pigem reegel kui erand. Kuid ei usu ka, et eesti meediat jälgivad inimesed sellest puhtad. Siin ei ole muud kui vutiliit peab sellistele asjadele kehtestama nulltolerantsi. Kui luua, neile kohati üliagaratele turvadele vastvad juhised, küll nad nood ahvid ka korrale kutsuvad. Rassism on Euroopa jalgpallis väga hell teema ja mõni värvikam juhtum võib eskaleeruda suuremat sorti sitaks, kui midagi ette ei võeta.
          Sa ei paista ka just kõige tolerantsem inimene olevat.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kõik muu oli väga vahva Levadia fännide poolt, aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas. Jah, isegi mulle meeldiks kui Kaljus ei oleks neegreid, aga primaarseim on siiski tulemus ja kui neil on meeskonnas roll, et nad suudavad võistkonnale olla kasulikud, siis ei tohiks olla vahet nahavärvil.

            Kui ahvihäälitsused käisid, siis on see kindlasti väga kahetsusväärne, ERR video põhjal võis märgata, et vähemalt püro ajal oli läheduses viibimas ka klubitöötaja Petersoo, kui ta seal viibis ka ahvihäälituste ajal, siis on see veel kahetsusväärsem.

            Kommentaar


              Nii Petersoo, kui ka mänguinspektor Kotter kuulsid seda. Iseasi kas me seda mänguraportist leiame...

              Mis puudutab eelpool mainitud pürot, siis mina isiklikult olen koguaeg toetanud effekte, ainuke asi on kuidas seda teha ja legaliseerida. Selline üle jala tegemine võib olla ohtlik, laupäeval oleks mul üks kustutama läinud turva maha põlenud.

              Aga mängu algul visatud lindid olid igaljuhul väga kihvtid. Mäletan, kui Kalju fännid kunagi kostitasid Alekok arenat paarikümne rulli sitapaberiga
              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Jah, isegi mulle meeldiks kui Kaljus ei oleks neegreid, aga primaarseim on siiski tulemus...
                Naljamees oled ikka küll.

                Kommentaar


                  Püro on okei ja lisab effekti, aga paberirullide loopimine ei ole minuarust üldse lahe. Maitseasi muidugi. Minujaoks on need paberirullid suht-koht samas kategoorias pinipasunatega: üks riivab silma ja teine kõrva.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    ärge nüüd kujutage endale ette, nagu nimetatud klubitöötaja sillas oleks olnud nendest intsidentidest. otse vastupidi.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Artur Vaata postitust
                      Naljamees oled ikka küll.
                      Rebi kuskil mujal kontekstist välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Rebi kuskil mujal kontekstist välja.
                        See pole kontekstist välja rebimine. Sa oled lihtsalt silmakirjalik.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          -Romario- "vahet pole, et ta on ilgelt kole, kui vähemalt keppi saab"-lause on päris hea tõesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust

                            Mis puudutab eelpool mainitud pürot, siis mina isiklikult olen koguaeg toetanud effekte, ainuke asi on kuidas seda teha ja legaliseerida. Selline üle jala tegemine võib olla ohtlik, laupäeval oleks mul üks kustutama läinud turva maha põlenud.

                            Aga mängu algul visatud lindid olid igaljuhul väga kihvtid. Mäletan, kui Kalju fännid kunagi kostitasid Alekok arenat paarikümne rulli sitapaberiga
                            Püro kasutamise oskused tulevad kogemustega.
                            Ka turvad peaksid selgeks õppima, et selline jalaga flare kustutamine on ohtlik, mitte põlev flare.
                            Kannatagu see 60-90 sek-i ära, fännid rahul ja probleem välistatud.
                            Veel ohtlikum on aga fännisektorisse tungimine, krt teab kuhu käest visatud flare lennata juhtub.

                            Levadikutelt igatahes väärt algatus, kahjuks on neil fännisektor hõre, veel atraktiivsema ja effektsema koreograafia korraldamiseks on vaja rahvarikkamat fännisektorit.
                            Kui aga mingitele turvareeglitele tuginedes kõik see algatus jõuliselt juba eos hävitatakse, jäävad fännisektorid veelgi hõredamaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Kõik muu oli väga vahva Levadia fännide poolt, aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas. Jah, isegi mulle meeldiks kui Kaljus ei oleks neegreid, aga primaarseim on siiski tulemus ja kui neil on meeskonnas roll, et nad suudavad võistkonnale olla kasulikud, siis ei tohiks olla vahet nahavärvil.
                              Rassism on okei, aga mitte liigas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Sa ei paista ka just kõige tolerantsem inimene olevat.
                                See oli mul küll nüüd nii poliitiliselt korrektselt öeldud kui vähegi sai. Fakt on see, et meie teist keelt rääkivad kaasamaalased elavad täiesti teises kultuuriruumis ja jälgivad eelkõige meediakanaleid mille peakontorid asuvad idas. Fakt on ka see, et Venemaal on probleeme rassismiga jalgpallis. See kui keegi räägib asjadest nii nagu on ei tee temast veel vähetolerantset. Sulle paar artiklit lugemiseks, ennem kui jälle lahmima hakkad:


                                Brasiilia jalgpallitähte visati banaaniga, algatati juurdlus

                                Vene jalgpalliklubidelt hakatakse fännide rassismi eest punkte ära võtma

                                Poolvenelane Odemwingie: Venemaa pole valmis korraldama jalgpalli MMi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X