320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Rassism on okei, aga mitte liigas?
    Te nii kurjad. aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas

    oli mõeldud, et see ei tohiks olla tolereeritav ka Eesti liigas, nii nagu see on igal vähegi arvestatava spordivõistluse puhul. lihtsalt ajakirjanik Süvari mainis, et meil ka varem selliseid probleeme olnud ja pole sanktsioone järgnenud.

    ja ma ei tea, mida siin mõned ette kujutada tahavad. pigem on see mõistlik, et eelistaks eestlast mustamandri poisile, kui tase oleks võrdväärne. ja see, et mulle valge rass jalgpalliväljakul rohkem sümpaatne on, ei tee minust rassisti. kui mulle musta mehe oskused väljakul ei meeldi, siis selle põhjuseks ei ole kindlasti nahavärv ning seda ei saa väljendatud kuidagi ebasobival kujul. või noh samas ropendamine jalgpalliväljakul ei ole kah ehk ilus.

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Te nii kurjad. aga rassismil ei tohiks kindlasti olla kohta ka meie liigas

      oli mõeldud, et see ei tohiks olla tolereeritav ka Eesti liigas, nii nagu see on igal vähegi arvestatava spordivõistluse puhul. lihtsalt ajakirjanik Süvari mainis, et meil ka varem selliseid probleeme olnud ja pole sanktsioone järgnenud.

      ja ma ei tea, mida siin mõned ette kujutada tahavad. pigem on see mõistlik, et eelistaks eestlast mustamandri poisile, kui tase oleks võrdväärne. ja see, et mulle valge rass jalgpalliväljakul rohkem sümpaatne on, ei tee minust rassisti. kui mulle musta mehe oskused väljakul ei meeldi, siis selle põhjuseks ei ole kindlasti nahavärv ning seda ei saa väljendatud kuidagi ebasobival kujul. või noh samas ropendamine jalgpalliväljakul ei ole kah ehk ilus.
      Dziisas...aina paremaks läheb. aasta parima seeriapostituse laureaat on vist selgunud.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        pigem on see mõistlik, et eelistaks eestlast mustamandri poisile, kui tase oleks võrdväärne. ja see, et mulle valge rass jalgpalliväljakul rohkem sümpaatne on, ei tee minust rassisti.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Võtke palun kokku ennast, nõmedaks kisub juba. Ausalt.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas martin Vaata postitust
                hahahaahah
                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                Kommentaar


                  Selgus siis põhjus miks Korp nii uhke näoga laupäevasel mängul ringi käis:

                  Nõmme Kalju ja Nõmme linnaosavalitsuse vaheliseks tüliõunaks saanud Hiiu staadioni kunstmurukate vahetatakse sel aastal ilmselt siiski välja. Kalju mängib aga sellest hoolimata tänavuse hooaja Kadrioru staadionil.


                  Mina isiklikult eelistan Kadriorgu juba. Lisaks sellele, et staadionina on Kadriorg parem, on asi juba ka põhimõttes.. Samas noortele on Hiiu väga hea koht treenimiseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                    Mina isiklikult eelistan Kadriorgu juba. Lisaks sellele, et staadionina on Kadriorg parem, on asi juba ka põhimõttes..
                    Kas sa mõtled seda hooaega või juba järgmist selle Kadrioru eelistamise suhtes?

                    Kommentaar


                      FC Levadia fännide avaldus sündmuste kohta hooaja esimesel mängul Nõmme Kalju vastu

                      FCLT.EU
                      ----------------------------------------------------------------------
                      Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                      Kommentaar


                        Algselt postitas North Vaata postitust
                        FC Levadia fännide avaldus sündmuste kohta hooaja esimesel mängul Nõmme Kalju vastu

                        http://www.fclt.eu/et/uudised/item/2...annide-avaldus
                        Mis puudutab solvanguid ja väidetavaid häälitsusi Nõmme Kalju tumedanahalise jalgpalluri Yankuba Ceesay suunas, siis meie, FC Levadia fännid, suhtume ühtviisi lugupidavalt mistahes rahvuse või rassi esindajatesse ja meiepoolse rahulolematuse kutsus esile vaid antud mängija ülemäära jõhker mäng meie meeskonna mängijate suhtes.


                        Kas te tavaelus väljendate oma rahulolematust samuti ahvihäälitsustega?
                        Näiteks kui võõras inimene tänaval ütleb teile- Lollid tiblad. Hakkkate kohe ahvihääli tegema või nagu lehmad ammuuma või äkki ulute ja haugute nagu koerad?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Mina isiklikult eelistan Kadriorgu juba. Lisaks sellele, et staadionina on Kadriorg parem, on asi juba ka põhimõttes.. Samas noortele on Hiiu väga hea koht treenimiseks.
                          viimsi ja pirita rahvas päris kindlasti eelistaks kadriorgu, siin pole küsimustki.
                          aga muidu - mida ühelt korralikult jalgpallistaadionit tahta - piisavalt parkimiskohti, mugavad katusealused istmed, söögi-joogikohad sisse ehitatud, piisavas koguses puhtaid wc-sid, tasuta wifi, noored võiks ringi käia ja miskit snäkki-jooki kohapeal tribüünilgi pakkuda... + mõni esineja vaheajal... kui see kõik olemas siis pole kauge ka nõmmele v ttü juurde sõita.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Päris naljakas. Aga ehk õpivad mitte tegema neid häälitsusi, et keegi ei peaks sellist möla välja mõtlema peale mängu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              viimsi ja pirita rahvas päris kindlasti eelistaks kadriorgu, siin pole küsimustki.
                              aga muidu - mida ühelt korralikult jalgpallistaadionit tahta - piisavalt parkimiskohti, mugavad katusealused istmed, söögi-joogikohad sisse ehitatud, piisavas koguses puhtaid wc-sid, tasuta wifi, noored võiks ringi käia ja miskit snäkki-jooki kohapeal tribüünilgi pakkuda... + mõni esineja vaheajal... kui see kõik olemas siis pole kauge ka nõmmele v ttü juurde sõita.
                              No olgem ausad, Tallinnas ja ülepea üheski Eesti linnas EI OLE tegelikult ühestki linnaosast ühtegi linnaossa "liiga kauge" minna
                              Ise lasnamäelasena rõõmustan muidugi Kalju Kadriorgu kolimise üle suuresti. Hops 67 peale, mängul pisut õlunaadi habeme taha ja hops 67-ga koju tagasi ja ei mingit drinkindraivimist

                              Kommentaar


                                Kõige põhilisem tribüüni omadus on vaatamispositsioon. Ega ilmaasjata kaameraid tellingutele ei panda. Ülevalt poolt on lihtsalt oluliselt parem ülevaade mängust. Vaatamispositsiooni poolest ei kannata Hiiu ja Kadriorg mingit võrdlust. Isegi Sportland Arenal, mis on põhimõtteliselt ikkagi treeningväljak, saab kõrgemal istuda.

                                Teiseks liikumine staadionil. Kui Kadriorus on istekohani jõudmiseks mitu sissepääsu, mis asuvad tribüüni keskel, siis Hiiul käib kogu liikumine istuvate inimeste eest. Ühe puhul segad pojaga pissil käies hetkeliselt mõnda inimest, teise puhul virvendad terve tribüüni eest läbi.

                                Siia juurde veel vetsud, parkimine, pärismuru, kesklinna asukoht, tingimused meeskonnale jpm. Kui emotsionaalne side ja harjumus Hiiu staadionil käia kõrvale jätta, siis Kadriorg on pea kõigis punktides parim. Publikuarvu kasvuks on kõvasti ruumikam ning mugavam Kadriorg selleks suht ideaalilähedane koht. Kalju euroedu korral saaks kodused euromängud kodustaadionil pidada, selle asemel, et konkureerivatelt klubidelt pinda manguda. Sama staadion kõikideks mängudeks (kevadised välja arvata) annab terviklikuma tunde.

                                Minu personaalne arvamus on, et Kadriorg võiks ka järgmisel hooajal olla põhistaadion ja kui Hiiu saab uue katte siis saaks temast nn "teine staadion". St kevade alguse mängud ja trennid saab ideaalselt seal peetud. Siis ei kao ka side Nõmmega ja kunagi kui Kuno unistus täitsa oma staadionist täide saab, siis saab uhke tundega taas Nõmme metsade vahele kolida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X