320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Debiiliks sõimati selle eest, et ma olin tol hetkel pingi peal jalgupidi. Mõistetavalt ei ole see kõige viisakam tegevus, aga kas selle pärast tuleks hakata kohe debiiliks sõimama, vot selles ma kindel ei ole. Küsimus eraldi, kas tööl olev EJL ametnik tohib niimoodi käituda ehk kaotada enesekontrolli. Oleks ta viisakalt, eesti keeles, öelnud mulle, et ma sealt maha tuleks, poleks mingit probleemi olnud.

    Kommentaar


      Rääkige põhilisest, et kas täna oli ka Melts asjalik?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Rääkige põhilisest, et kas täna oli ka Melts asjalik?
        Jah, Melts oli asjalik, teisel poolajal vähemalt. Andis karistuslööke ja nurgalööke, ning osa toimetas väga osavalt ohtlikesse kohtadesse.

        Kommentaar


          Algselt postitas StenV Vaata postitust
          Jah, Melts oli asjalik, teisel poolajal vähemalt. Andis karistuslööke ja nurgalööke, ning osa toimetas väga osavalt ohtlikesse kohtadesse.
          Kahjuks jäi täna nägemata jah, aga minu silm on poisil peal! Next big thing!

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            lampi ei hakka ükski inimene sõimama. kirjuta siis juba ka seda, mida te seal korraldasite.
            Ma isiklikult jõin klaastaarast alkoholi (täpsemalt konjakit), turvamehi sõimasin idiootideks, kohalike venelasi kostitasin hellitustega, nagu tibla. väljakule poolajal kusesin, tribüünil lõhkusin toole ja mänguajal jooksin väljakule, autos panime püro põlema ja Narva neegrile andsime molli. suht kõik vist, aga oli vahva!

            ühesõnaga ära võta sõna, kui sa pole kunagi kultuurilinnas Narvas jalgpalli vaatamas käinud, muide umbes pooli tegevusi tegelt tegingi.

            Kommentaar


              Kultuurišokk?

              Tiblapärane mänguorgunn, нормальнa bljääd...

              Aga kui oleksite tibakene pürot pannud, hakkaks Jalkaliidu distsiplinaar-stalinlik "troika" (mis käesolevast hooajast suisa viieliikmeliseks kasvatatud), hakseldama täistuurides.

              Selline on Eesti vuti tänapäev, tiblalikku pohhuismi tolereerime, fänlust mitte...

              Kommentaar


                Kui seekord Narva trahvi ei saa, siis on meie jalgpallis ikka midagi suuresti viga. Üleelmine nädal sai Flora trahvi Eesti 2012.a meistrivõistluste Meistri- ja esiiliiga juhendi rikkumises ühe kindla punkti rikkumise eest, sama punkti rikkumise eest on saanud kaks korda trahvi Kalju, ühe korra Viljandi. Kui ühe punkti rikkumise eest saab 1 MP suuruse trahvi, siis suur peaks olema Narva trahv? Nimelt rikkus Narva Trans järgmisi juhendi punkte:
                Artikkel 47, punktid 2; 3; 4; 7.
                Punkt 2
                Vältimaks konflikti võistkondade fännide vahel ning ohutuse tagamiseks on
                koduklubi kohustatud panema vastasvõistkonna fännid eraldi sektoritesse või
                erinevatesse tribüüni otstesse ning hoolitsema, et nende juures oleks piisav arv
                turvamehi või stjuuardeid.
                Selgitus: Oli vahejuhtum, kus purupurjus Transi toetaja rabas Romario salli, ning kui ta seda tagasi küsis, siis seletas meesterahvas, kuidas tema kultuuris pole kombeks asju tagasi küsida. Turvamees ei reageerinud sellele kuidagi, kuna Romario ei viitsinud tüli norima hakata, lasi ta sellel minna. Selle peale jooksin mina tollele mehel järgi ja tegin talle selgeks, et ta peab selle tagasi andma. Lisaks sellele oli tualetruumid meie poolses tribüüni otsas, mis tähendas, et "vastasfännid" käisid pidevalt meie eest läbi. Meie taga tribüünil istusid ka kohaliku klubi poolehoidjad, kuid nad õnneks olid nad suhteliselt viisakad.
                Punkt 3
                Turvatöötajad peavad tagama staadionil sisekorraeeskirjade täitmise ning
                mängijate, kohtunike, ametiisikute ja pealtvaatajate turvalisuse.
                Selgitus: Eelmisena mainitud vahejuhtum, ning edasised selgitused.
                Punkt 4
                Turvalisuse tagamiseks peavad turvatöötajad teostama staadioni väravas
                turvakontrolli, mitte lubama staadionile alkoholi- või narkojoobes isikuid, mitte
                lubama staadionile tuua esemeid/aineid, mida võidakse tarvitada
                vägivallaaktides või mis võivad olla ohtlikud teistele isikutele.
                Selgitus: Päris mitmed pealtvaatajad olid purupurjus. Inimesed jõid oma kaasa toodud jooke, näiteks tarbisid ühed kohalikud härrasmehed konjakit. Joodi ka otse turvemeeste nina all, aga mitte mingit reaktsiooni neilt.
                Punkt 7
                Pealtvaatajatel ei ole lubatud viibida alal, mis jääb tribüünide ning väljaku küljevõi
                otsajoone vahele.
                Selgitus: Vaheajal oli terve plats täis kohalike lapsi, lisaks meie emotsioonipuhangust väljaku äärde jooksmine. Mitte, et seda oleks võimalik takistada olnud, sest see oli spontaanne. Aga peale seda ei öelnud turvamehed meile midagi.
                Artikkel 53, punkt 1.
                Kodumängu korraldav klubi on kohustatud tagama staadionil piisava
                võimsusega pealtvaatajate teadustamise süsteemi ning edastama teateid eesti
                keeles ning enamusele pealtvaatajatele arusaadavas keeles.
                Selgitus: Teadvustaja rääkis ainult vene keeles.
                Artikkel 54, punkt 1 (võib-olla tõesti magasin maha, aga ei näinud mitte kellegil käes kava).
                Kodumängu korraldav klubi on kohustatud varustama pealtvaatajaid piisavas koguses
                ajakohase mängukavaga, mis sisaldab mängu nimetust, kohta ja aega, mängivate
                võistkondade koosseise koos mängijate numbritega, turniiritabelit, kodumängu
                korraldava klubi kontaktandmeid ja muud informatsiooni.
                Selgitus: Meile sisenedes kava ei pakutud, ei näinud seda ka kellelgi teisel käes olevat.
                Artikkel 55, punkt 1.
                Kodumängu korraldav klubi on kohustatud staadionil korraldama
                pealtvaatajatele karastusjookide ja suupistete müügi.
                Selgitus: Absoluutselt mitte mingit toitlustust.

                Või tõesti on Narvale Eesti jalgpallis kõik lubatud?

                Lisaks sooviks selgitus sellele, kuidas EJL inspektorihärra ei suutnud sõnakesti eesti keelt rääkida, peale mõnitaval toonil lausutud sõnapaar "mängu inspektor." Mille põhjal ma ta keeleoskust hindan? Selle, et ta pakkus mulle varianti rääkida inglise keeles või vene keeles.

                Kommentaar


                  Algselt postitas StenV Vaata postitust
                  Või tõesti on Narvale Eesti jalgpallis kõik lubatud?
                  Narva mängib Eesti liigas kohalike reeglitega mitte EJL reeglitega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas StenV Vaata postitust
                    Eelmine post
                    Lisasin ikka rikkumise juurde ka selgitused.

                    Kommentaar


                      siin on liikuvat pilti FC Viljandi - Nõmme Kalju mängust, sh kõik kolm väravat:

                      Kommentaar


                        Kas see otsus mõjutab ka kuidagi Kalju unistusi?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Kas see otsus mõjutab ka kuidagi Kalju unistusi?
                          http://uudised.err.ee/index.php?06253511
                          Niipalju kui mina aru olen saanud, siis see on üks veidi delikaatsetest küsimustest, millele muidu nii asjalikud ja avatud Kalju asjapulgad väga vastama ei kipu. Mingil põhjusel läksid Kalju ja TTÜ teed lahku ühise staadioni osas. Spakuleerin, et Kuno ootab kuniks TTÜ oma vahendite ja aktiivsete projektikirjutajate toel kompleksi valmis ehitab ja siis pakub end kliendiks. TTÜ kes ei suuda ise 100%-liselt kompleksi ära kasutada, rendib mõistliku summa eest staadionit põhisatsi mängudeks. Treeningud jäävad toimuma Hiiul, Männikul ja mujal. Nõmmekate kohalolu annab staadionile hinge ning lisaväärtuse. Kõik võidavad ja Kalju ei pea endale võtma suuri kohustusi, mis võivad halvimal juhul klubile fataalselt mõjuda.

                          Kommentaar


                            Ei meeldinud täna Kalju mängijate esitus, eriti kaitsefaasis, arvestades et peame Euroopas enamusese mängust kaitsma, siis väga suurt optimismi ei sisendanud. Ootaks omalt poolt, et klubi ja treenerid organiseeriks enne Euroopa mängu (kui kalendris veidigi ruumi) kõrgel taseme vastase vastu treeningmängu (mõne Soome tipu vastu)

                            KALJU SIND SURMANI!

                            Kommentaar


                              Konsa tõestas seda,et ta on vaid Eesti meistriliiga pallur aga mitte enamat. Loodedavasti peale seda 5 mängulist seeriat,ei kohta me seda nime pikkaaega koondise nimekirjas!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Konsa tõestas seda,et ta on vaid Eesti meistriliiga pallur aga mitte enamat. Loodedavasti peale seda 5 mängulist seeriat,ei kohta me seda nime pikkaaega koondise nimekirjas!
                                Ma nii pessimistlik Konsa suhtes ei oleks, esimene puude sellisele mängutempole tihtilugu ei vastanud, aga kindlasti on temas rohkem perspektiivi kui Šisovis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X