320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas keegi teist mängu käis kohapeal vaatamas?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      No miks need Purid peavad neid žeste tegema ...
      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

      Kommentaar


        mis seal ka publikunumbriks pakuti?
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          mis seal ka publikunumbriks pakuti?
          15k või noh natuke vähem
          Adiós amigos

          Kommentaar


            vaadates seda kokkuvõtvat videot, ise tervet mängu ei näinud, siis läheb kordusmängus küll väga raskeks. mitu posti ja latti veel lisaks päästsid Kaljut?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kas keegi teist mängu käis kohapeal vaatamas?
              Peale Kalju enda asjapulkade polnud kohapeal kedagi. Reis oleks maksma läinud 800EURi nägu, mis on nii lühikese etteteatamisega ulme.

              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              vaadates seda kokkuvõtvat videot, ise tervet mängu ei näinud, siis läheb kordusmängus küll väga raskeks. mitu posti ja latti veel lisaks päästsid Kaljut?
              Lihtne ei saa olema, aga samas midagi võimatut ka seal polnud. Prins peab järgmised päevad tõsiselt tegelema nurgalöökide harjutamisega ja Quinteri peab ka õppima õigel ajal jalgu kokku panema :-D. Aseritel oli ka tohutu kodustaadioni surve peal. Sellest ka rohked kollased kaardid ja mõned üsna räiged vead. Vedas neil, et nad punast ei saanud, näiteks Konsa löögile korgid ees sissesõitmise eest. Aserid tegid ka ise parajalt praaki ning mõne üsna kummalise sukeldumise. Üks vend kukkus ilma, et keegi isegi tal kõrvalgi oleks olnud ja nõudis kohe penaltit. Sai hoopis kaardi! Pigem oli mängupilt selline, et kord tundus parim meeskond olemat Lankaran. 10 minutit hiljem näitasid jälle Kaljukad ilusat mängu. Pikk jutt kokku võttes, teisipäeval võib põhimõtteliselt kõike juhtuda. Võõrsilt sellise suure fänniarmee eest 2:2 viigiga naasmine ei ole lihtsate killast, aga Kaljukad näitasid klassi ja võtsid oma ära.

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                vaadates seda kokkuvõtvat videot, ise tervet mängu ei näinud, siis läheb kordusmängus küll väga raskeks. mitu posti ja latti veel lisaks päästsid Kaljut?
                Need olid enamuses esimesest poolajast, siis ajasime rohkem palli taga... Teisel poolajal tehti paar vangerdust ja mäng oli võrdne. Kalju variante oli ka. Vastane on muidugi väga tugev ja nende eelarve väga suur, aga... ME USUME!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  varjante
                  variante*

                  Edu korduskohtumises!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Tšekake kindlasti regulaarselt Nõmme Kalju kodulehte ( www.jkkalju.ee ), mis on meeldivalt UEFA Euroopa Liiga meeleolus!

                    Lisaks käis Nõmme Kalju koostöös Delfiga vastas esindusmeeskonnal, kus tegime Kristen Viikmäe ja Tihhon Šišoviga videointervjuud!

                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall


                      Tulge ja toetage, palun!

                      Kommentaar


                        Lahkhelid koduliigas tuleks sellisteks mängudeks tõesti kõrvale heita ja Eesti klubisi Euro sarjades ükshäälselt toetada
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                          Lahkhelid koduliigas tuleks sellisteks mängudeks tõesti kõrvale heita ja Eesti klubisi Euro sarjades ükshäälselt toetada
                          Ei ole nõus. Minuarust on tegu prostitutsiooniga kui üks nädal karjud ühe meeskonna vastu ja teine nädal sama meeskonna poolt. Klubijalgpall on klubijalgpall ja siin pole vaja küll mingitele rahvustunnetele rõhuda.

                          Mis puudutab seda hirmutamist Eesti klubijalgpalli kukkumisega "mudagruppi", siis seda pole vaja ka üle dramatiseerida.

                          Aga kohal ma kindlasti olen ja RoMaRiO-lt hea kirjutis igatahes.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Minuarust on tegu prostitutsiooniga kui üks nädal karjud ühe meeskonna vastu ja teine nädal sama meeskonna poolt.
                            Täpselt. Ma olen küll Kalju poolt selles mängus, et Eesti klubi eurosarjas edasi pääseks aga ma ei saa Kalju poolt karjuda ega laulda. Oma klubi petmine oleks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Täpselt. Ma olen küll Kalju poolt selles mängus, et Eesti klubi eurosarjas edasi pääseks aga ma ei saa Kalju poolt karjuda ega laulda. Oma klubi petmine oleks.
                              Ega minagi nutma ei hakka kui Kalju edasi pääseb. Võitku parem ja kui Kalju on parem, siis on edasipääs teenitud ning au ja kiitus.

                              Edit: Eks Kaljul ongi parimad lootused üldse Eesti klubidest järgmisesse ringi jõuda. 2:2 viik võõrsil on oluliselt kõvem argument kui Levadia kodus saavutatud 1:0 võit.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                Ega minagi nutma ei hakka kui Kalju edasi pääseb. Võitku parem ja kui Kalju on parem, siis on edasipääs teenitud ning au ja kiitus.

                                Edit: Eks Kaljul ongi parimad lootused üldse Eesti klubidest järgmisesse ringi jõuda. 2:2 viik võõrsil on oluliselt kõvem argument kui Levadia kodus saavutatud 1:0 võit.
                                Olenemata võõrsil saadud heast tulemusest, usun ma, et Kalju maksimaalne edasipääsuvõimalus on 20-30%, kuuldes millise rahakotiga Khasari meeskond majandab, siis nende mängijates peaks ikka veidi teist kvaliteeti olema. Usutavasti kodus nad veidi alahindasid kah meid ja esimesed 15-20 minutit tulevad Kadriorus mega rasked.

                                Šiauliai on aga täpselt meie klubide tasemel võistkond nii mängijate kvaliteedilt kui ka klubi suuruselt, seega Levadial on väga head edasipääsuvõimalused, vaja on vaid võõrsil väravaga hakkama saada ja seis on lausa suurepärane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X