320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui kohtunikud on tuhmid,siis on kõik võimalik!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      atraktiivne, kõrgetasemeline ja eeskujulik mäng Kaljult. väga tublid! ja taas pean kiitma vahetusest sekkunud Cole`i, olgu jättis värava(d) löömata, aga julgen pakkuda, et platsinägemine ja lugemine on üpris tõenäoliliselt kõige kõrgemate killas siinses liigas

      Kommentaar


        Kõigile, kes Te ei tea, siis Teever on korduvalt lubanud, et tuleb Eestisse naastes vaid Kaljusse. Nüüd aga jättis mees oma lubadused ja seda vaid suurema palganumbri tõttu.

        Kommentaar


          Algselt postitas StenV Vaata postitust
          Kõigile, kes Te ei tea, siis Teever on korduvalt lubanud, et tuleb Eestisse tulles Kaljusse. Nüüd aga jättis mees oma lubadused ja seda vaid suurema palganumbri tõttu.
          1. Kus ta seda lubas?
          2. "Vaid" suurema palganumbri tõttu. Kas see pole mitte üsna märkimisväärne põhjus?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            1. Lubas seda enne ära minemist nii fännidele kui ka Vikerraadios antud intervjuus. Enne hooaega rääkides Kalju fännidega oli jutt täpselt sama.
            2. Kui Sa oma lubadused raha pärast unustad ja klubi hülgad, siis oledki sa reetur.

            Lisaks nagu ikka leiab soccerneti foorumite kasutajaskond mängus vaid negatiivset. Fännide reaktsioon Teeveri üleminekule oleks mujal maailmas täiesti normaalne nähtus. Pealegi publikunumber tõstis mõnel mehel ikka pulsi lakke. Markofkin oma 250 inimese jutuga jälle, teadmiseks sõduripoisse oli 200 ringi, nii et 932 on päris reaalne number.

            Kiidaks keegi siis Kalju ja Levadia fänne, kes toetasid 90 minuti vältel häälekalt oma meeskonda. Staadionil oli erinevalt tavamängudest ikkagi atmosfäär. Kiidaks siis mängupilti, mis pakkus palju põnevust või muud. Ainult negatiivset nähes ei arene meie kohalik jalgpall kuhugi.

            Kommentaar


              TV6 vahendusel olid fännid igal juhul "kullamatši" väärilised! Mina kiidan!

              Kommentaar


                No hüva, see selgitab pisut teie tänaseid chante...

                Aga katsuge meeles pidada, et tegemist on täiskasvanud inimesega, kel vaja end (ja ma ei tea, kas tal peret ka on?) ülal pidada. Kui Kalju ei suutnud Levadiat üle maksta, siis kas a) polnud Kaljul teda piisavalt vaja (ehkki Jevdo asemele Teever sobinuks ideaalselt) või b) polnud Kaljul piisavalt raha (mis kõlab pisut veidralt hiljutiste täienduste ostmise valguses).

                Kui paljud teist oleksid valmis kõrvalkontorist tuleva täpselt sama töö eest saadava palga duubeldamispakkumise (tulistan puusalt praegu) puhtalt lojalismusest tagasi lükkama? Tegelikult?

                Noh, jah... Samas ega midagi öelda ei ole. Mängijad tegid täna oma tööd ja fännid tegid oma tööd. Nii lihtne see ongi. Mis seal ikka. Mugav see Teeverile kindlasti ei olnud, ses mõttes ilmselt messidž jõudis kohale...

                Kommentaar


                  Numbritest ei saa rääkida, aga vahe ei oli märgatav, aga mitte niivõrd oluline. Ehk topeltpakkumine on väga suur liialdus.

                  Aitäh pilsneris, mingitki positiivset tagasisidet foorumi vahendusel. Mujalt tulnud tagasiside on küll Kalju fännide suunas olnud ülimalt positiivne.

                  Kommentaar


                    Muidugi ma taustast midagi ei tea, lihtsalt oletan, aga Eesti puhul veel see moment, et on oluline vahe, kas sa teenid nii, et elada enamvähem normaalselt peost suhu, või teenida ka nii, et midagi kõrvale jääb. Jalgpalluri karjäär pole just ka kõige pikem. Lampi pakun numbrid, aga elukvaliteedis on oluliselt suurem hüpe näiteks 250 eurolt nädalas 500 peale kui mõne premmi staarihakatisel 80 000-lt 140 000-le nädalas. Kui sa teenid niigi sitaks, siis enam nüüd nii suurt vahet ei ole, et kas saad omale kolm sportautot juurde osta või ei, ja piirdud oma praegu olemasoleva kolmega. Sel hetkel võiks moraalsed väärtused rolli mängima hakata.

                    Vähe rohmakas mõtteavaldus tuli, aga vähemalt mina eesti jalgpallureid nii kiirelt hukka mõistma ei kuku. Muidugi fännidele kärbseid pähe ajada pole ilus, aga kui Kalju teda momendil ei vajanud(?), siis Teeveri näitel mängijal endal väga valikut ei olnud. + Levas kindlasti kandvam roll.

                    -e- okei, jokutasin oma postitusega. StenV avaldas vahepeal rohkem infot.

                    Ning kui siin kurdeti, et positiivset tagasisidet vähe, siis see teie eelmine võõrsilmängu video oli päris muhe (vs Paide). Tundus juba kvaliteedi poolest parem kui eelmised (näiteks see versus idabloki oma).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas StenV Vaata postitust
                      Lisaks nagu ikka leiab soccerneti foorumite kasutajaskond mängus vaid negatiivset. Fännide reaktsioon Teeveri üleminekule oleks mujal maailmas täiesti normaalne nähtus. Pealegi publikunumber tõstis mõnel mehel ikka pulsi lakke. Markofkin oma 250 inimese jutuga jälle, teadmiseks sõduripoisse oli 200 ringi, nii et 932 on päris reaalne number.

                      Kiidaks keegi siis Kalju ja Levadia fänne, kes toetasid 90 minuti vältel häälekalt oma meeskonda. Staadionil oli erinevalt tavamängudest ikkagi atmosfäär. Kiidaks siis mängupilti, mis pakkus palju põnevust või muud. Ainult negatiivset nähes ei arene meie kohalik jalgpall kuhugi.
                      Absaluutselt nõus StenViii, kirjutan alla härra jutule.

                      Küll aga..markofkin, tõesti, võta vähe rahulikumalt, mida kuradit sa õiendad?
                      Soccerneti Live-i oli päris kohutav lugeda, iga asi on probleemiks. Jube mis möla käib ikka..õudneeeh!
                      Kas sul tõesti midagi teha ei ole, halamise asemel. Ise elad Tallinnas, ja Florakatega Sillamäele ei sõitnud, miks sa siis ei toetanud ahtakest Eesti klubivutti ja ei läinud seda fantastilist liidrite duelli kohapeale jälgima.
                      Alusta iseendast.

                      Ja veel, mis krdi perejutt??
                      Hakkavad jah fännid sul tribüünidel omavahel arutama, et kes mängijatest peab ikka pere pidama ja kes õpib või käib koolis (Kalevi näitel erinevad asjad)
                      ja üldsegi..kust seda keegi teadma peaks, kel on pere ja mitu last veel lisaks.
                      Enne mängu läheb ja küsib keegi fännidest , et õu Inks, kas sul lapsi on? ah ei ole jah. no väga hea!! Sel juhul ras tva tri - Ingemar sosi!

                      Niiet, laske aga edasi Pantrid, kiidan heaks reeturi laulmise.

                      Tiever, tiever, ras tva tri
                      Su fännid ei oska su nimegi

                      Kunagi olid sa täitsa-mees
                      Nüüd räägid trennis vaid vene keelt

                      Susi sind söögu, lampjalg saagu
                      Reeturile peesse issias löögu!


                      Mäng ise oli jälle vägagi nauditav tippklubide duell ja kes sellistest mängudest mõnu ei oska tunda, on politseid!
                      Vahva, olen Eesti liigajalgpallist rase ka, et see niihea on.

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Markofkin võib kohati emotsioonidega üle keeda, kuid mällar, sa tundud mulle ikka peast täielikult soe. No offense muidugi.
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Kui paljud teist oleksid valmis kõrvalkontorist tuleva täpselt sama töö eest saadava palga duubeldamispakkumise (tulistan puusalt praegu) puhtalt lojalismusest tagasi lükkama? Tegelikult?
                          Porgandi postitus täna Kalju teemas.

                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mitte ainult premieris. Käed püsti nendel, kes ei tahaks sama töö eest tunduvalt rohkem rahhi saada. 99% inimesi tahaks.
                          Reinu postitus 16 august Arsenali teemas.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Einooh, minuarust on normaalne Kalju fännidel Teeveris reeturit näha ja seda valju häälega välja öelda. See, kas ja kui palju Levadia rohkem palka maksab ja kui arusaadav see inimlikust seisukohast on, see on täiesti sekundaarne. Lõppude lõpuks on ka fänn inimene ja teda ei huvita küll see Levadia makstav palk, vaid antud lubadused.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Einooh, minuarust on normaalne Kalju fännidel Teeveris reeturit näha ja seda valju häälega välja öelda. See, kas ja kui palju Levadia rohkem palka maksab ja kui arusaadav see inimlikust seisukohast on, see on täiesti sekundaarne. Lõppude lõpuks on ka fänn inimene ja teda ei huvita küll see Levadia makstav palk, vaid antud lubadused.
                              Minu jaoks on näiteks sekundaarne sinu arvamus . Ema tehtud Napoleoni kook on prioriteet, saaks ta juba kiiremini otsa .
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Minu jaoks on näiteks sekundaarne sinu arvamus . Ema tehtud Napoleoni kook on prioriteet, saaks ta juba kiiremini otsa .
                                No kui sind minu arvamus ei huvita, siis milleks üldse kommenteerida? Tähelepanuvajadus? Söö aga rahus oma kooki.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X