320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Mis seal pattu salata, eks jaks on ka lõpuks otsa saamas. Terve hooaeg on hagu antud. Ma isiklikult olen juba permanentsesse hääl-ära tsüklisse sattunud. Klubimängudele juurde veel koondise omad ja kõladki tavapärase enda asemel nagu karakter Ristiisa filmist. Proovi siis kedagi üle laulda sedasi..
    kummastav, ei ole ma sind koondist toetamas näinud,
    U17 - EI, U19 - EI, U21 - EI, U23 - EI...
    ....ja hääl ära? järsku peaksid pasunad appi võtma? :P

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      aga millise käpardlikkusega duubli puhul nüüd hakkama saadi!?
      Kui see sind lohutab, siis teisedki sellega hakkama saanud ja esindusmeeskonna puhul lausa (leva näiteks tuleb hiljutisest meelde) Ainult Eestis

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Hooaeg klubilises mõttes on senimaani olnud igati vahva, aga millise käpardlikkusega duubli puhul nüüd hakkama saadi!? Sellist amatöörlust ei oleks enam küll oodanud, esimestel ML aastatel üllatati igasuguste vahvate eksperimentidega, aga professionaalse klubi järelkasvu satsi puhul niimoodi eksida?

        Ehk siis, eelviimane Kalju II võidumäng on muudetud tehniliseks kaotuseks (keelu all oleva mängija kasutamine?), mis omakorda läks täpselt maksma üleminekumängudele pääsu, sest võidu korral oleks olnud Sillamäe duubliga sama palju punkte, aga Kalju puhul võitude arv suurem.

        Iga aasta on jäänud Esiliigasse pääsust, mis olnud alati eesmärgiks, väga vähe puudu ning ülimalt kahju kui sellise apsaka pärast taas ära käkitakse. Vnoh, Esiliiga B on kah väljund, aga kindlasti oleks noormängijate arengule kasulikum kasvõi Flora ja Levadia järelkasvusatsidega ühes liigas olla. Ma olen igatahes väga pettunud.

        Milline on Esiliiga A ja Esiliiga B? Kuidas meeskond B-st A-sse tõuseb ja vastupidi?
        Keegi võiks pikalt ja korrektselt selle kõigepealt ära seletada.
        Alati on võimalik, et majandusliku poole pealt mõni klubi loobub Esiliigas mängimisest ja soovib all pool mängida ise.

        Kommentaar


          Algselt postitas omanik Vaata postitust
          kummastav, ei ole ma sind koondist toetamas näinud,
          U17 - EI, U19 - EI, U21 - EI, U23 - EI...
          ....ja hääl ära? järsku peaksid pasunad appi võtma? :P
          Olen ma midagi U koondiste mängudest rääkinud? Kui sul on mõni vahva masin mis võimaldab üheaegselt olla Andorras A koondise mängul ja Arenal U23 mängul siis palun anna teada. Heameelega käiksin kõikidel mängudel Eestis, aga elu teeb oma korrektuuri. Seega A koondis, Kalju esindus kõigepealt ja sealt edasi kuhu jõuab ja aega jagub.

          Kommentaar


            Esiliiga A'sse pääsevad meeskonnad samamoodi nagu eelmine aasta Esiliigasse. Ehk siis II liiga ida/põhi ja lõuna/lääs võitjad otse ning II liigade teise koha meeskondade omavahelise mängudest parem, juhul kui meeskond võidab Esiliiga kaheksandal kohal asuvat meeskonda. Kui Teise liiga võitja peaks loobuma Esiliigas mängimast nagu antud juhul teeb ilmselt HÜJK Emmast, siis tema asemel peaks Esiliigasse püsima jääma Esiliiga kaheksas või üheksas koht, olenevalt üleminekumängude tulemusest. Esiliiga B'sse pääsevad II liiga 3.-5. koht, mõlemast tsoonist ning Esiliiga üheksas ja kümnes, lisaks siis Üleminekumängude kaotajad (kolmest üleminekumängu mänginud meeskonnast kaks.) Majandusliku poole pealt loobujaid on veel raske teada, sest täpsed nõuded Esiliiga B jaoks pole veel teada, loodetavasti on need natuke leebemad kui Esiliiga omad.

            Järgneval aastal peaks siis selguma täpsem süsteem, kas Esiliiga A'st langeb Esiliiga B'sse üks(kaks) meeskonda või nagu praegu langeb madalamale kaks(kolm) meeskonda ehk kaks otse ja kolmas üleminekumängudele. Tõenäoliselt langeb üks ja üks mängib üleminekut ning Esiliiga B'st langeb kaks ja üks mängib üleminekumänge ehk teisest liigast tõusetakse Esiliigas B'sse samamoodi nagu siiani Esiliigasse.

            Lisaks veel ei tohi ilmselt Esiliiga B meeskonnad osaleda Väikese Karika võistlustel ja mängijad ei tohi mängida Ranna ja Futsali meistriliigas. Aga ka need reeglid on veel täpsustamisel.

            Kui kellegil on täpsustusi, siis lisaga julgelt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
              Et siis laulu vastu ja pasunate poolt? Asi kisub juba päris huumoriks kätte.
              Need närvidele käinud inimesed ei olnud teie ülejäänud grupiga koos aga kandsid Kalju salle ja lõugasid ning pläristasid oma pasunat ikka hoolega. Laulmine oli neil küll üpris tagaplaanil. Selline kossu publik tundus.

              Sillamäe fännide kohta nii palju, et elagu kaasa kuidas oskavad. Vähemalt tulid ja tegid midagi mitte ei istunud kodus m***i laiaks ning reklaamipausi ajal ei kiiganud TV6 peale, et skoori näha.
              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

              Kommentaar


                Neemelo vastab teie küsimustele. Andke tuld
                Seekord vastas rubriigis "7 küsimust" lugejatele käesoleva hooaja Eesti jalgpalli Meistriliiga meister ja hetke suurim väravakütt Tarmo Neemelo.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                  Sillamäe fännide kohta nii palju, et elagu kaasa kuidas oskavad. Vähemalt tulid ja tegid midagi mitte ei istunud kodus m***i laiaks ning reklaamipausi ajal ei kiiganud TV6 peale, et skoori näha.
                  Ma olen 90% nõus sinuga. Miinus kaks ahvi. Kui puhtalt fänlus arvesse võtta siis väärib Sillamäe eurokohta rohkem kui Narva. See mis piirilinnas eelmine meie mäng toimus oli ikka nukker. Ainsad aktiivsed kohalikud olid mingid patsaanid kes tulid meie sektorisse meie laule laulma ja tahtsid iga 20 sekundi tagant, et me laseks neil trummi taguda. Sillamäel on selle eest üks eeskujulikumaid fänlusi Meistriliigas. Oma keelekonkurendist Levast on nad hetkel peajagu üle. Olgem ausad, ka meist eelmine kord..

                  Kommentaar


                    Ainsad aktiivsed kohalikud olid mingid patsaanid kes tulid meie sektorisse meie laule laulma ja tahtsid iga 20 sekundi tagant, et me laseks neil trummi taguda.
                    Sel hooajal sai Paides käidud, seal oli samuti, et mingid õlid tulid meie sekka ja tahtsid trummi taguda ja olid ebamugavad.
                    Kas need patsaanid olid ikka saunalinades?

                    Kommentaar


                      Chelsea in talks with Norwegian club
                      by Håvard Finstad

                      04.12.2001 16:40

                      Norwegian top division side Vålerenga and Premier League club Chelsea are currently discussing a deal which could secure the future of Vålerenga.

                      Vålerenga are in financial trouble and are keen to link up with the London club to secure their future.

                      Director Rune Hansen said: "We are talking about a possible exchange of players and we also invite Chelsea to buy in to our club. That will provide us with better financial security."

                      "We are confident that we can agree on a deal," he added.
                      Huumor, et antud postituse ümber käis tõsimeelne arutelu, et Viikmäe koht võiks Chelseas olla
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Neemelol hooaeg läbi

                        Eesti meistriliiga suurim väravakütt Tarmo Neemelo sel hooajal oma tabamuste arvu enam ei suurenda, sest ründaja heidab lähiajal operatsioonilauale.

                        Kommentaar


                          Kui eelmine vigastus tuli halvimal võimalilkul ajal, siis see on on oluliselt paremini "ajastatud". Sunnib ehk Prinsigi hooaja lõpus pingipoistele võimalust andma..

                          Kommentaar


                            Neemelo vastas lugejate küsimustele.

                            Seekord vastas rubriigis "7 küsimust" lugejatele käesoleva hooaja Eesti jalgpalli Meistriliiga meister ja hetke suurim väravakütt Tarmo Neemelo.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              Neemelo vastas lugejate küsimustele.

                              http://sport.err.ee/rubriigid/7_kysi...5-d0847380bd72
                              Mille alusel otsutatakse, kas küsida sportlaselt 7 või 10 küsimust? Vihje siis sellele, et oleks meeldeldi veel kuulanud, mis Neemelol öelda : )

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                                Mille alusel otsutatakse, kas küsida sportlaselt 7 või 10 küsimust? Vihje siis sellele, et oleks meeldeldi veel kuulanud, mis Neemelol öelda : )
                                See on hea kui selline tunne jääb, siis järelikult oli materjali parajalt. Tegelikult on asi lihtne - 10 küsimuse formaat kippus minema liialt pikaks ja lohisevaks, vaja oli seda kaasajastada. See oli toimetuse otsus. Et mina olen rubriigi toimetaja, siis mina valin ka küsimused. Seekord tõesti jäi 1-2 head küsimust välja, mis oleks võinud ka sees olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X