320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas silvester Vaata postitust
    Et Kure ei peaks hakkama saama mingi esilliga 6 koha satsiga, seda nüüd küll kuidagi ei usu. Need Kaljukad võivad prääksuda kui palju tahes - nende koht järgmise aasta esilligas näidatakse üsna pea kätte!
    Me unistame, me loodame, me tahame, me usume, me võitleme lõpuni ja ME SAAME MEISTRI LIIGASSE.

    Kommentaar


      Algselt postitas silvester Vaata postitust
      Et Kure ei peaks hakkama saama mingi esilliga 6 koha satsiga, seda nüüd küll kuidagi ei usu. Need Kaljukad võivad prääksuda kui palju tahes - nende koht järgmise aasta esilligas näidatakse üsna pea kätte!
      no mina selles nii kindel küll olla ei julgeks. palju see kure tase esiliigast ikka üle on? kui üldse on.. pealegi on kalju esiliiga liidrite vastu väga häid mänge teinud.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Hästi oleme mänginud ka meie, ML liidrite vastu, kuid ei loe siin eelmised omavahelised mängud, tänavusel hooajal peetud liigamängud ega midagi, kõik sõltub sellest, kuidas meeskonnad kahes mängus valmis on ja asi ants, pole mõtet prognoosida, et keegi sõidab kellestki täiega üle. Võib üsna kindel olla, et nii ei lähe ja püsimajääja/tõusja selgub kahe mängu kokkuvõttes ühe-kaheväravalise paremuse või üldse viigiga.

        Kommentaar


          Mina isiklikult arvan, et suuremad võimalused on Kurel, aga 8 päeva pärast oleme kõik targemad.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            võidab se võistkond, kes lööb rohkem väravaid ... ja ma usun, et ma ei eksi.

            Kommentaar


              arvan (tegelikult loodan), et Kure võidab. Meil juba oli sel aastal peksupoiss Ajax, aga Kalju tase on enam vähem sama. Milleks seda vaja on?

              Kommentaar


                Algselt postitas TUR Vaata postitust
                arvan (tegelikult loodan), et Kure võidab. Meil juba oli sel aastal peksupoiss Ajax, aga Kalju tase on enam vähem sama. Milleks seda vaja on?
                Kalju täiendab kindlasti oma ridu,kui aste kõrgemale jõuab.Juba praegu sibab nendega trennis koos näiteks Ats Purje.Väga loodaks seda andekat noort nende ridades näha,ja ka teisi tegijaid.Selline mõnus põline Nõmme punt,kus brasiillasi ja venelasigi vahel eestlaste sekka juhtub,kuluks marjaks meistriliigasse ära.Toetajaskond aina kasvaks ja jalgpall võidaks.Super positiivne sats on,sisuliselt amatööridena on siiani tõusvas joones kulgetud,ja seda kõike nautides.Ajaxi kohta ma ei oska öelda,tundus,et neil pole motivatsiooni.Aga Kalevi,Kure,Kalju,Vapruse,Sillamäe jne. mängu eel ei julgeks juba praegu võitjat enne mängu ennustada.Mis kuradi peksupoistest sa räägid?Kalju on teinud väga kõva hooaja teise poole.Loodame,et särtsu jätkub lõpuni.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Algselt postitas TUR Vaata postitust
                  arvan (tegelikult loodan), et Kure võidab. Meil juba oli sel aastal peksupoiss Ajax, aga Kalju tase on enam vähem sama. Milleks seda vaja on?
                  kui Kalju peaks kuresaare võitma siis on kuresaare tase enam vähem sama mis ajaxil järelikult nii et eks näis ja mis peksupoiss ? mängisd maag tammekaga ilusa karikamängu ja vähe jäi puudu võidust kes on teadagi 5 kohal meistriliigas ja ma arvan et tähtis on siin kohal eesti jalgpalli arendada mida kalju teeb hästi ja kalju noored on tugevad eks me näe mis järgmine aasta too ja ülemineku mängud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TUR Vaata postitust
                    arvan (tegelikult loodan), et Kure võidab. Meil juba oli sel aastal peksupoiss Ajax, aga Kalju tase on enam vähem sama. Milleks seda vaja on?
                    Sa oled rumal.
                    Algselt postitas budulojus
                    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                      Sa oled rumal.
                      Konstruktiivne kriitika, ma armastan seda!

                      Kommentaar


                        nõustun ALEKOK'iga ja YuWo'ga.

                        Kalju on tõseti kõva hooaja teisepoole teinud, peale uue treeneri tulekut ilusti mängitud ka - mõned mängud vb liiga lõdvalt võetud kuid üldjoontes väga tublisti mänginud. ka karikamäng maagiga oli mänguliselt hea.
                        Go Kalju!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas silvester Vaata postitust
                          Et Kure ei peaks hakkama saama mingi esilliga 6 koha satsiga, seda nüüd küll kuidagi ei usu. Need Kaljukad võivad prääksuda kui palju tahes - nende koht järgmise aasta esilligas näidatakse üsna pea kätte!
                          Ega sa ise ometi ei prääksu!?
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Ma teeks üldse ettepaneku nii Kalju kui Kure foorumi pühapäeva õhtuni kinni panna, nii oleks rahulikum.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tiriam Vaata postitust
                              võidab se võistkond, kes lööb rohkem väravaid ... ja ma usun, et ma ei eksi.
                              Võid eksida küll. Võib piisata ka sellest, kui võrdselt väravaid lüüa, et kokkuvõttes võita. Näiteks Rakverele piisas, võrdsete väravatega said edasi.

                              Kommentaar


                                pidasin silmas rohkem seda esimest mängu

                                kokkuvõttes muidugi võib ka võõrsil löödud värav olla magus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X