320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kure läks Veskimäe väravast juhtima!

    Kommentaar


      Ja võitis mängu.

      Kommentaar


        noh jah,läks nagu läks.Suht ettevaatliku taktika olid mõlemad meeskonnad valinud.Palju puudu ei jäänud,et viimasel sekundil oleks viik majas olnud.Ootame teise mängu ära ja siis ....

        Kommentaar


          Nii pikemat mänguülevaadet paluks

          looloo-peepee

          Kommentaar


            Mõlemapoolne mäng... Igatahes, Kuressaares võidame niikuinii!

            Kommentaar


              nagu see lahe papi mikrofoniga ütles, et Kuressaares võidate arvatavasti 2:1, jah?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Esimene emotsioon, muidugi olen pettunud. Iseenesest oli ju võrdne mäng, saarlased olid tublid, pole miskit öelda. Meil jäi natukene otsustavusest puudu, tahtmist tegelikult oli. Ma ei kahtlegi, et meil veel võimalus on, võõrsil võib vabalt võtta 2:1 võidu ja viimasel minutil oli värav ju niinii lähedal.

                Jaa, muidu oli suhtkoht tore. Rahvast oli palju, isegi liiga palju
                Enesetunne oli täna suhtkoht kesine, vaatamata sellele oli ka fännide panus täiesti asjalik.

                Mitte et ma nüüd seepärast ütlesin, et ma Kalju poolehoidja olen. Aga Eesti jalgpall vajaks Meistriliigasse Kaljut, kas mingi muu Tallinna amatöörklubi suudaks sellise rahvamassi staadionile ajada? Sellega ei saa tihtilugu hakkama isegi suure neliku klubid.

                Laupäeval Saaremaal näeme

                Kommentaar


                  Pilte?
                  Kahju et nimodi läks. Ootused ja lootused..Põmm.Kooki moosiga.
                  Kuressaares siis. Tõsiselt loodan.

                  Kommentaar


                    Olen kindel, et Getulio toob kastanid tulest. Miski pole veel kadunud.

                    Kommentaar


                      Aega on...
                      Mina tänan omalt poolt fänne.
                      Enam kahjuks kyll mul häält ei ole aga see oli seda väärt.
                      Fännide poolelt võitis kindlasti kalju!
                      .

                      Kommentaar


                        kõik on võimalik

                        aga pealtavaatajaid 440 + need kes värava tagant vaatasid - 500 isegi natuke peale kokku siis - ja mõnus möll oli ka statkal...SUPER! eesti jalgpallis ei näe sellist asja just väga tihti

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, kas Kalju oli rahul selle tulemusega, et rohkem ründavamaks ei mindud. Alonen nullis kahjuks Miti täiesti ära. Oeh, poleks järgmise mängu ajal tööl, siis tuleks Saarde ka asja kaema.

                          Kommentaar


                            Kõik muidu väga super, kuid seda krdi tossu polnud just hea sisse hingata. Ilmselt seetõttu nad ongi staadionidel keelatud, et mõnedel inimestel võib tekkida veidi raskusi hingamisega.

                            Kommentaar


                              Kordan veel! PILTEEE! Pilt ütleb rohkem kui 10000 sõna, eriti tänase sündmusega. Tahan näha mis teil siis seal õigepoolest toimus.
                              440 on kuradi super tulemus ju! Ületasite isegi Flora fännidearmee.

                              Kommentaar


                                Agajah, toss oli seda väärt. Tekitas päris hea tunde. Ja mis meeskonna fännid lõid paremini penalteid? :d

                                Kommentaar

                                Working...
                                X