320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
    Yagudin jah tegi Lätis oma Pro litsentsi.
    Ametov on seal käinud kursustel ka, kuigi EJL minu teada tegi ju venekeelsetele treeneritele grupi ka - kus Kalimullin ntx ja teised. Skiperski tõlgiks seal

    Kommentaar


      Ehk mängib siin rolli ka keel milles kursuseid korraldatakse?
      edit: jäta veel eelnevad postid lugemata.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Ehk mängib siin rolli ka keel milles kursuseid korraldatakse?
        edit: jäta veel eelnevad postid lugemata.
        no kui sa eesti keelt ei oska kuidas sa saad aru mida sulle räägitakse ja kuidas siis eksami sooritad? Lätis on jah need venekeelsed grupid mitu aastat juba olnud ning kuna Läti diplomeid tunnistab EJL, siis pole probleemi kus õppida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
          no kui sa eesti keelt ei oska kuidas sa saad aru mida sulle räägitakse ja kuidas siis eksami sooritad? Lätis on jah need venekeelsed grupid mitu aastat juba olnud ning kuna Läti diplomeid tunnistab EJL, siis pole probleemi kus õppida.
          Seda minagi.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Willane, ja mis siis sellest ideest sai? Läks treener PRO koolitusele või mitte? Minu teada mõned treenerid Ida-Virust käivad Lätis neil koolitustel....
            mis seal minna oli, ei lastud ja nii jäigi. tal on UEFA A litsents. Lätti minna tundus ja tundub jabur, kui kodus on kursused olemas.

            Kommentaar


              Natuke muul teemal. Kalju noori treeniv judokas Aleksei Budõlin jagab oma muljeid!
              Nõmme Kalju alustas 3. novembril koostööd Eesti judo-koondise peatreeneri, Euroopa meistri ning maailmameistrivõistluste ja olümpia medalisti Aleksei Budõliniga, kes alustas Kalju noormängijate treenimist. Budõlini abi kasutavad iganädalaselt klubi U-10, U-11, U-12 ja U-15 võistkonnad. Treeningplaan on koostatud perspektiiviga kolmeks aastaks, kus kord nädalas töötatakse kogu ettevalmistus perioodi vältel kuni kevadeni. Nüüd, kus protsess on kestnud kuu aega, on aeg teha vahekokkuvõte, milleks otsustasime küsida Alekseilt mõned küsimused: Aleksei, räägi lähemalt, mida kujutab endast täpsemalt judo? Minu jaoks on judo võimalus areneda mitmekülgselt. Judo on nagu koogiretsept - kõike peab järgima kindlates proportsioonides. Peamine on aga suhtumine ellu: distsipliin, lugupidamine, kannatlikkus, eesmärgi püstitamine, allaandmatus, paindlikkus väljapääsu leidmisel keerukatest olukordadest ja palju muud. Kust tuli idee hakata Nõmme Kalju noorjalgpalluritele õpetama judot? Mul oli juba mitu aastat peas idee teha koostööd jalgpalliklubidega peale seda kui ma kuulsin oma väliskolleegidelt, et nad annavad judo baasil koordinatsiooni ja füüsilise konditsiooni treeninguid. Proovisin Eesti rannajalgpalli koondisega aastaid tagasi, ja see oli positiivne kogemus. Kuid ma tajusin ka seda, et alustada tuleb märksa varem. Kui aga Peeter Kusma tuli ettepanekuga teha koostööd ja just laste-noortega, loksusid justkui pusletükid omadele kohtadele. Kuidas hindad treenitavate noorte füüsilist võimekust, taset? Kuna mul puudub eelnev pikaajalisem kogemus selles vanuses sportlaste ja jalgpalluritega üldse, võin võrrelda vaid teoreetiliselt. Võin öelda, et meil on, kuhu areneda. Näiteks on nendes gruppides poisse, kes on juba judoga tegelenud ning nemad on arengus teistest samm eespool. Kuidas on sinu judo õpetustest kasu jalgpallis? Läbi selliste treeningute saavad lapsed rohkem julgust kasutada oma keha erinevates elementides - koordinatsioon, kontakt, kukkumine jne. Lisaks saavad nad siit kaasa võitja filosoofia - võidelda on vaja lõpuni; enne kui sind ei suruta selili, tuleb võidelda edasi. Kui jalgpallis võid mõnel hetkel loota oma kaaslastele, siis judos oled sa üksi iseenda eest väljas. Samuti on üks osa judo filosoofiast distsipliin ja lugupidamine, mida mõnel meie jalgpalluril vahel napib. Oled kuu aega Kalju noori treeninud. Millised on muljed? Muljed on väga positiivsed. Mulle meeldib poiste ja treenerite suhtumine protsessi. Eriti istub mulle Peetri suhtumine - ta on ise samuti matil abiks ja me alati arutame treeninguid. Muidugi on veel vara rääkida tulemustest, kuid kui me jätkame samal viisil, saavad tulemused olema. Kui erinev on jalgpalluri ja judoka treenimine? Tegelikult suurt vahet ma ei näe, sest küsimus pole spordialas, vaid laste vanuses. Lastele peab igas vanuses pakkuma neile sobilikku arenguvõimalust. Kas judo trennis on kasutuses olnud ka jalgpall? Isegi siis kui ma alustasin 5-aastaselt sportvõimlemisega, oli meil treeningutel alati jalgpall. Ja kui 8-aastaselt sattusin judosse, oli jalgpall meil alati trenniprogrammis. Judos kasutame jalgpalli soojendusena. Ka kõrgel tasemel maadlevad judokad on päris sageli väga osavad jalgpallurid. Kui palju oled ise jalgpalliga seotud? Peale oma judo-karjääri lõpetamist, lülitusin kohe ümber jalgpallile. Viimase viie aasta jooksul olen saanud rannajalgpallis Eesti meistriks (Nõmme Kaljuga), karikavõitjaks (BSC Nõmme); saalijalgpallis Eesti meistriks kahel korral ja korra Superkarika võitjaks (FC Anži). Saalijalgpallis osalesin Anžiga isegi Euroliiga valikturniiril. Suurt jalgpalli mängisin kolmandas liigas, kuid mulle meeldib rohkem saalis ja liival mängida.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Tegelikult päris huvitavalt kujunes hetkel välja see Prinsi lahkumine Kaljust.Lahkus ju tema tulekuga Leelov meistriliiga treeneri-pingilt.Nüüd lahkub Prins ja Leelov naasemas Pärnu jk.treenerina taas meistriliigasse.
                siiski mitte JK vaid LM treenerina.

                Kommentaar


                  Nõmme Kalju II ehk järelkasvuvõistkond alustab täna Hiiu staadionil ettevalmistust uueks hooajaks.  "Eesmärk on jätkata progressi, millega eelmise hooaja lõpetasime ning valmistume uueks hooajaks suure motivatsiooniga. Eelmisel hooajal teenisid mitmed mängijad silmapaistvate esitustega koha esindusmeeskonnas ning seetõttu liitub meie treeningutega mitmeid uusi huvitavaid ambitsioonikaid mängijaid," sõnas Kalju II peatreener Zaur Tšilingarašvili. Esiliiga 2015 hooaeg alustab märtsis.

                  kas täpsemat listi ka on, millised noored duubliga ettevalmistust alustasid ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    http://www.jkkalju.ee/kalju-ii-alust...ueks-hooajaks/
                    kas täpsemat listi ka on, millised noored duubliga ettevalmistust alustasid ...
                    See nimekiri muutub koguaeg, sest on uusi ja nendel alles testperiood. Samas võib veel teistest klubidest hiljem juurde tulla. Igastahes need mängijad, kes lepingud sõlmisid, need peaksid esindusega tegema.

                    Kommentaar


                      Vähemalt said kõik teada, et treeningud algasid ja et ainult mängudeks kokku ei tulda.

                      Kommentaar


                        KALJUL UUS PEATREENER!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          "Palju õnne!"

                          Kommentaar


                            Kalju oma Stramaccioni, edu talle (palju!)
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              väravavahtide treeneriks asub Siim-Sten Palm. kas järjekordne meistriliiga tasemel mängija lõpetab juba noorelt mängimise?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                ei usu et ta lõpetab - kui Teleš ei lahku (käivad jutud, et Levadia tunneb ta vastu huvi) siis Siimust saab teine väravavaht + pluss ka treener. Miks mitte?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X