320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    on küll jah. rein oskab ainult varbaga lüüa. nagu ronaldinho
    mulle tundub et rein poiss on lapsepõlves kõvasti palliga vastu pead saanud

    Kommentaar


      Tegelikult kirjutasin ma väga viisaka tänuavalduse ning märkuse hooajal vältel toimunu kohta.
      Huvitav lausa, et seda nii personaalselt võetakse.
      .

      Kommentaar


        tõdes Siht, kelle sõnul ei tahetaks meistriliigasse mineku korral kindlasti peksupoisteks jääda

        oleks muidugi isetu samm,
        aga on Paide Paradoks, mismoodi Kuressaare, kes uleminekumangude kokkuv6ttes Kaljust parem ei olnud, Meistriliigat rohkem tugevdaks
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Saaremaal küll ei käinud, aga Hiiul nad mu arust küll millegiga hakkama ei saanud. Kui ikka keskaitsja ei saa palli peaga puhtaks löödud, siis poel sellisega küll midagi teha. Isegi esiliigas mitte, neljanda liiga taseme veaksid ilusasti välja.
          Hudson oli see, kes päästis oma meeskonna, lüües peaga Veskimäe pealöögi võõrsil joonelt minema, päästes sellega oma meeskonna. Dona oli see, kes lõi otsustavaks saanud 2:0 värava ning Alan lõi ka rohkelt võimalusi nii vasakule kui paremale. Hudson esitas ka kodus väga korraliku partii, kui välja arvata see üks olukord. Võta vabalt, dude!

          Ning Kalju mängib järgmine hooaeg raudselt Meistriliigas, ringleb ka igasugu värki siin...

          Kommentaar


            Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
            Oota, ma arvan, et ma juba tekitan sinus tundeid mida sa isegi ei oska kirjendada!

            Kallis, sa loed ja loed aga ikka saad valesti asjadest aru.
            Mina tolerantse inimesena näiteks ei salli väljandit "neegrijukud" kas sa ei arva, et see on natuke ebaviisakas. Samas ei saa ju nõuda sinult nii palju kui sa kohe ise ei suuda olla. Ma ei saa ju kasvatada sind.

            Seega ma otseselt ei vaevu vastama isegi mitte! Olen poliitikli korekt!
            Sa ei tekita minus mingeid tundeid. Lihtsalt sa pole minu maitse.

            Kuidas ma neid neegrijukusid siis kutsuma pean??? Afroameeriklasteks või??? Eestlased on neid alati neegriteks kutsunud ja minu arvates pole selles midagi halba.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Sa ei tekita minus mingeid tundeid. Lihtsalt sa pole minu maitse.
              Kuidas ma neid neegrijukusid siis kutsuma pean??? Afroameeriklasteks või??? Eestlased on neid alati neegriteks kutsunud ja minu arvates pole selles midagi halba.
              No ma ei mõelnud eriti seda. Mingi põhjus ju peab olema et sa tagavarvastel 4veoga edasi lased!
              Muide, eestis jah kasut. sõna neeger aga igasuguse lisandita.
              Proovi mustanahaline.
              .

              Kommentaar


                Kuulge, lapsed, võtaks nüüd äkki rahulikult. Oleme üksteise suhtes tolerantsed. Kalju Brasiillased tegid väga tublit tööd. Dona küll ei skoorinud palju, aga must töö ju tema poolt missugune.

                Kalju ja Kuressaare on mõlemad väga head meeskonnad, mõlemad väärt Meistriliiga kohta, aga seekord oli lihtsalt Kalju parem. Küll Kure end järgmine aasta kõrgliigasse tagasi toob, aga muidugi ei tule see Kalju arvelt


                P.S. Arruda jääb siis Kaljusse ning toote uusi brasiillasi ka?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Saaremaal küll ei käinud, aga Hiiul nad mu arust küll millegiga hakkama ei saanud. Kui ikka keskaitsja ei saa palli peaga puhtaks löödud, siis poel sellisega küll midagi teha. Isegi esiliigas mitte, neljanda liiga taseme veaksid ilusasti välja.
                  kuule ole mees ja lase olla juba, eks!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ek Vaata postitust
                    "võta üks ja viska teist" - tähelepanek kalju fännide kohta.
                    ja haavistu oleks sobiv mees seda kõnekäändu täide viima
                    Hästi öeldud
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      http://bacardimaja.subbeat.com/~cole...t=DSC_0289.JPG, http://bacardimaja.subbeat.com/~cole...t=DSC_0284.JPG, http://bacardimaja.subbeat.com/~cole...t=DSC_0482.JPG.

                      Väga kõva kaust Parim siiani.

                      Kommentaar


                        suured tänud...
                        littisime ära!

                        otsene link galeriile on siin:
                        GALERII

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coley Vaata postitust
                          suured tänud...
                          littisime ära!

                          otsene link galeriile on siin:
                          GALERII
                          Kas sealt võib mõningaid pilte ka Kure koduka jaoks näpata?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Kas sealt võib mõningaid pilte ka Kure koduka jaoks näpata?
                            anna minna!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              ilmekad ja õnnestunud pildid. Au ja kiitus fotohundile
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Kalju ja Kure fännidele hea jõulukink

                                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X