320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    ei usu et ta lõpetab - kui Teleš ei lahku (käivad jutud, et Levadia tunneb ta vastu huvi) siis Siimust saab teine väravavaht + pluss ka treener. Miks mitte?
    Smiško siis ikkagi Levadiast lahkumas?
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Kui Teleš kuhugi liikuma peaks, siis muudaks see Alandi müügi veelgi koomilisemaks kui ta juba praegu on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Smiško siis ikkagi Levadiast lahkumas?
        Ausalt öelda ma ei oska sellele küsimusele vastata - võib-olla tõesti, aga võib-olla lihtsalt kuulatakse maad ja järgmisest aastast peale võõramaalaste arv platsil väiksem, siis tõesti võib Levadia Telešist huvitatud olla, kuna see on oma mees... Elame-näeme

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kui Teleš kuhugi liikuma peaks, siis muudaks see Alandi müügi veelgi koomilisemaks kui ta juba praegu on.
          miks? Palm esinumber ja Vahi on back-up.... Pmst väravavahtide liin on sellega siis komplekteeritud

          Kommentaar


            Śmiśko Kaljule ja Teleś Levadiale? Kõlaks nagu aasta 1994, Zenga Samp'isse ja Pagliuca Inter'isse.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Fmifko Ukrainasse siis Pole Kaljule sellist sada aastat vaja Palm esinumbriks!

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Śmiśko Kaljule ja Teleś Levadiale? Kõlaks nagu aasta 1994, Zenga Samp'isse ja Pagliuca Inter'isse.
                Usun,et Smisko mängib Eestis olles vaid Levadia eest! miks peaks hakkama kuskil 4-5 koha peale mängima,kui juba oled võitjate meeskonnas .
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budu Vaata postitust
                  Usun,et Smisko mängib Eestis olles vaid Levadia eest! miks peaks hakkama kuskil 4-5 koha peale mängima,kui juba oled võitjate meeskonnas .
                  Ta ütles kunagi et Eestis elama on tore, kindlasti nüüd tagasi koju peaks olema raske valik. Ma ikka usun jääb Levadias kindlasti veel ühe hooaja eest.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Ta ütles kunagi et Eestis elama on tore, kindlasti nüüd tagasi koju peaks olema raske valik. Ma ikka usun jääb Levadias kindlasti veel ühe hooaja eest.
                    Olen korra juba postitanud fmifko sõnad sellest mis ta Eestist tegelikult arvab (pärast mängu Trans-Levadia 3.5.14) - seega ei usu et tal on mingit lojaalsust Eesti riigile - las kolib oma venna juurde Rootsi!

                    Kommentaar


                      KUI Teleš peaks tõesti lahkuma, siis mis seis Kert Küttil Soomes on?

                      Kommentaar


                        Mis valeinfo teil siin liigub? Telešil on Kaljuga leping. Ärge uskuge kõige, mida igasugu inimesed kirjutavad!
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Mis valeinfo teil siin liigub? Telešil on Kaljuga leping. Ärge uskuge kõige, mida igasugu inimesed kirjutavad!
                          oli ju selline märkus et käivad jutud et........ keegi ei öelnud et lahkub

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                            oli ju selline märkus et käivad jutud et........ keegi ei öelnud et lahkub
                            Rumori vist avalikustas mingi aeg nimed, kel leping läbi ning seal oli ka Teleši nimi. Paljud nüüd arvavadki, et mehel leping läbi, seega natuke lapin info õigsust.

                            Aga mu point: Ärge uskuge kõike, mida igasugu inimesed kirjutavad!
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Mis valeinfo teil siin liigub? Telešil on Kaljuga leping. Ärge uskuge kõige, mida igasugu inimesed kirjutavad!
                              Mis iseenesest ei välistaks ka ülemineku.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Avaldan oma subjektiivset arvamust et ka mina seda üleminekut ei välistaks!

                                Kalju praegune poliitika, nagu mulle tundub, näitab trendi et vananevatest kallimatest mängijatest loobutakse ja asemele tulevad noored ja perspektiivikad, kelle palgad on madalamad, samas arenguruumi noortel on kuhjaga.
                                Seega ei välista, et Palm saab esinumbriks (ta on selleks võimeline) ja Teleš läheb Levadiasse.....
                                Aga see on kõigest mu subjektiivne arvamus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X