320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
    kuskil juba intervjuu üleval?
    Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

    Kommentaar


      Kuno jutt on ikka üsnagi kümnesse.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Kallid sõbrad!
        Laupäeval, 8ndal detsembril kell 19.00 ootab Nõmme Kalju KÕIKI oma fänne, toetajaid, partnereid, sponsoreid, tulevasi sponsoreid, mängijaid, tulevasi mängijaid, noormängijaid, lapsi, lapsevanemaid, naisi jne klubisse Privé kus võtame viisakalt kokku oma hooaja, premeerime parimaid ja tunnustame aktiivsemaid! Väike suupiste ka klubi poolt!

        Olge, siis kohal!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Laupäev on soojendus pühapäevaks. Pühapäev on kõik oodatud Saku Suurhalli Nõmme Kalju rannavuti meeskonnale kaasaelama. Praeguse seisuga liiguvad sinna ka Nõmma Kalju väljuhäälsed fännid koos trummi(de) ja Lipu(de)ga.
          Esimene karikas tuleb koju tuua.

          Kommentaar


            Homme saab lugeda Kuno intervjuu teist osa. Võib-olla saab siis nii mõnigi huviline oma küsimusele vastuse, mis Kaljus täpsemalt toimuma hakkab..

            Kommentaar


              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

              Kommentaar


                ma lisasin ka ühe lüsimuse

                Kommentaar


                  Lugesin klubist artiklit tänasest SL Õhtulehest.Hea mulje jäi.
                  Edu teile

                  Kommentaar


                    Nõmme Kalju on meeskond, kelle poolehoidjad muudavad varsti ka Rootsi Kunni usku.
                    Nalja, naeru ja meelelahutust ning tiitli poole sammud seame.

                    Kommentaar


                      mind üldse ei üllataks kui uuel aastal oleks Kalju ründeduo Mitt-Teever

                      Kommentaar


                        siiski arvan, et Kalju tase on max 9-10. koht Meistriliigas. Fännid ju ei mängi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TUR Vaata postitust
                          siiski arvan, et Kalju tase on max 9-10. koht Meistriliigas. Fännid ju ei mängi
                          Kas keegi küsis su kusist arvamust?
                          Kui fännid mänguplatsile ka veel tuleks(aga pole vajadust),oleks vaabsee pizdets
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            pmst sorri, kuid mina valiksin TURi postituse aasta lollimaks. Fännid mängivad!
                            Ma ei tea kuidas temaga on, kuid mina annan endast tavaliselt rohkem kui ma võimeline olen, kui mind ergutatakse ja toetatakse. Meie jalgpallis ongi probleem, et me ei tea kui olulised on fännid, sest meil puudub see kogemus. Kui 200 silmapaari jälgiksid mida ma teen ja ergutaksid, ma ei suudaks mängida palli, ilma et ma ei võitleks iga palli eest nagu see oleks ainus võimalus mu elus, ilma et ma sprindiks siis, kui mul reaalselt selleks jaksu pole.
                            Ma usun, et Kalju tuleb tõesti 6. kohale, sest kui fännid on selja taga, siis ei loe nimed paberil või mängu oskused nii palju. On piisavalt nähtud, kuidas emotsiooni pealt mängitakse ning ka edukalt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                              pmst sorri, kuid mina valiksin TURi postituse aasta lollimaks.
                              TUR pidigi sõna 'turakas' lühend olema,nii et anname andeks
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                muahahaha ))

                                Kommentaar

                                Working...
                                X