320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Väga viis nõks tõesti. Kui saladus pole, siis kui pikalt on tšekikampaania kestma planeeritud? Läbi hooaja te seda vist ei vea? Või eksin?
    Hooaja lõpuni
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      See siis sisuliselt tähendab, et pileteid enam ei müüdagi või kuidas?

      Kommentaar


        Algselt postitas optiums Vaata postitust
        See siis sisuliselt tähendab, et pileteid enam ei müüdagi või kuidas?
        Ikka saab, nii Piletilevist, kohapealt, Facebooki attendingu listi alusel ning samuti Nõmme Kalju kaardiga. See on pigem nagu boonus, et ka Maximast omale igapäevast toidukraami vms ostes saad pileti mängule.

        Huvi pärast: kui sa plaaniksid Nõmme Kalju mängule tulla, kuidas sa siis pileti soetaks omale?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Ikka saab, nii Piletilevist, kohapealt, Facebooki attendingu listi alusel ning samuti Nõmme Kalju kaardiga. See on pigem nagu boonus, et ka Maximast omale igapäevast toidukraami vms ostes saad pileti mängule.

          Huvi pärast: kui sa plaaniksid Nõmme Kalju mängule tulla, kuidas sa siis pileti soetaks omale?
          Noh, ma võin sulle ausalt öelda, et mul on mitu korda jäänud tulemata selle teie "köhi kümpa" poliitika pärast. Maximas ma jällegi kah ei käi. Nii-et sorry.

          Aga ei, ideele kõrge viis, ausalt.

          Kommentaar


            Väljavõte siis konkurendi eelmise majandusaasta aruandest: Nõmme Kalju FC kodumängude kõrge publikuhuvi on tingitud aktiivsest promotööst ja edukalt
            korraldatud üritustest. Aastal 2012 korraldas NõmmeKalju FC neli suurt Jalgpallifestivali, kuhu oli
            meelelahutuslikku vutirohket päeva veetma tulnud kokku ligi 2000 inimest. 2013 aastal UEFA
            Meistrite liiga teise ja kolmanda eelringi mängude ajal suudeti staadionile meelitada kahe mängu
            kokkuvõttes üle 7800 pealtvaataja. UEFA Euroopa liiga mängu, kus kohtuti Ukraina suurklubi
            Dniproga, vaatas üle 2000 pealtvaataja. Samuti suudeti esmakordselt Eesti klubijalgpalli ajaloos viia
            mängude ülekanne ETV kanalile.
            2014 suudeti Hiiu Staadionil toimuvatele kodumängudele tuua
            kokku kuni 1100 pealtvaatajat ja Euromängudele Kadrioru Staadionil kuni 3500 pealtvaatajat.
            Pole paha... pole üldse mitte paha lüke

            Nõmme Kalju FC on esirinnas sotsiaalmeedias, kus klubi infokanalid on statistika järgi, võrreldes
            teiste klubidega kordades suurema tähelepanu all. Facebook kontol on liikmete arv juba tõusnud 16 300’ni
            Täna on see....16094
            2014 vs 2013
            Piletitulu 4565; 24557
            TV õiguste müük: 0 ; 30470
            Last edited by Diftong; 22.04.15, 14:52. Põhjus: pärleid tuli juurde....
            ROHE-VALGE SURMANI

            Kommentaar


              Marek T-Viljandi MaXimas olen sind rohkem ,kui korda üks näinud .Aga vabanda se ju jälle minevikus sobramine

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Marek T-Viljandi MaXimas olen sind rohkem ,kui korda üks näinud .Aga vabanda se ju jälle minevikus sobramine
                Pidasin Tallinna silmas. Aga, oot... Kas Viljandi Maximad jagavad ka neid pilteitšekke või?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Pidasin Tallinna silmas. Aga, oot... Kas Viljandi Maximad jagavad ka neid pilteitšekke või?
                  väga hea küsimus. ma eeldan, et ainult nõmme maximas. vaata palju seda tšekipaberit prügale läheb... see "lisatšekk" on 15cm
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    mul neid pääsmeid 2juba jõudnud tekkida ,võin sullegi anda.Üks tuli Maardu poodi külastades,teine Mustamäe oma.

                    Kommentaar


                      Ma tänan. Aga ikkagi, selguse huvides - seda piletivärki tehakse siis ainult Tallinna (ja lähiümbruse?) poodides? Ja mingi ostusumma piirmäär ka on või ongi nii nagu reklaamist loen, et ostan piima ja ongi olemas?

                      Kommentaar


                        mulle tundub,et see toimib üle Eesti.Midagi toredamat on jalgpallihuvilisele raske välja mõelda.Võtad tänaõhtuks suurte mängude juurde õlle Maximast ja lunastad ka pääsme koduliiga mängule.Mingit ostulimiiti ,mina ei täheldanud.Suitsumehed võiks ju kontrollida...tops tikke,ja anna aga tuld...statale.

                        Kommentaar


                          Kommunism oleks muidugi see,kui paned ühe tühja taarapudeli aotomaati ja lunastad pääsme ka kalju mängule.Seal vist aga mingi lastekampaania juba ees.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Kommunism oleks muidugi see,kui paned ühe tühja taarapudeli aotomaati ja lunastad pääsme ka kalju mängule.Seal vist aga mingi lastekampaania juba ees.
                            Kommunism on ikka see, kui saad kõik tasuta. Tühi taara aga maksab 10 senti. See pole see mingi kommunism.

                            Samas ostad natukene süüa ja kaasatulev pilet Kalju mängule meenutab küll veidi kommunismi, kuna pileti eest eraldi maksta pole vaja. Midagi süüa peab ikka vahel ostma. Käisin näiteks minagi täna poes, mitte küll Maximas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              mulle tundub,et see toimib üle Eesti.Midagi toredamat on jalgpallihuvilisele raske välja mõelda.Võtad tänaõhtuks suurte mängude juurde õlle Maximast ja lunastad ka pääsme koduliiga mängule.Mingit ostulimiiti ,mina ei täheldanud.Suitsumehed võiks ju kontrollida...tops tikke,ja anna aga tuld...statale.
                              Mis suitsumehed, pyromehed ikka. Kahju, et kesa teise klubi poolehoidja on.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kommunism on ikka see, kui saad kõik tasuta. Tühi taara aga maksab 10 senti. See pole see mingi kommunism.

                                Samas ostad natukene süüa ja kaasatulev pilet Kalju mängule meenutab küll veidi kommunismi, kuna pileti eest eraldi maksta pole vaja. Midagi süüa peab ikka vahel ostma. Käisin näiteks minagi täna poes, mitte küll Maximas.
                                miks kommunismi? Maxima maksab selle ju kinni, et tema poode rohkem külastataks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X