320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ''...siis me paneme tina!'' või oli see ''...täna me paneme tina!''
    Mõte jääb samaks.

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Mida Kalju fänni laulavad? Kas niisama olee olee olee või on lüürika ka olemas?

    Kommentaar


      Vitja màngib nii hàsti, et ei imestaks, kui ta NBAsse saaks.

      Kommentaar


        82972fb3e48872f17fb9fc472d4f2012b6e966eb.gif

        Lindpere look täna.

        Kommentaar


          Ulme, et siit miski sisse ei pōrganud. Aga väga äge!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Teleš tassis korralikult vahepeal.

            Kommentaar


              Kasahhi reporter - tallinna elanikud ei tea nõmme kalju olemasolust
              В день матча Лиги Европы "Нымме Калью"-"Актобе" корреспондент "Д" поинтересовался у местных жителей, кто на их взгляд победит в этой дуэли. Выяснилось, что большинство респондентов даже не знают о том, что в их городе есть такой клуб.

              Seisan üksi mere ääres
              jalas kollased sandaalid
              valged, merevahust sääred
              hüüan: "Elagu skandaalid!"

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Tahad öelda, et rahvast oleks sama palju kui pileti hind oleks näiteks 5 eurot olnud nagu Flora mängul?
                Ei, seda kindlasti mitte. Lihtsalt Kalju on kuidagi ebaproportsionaalselt kriitikat saanud, kui Levadial hind isegi kõrgem.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  1€ kallim?

                  Vähemalt ei küsi Levadia lastelt ja pensionäridelt 9€
                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Ei, seda kindlasti mitte. Lihtsalt Kalju on kuidagi ebaproportsionaalselt kriitikat saanud, kui Levadial hind isegi kõrgem.

                  Kommentaar


                    klge mehed, päris tõsiselt - nalja teete või?

                    korra-paar aastas välja käia mingid närused 10 eurtsi ja nii mõtetult palju mokalaata?
                    oleks 100€ siis saaks murest aru aga no 10-15 euri... iga nädal selveris käieski läheb kordi rohkem.
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Mõtle natuke laiemalt.
                      Mina ei halagi enda üle. Oleks ma tahtnud mängule minna, küll siis selle 15€ oleks rahakotist ka võtnud.

                      Ma mõtlen pigem üleüldisele arengule. Mis mulje jätab selline hind kellegile uuele? Tahaks näiteks perega(naine+2 last) mängule tulla, aga siis vaatab ja imestab, et kokku läheks näiteks 54€ ja jäävad hoopis koju.

                      Ehk minu mõte on pigem see, et mingi hullu rahakassa asemel peaksid klubid uute inimeste staadionile toomisele panustama.
                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      klge mehed, päris tõsiselt - nalja teete või?

                      korra-paar aastas välja käia mingid närused 10 eurtsi ja nii mõtetult palju mokalaata?
                      oleks 100€ siis saaks murest aru aga no 10-15 euri... iga nädal selveris käieski läheb kordi rohkem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        klge mehed, päris tõsiselt - nalja teete või?

                        korra-paar aastas välja käia mingid närused 10 eurtsi ja nii mõtetult palju mokalaata?
                        oleks 100€ siis saaks murest aru aga no 10-15 euri... iga nädal selveris käieski läheb kordi rohkem.
                        +1 'welcome to Estonia'
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Puhtalt tahtejõuga võetud edasipääs aga taaskord siis Nõmme Kalju ainsana Eesti lippi natukenegi kõrgemal hoidmas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                            Mõtle natuke laiemalt.
                            Mina ei halagi enda üle. Oleks ma tahtnud mängule minna, küll siis selle 15€ oleks rahakotist ka võtnud.

                            Ma mõtlen pigem üleüldisele arengule. Mis mulje jätab selline hind kellegile uuele? Tahaks näiteks perega(naine+2 last) mängule tulla, aga siis vaatab ja imestab, et kokku läheks näiteks 54€ ja jäävad hoopis koju.

                            Ehk minu mõte on pigem see, et mingi hullu rahakassa asemel peaksid klubid uute inimeste staadionile toomisele panustama.
                            Minu teada on 9*4 36, mitte 54. Lihtsalt, et su number liiga üles ei tõuseks.
                            Ega see muidu õige tõesti pole, et noortelt nii palju küsitakse.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kaljul on nüüd võimalus teise vooru mäng odavamat piletit(näiteks €5) katsetaja ja vaadata, mis mõju publikuarvule ja rahakassale on. Ei usu, et nad nii teevad muidugi, aga võiks.
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Kes üldse tõenäolised vastased on järgmises voorus?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X