320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaljul oli meeletult õnne eile ning Teles tassis ikka korralikult. Hea meel, et edasi sai pääsetud kuid mängupilti on vaja parandada.
    Tundus nagu Kaljul polnudki mingit kindlat plaani peale palli puhastamise ja kaitses istumise. Ja muidugi Terehhov oleks pidanud selle Dmitrijevi varem välja võtma. Kui ikka kõik 10-11 pallivõitlust sa kaotad ja pall jalas ei püsi siis tuleb seda tähele panna ja vahetus teha. Neemelo suutis peapallide eeest vähemalt võidelda ja palli natukenegi hoida. Vaduzi vastu võiks pigem alustada Vosko või Neemeloga.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Eks mängupilt oligi selle plaaniga, et hoiame vastased nulli peal. Seda oli väga hästi näha, kui Kalju palli võitis, siis polnid kiirest üleminekust rünnakule haisugi. Sõbraga arutasime mängu ajal, et tegelikult mängiti targalt, sest võtmed olid Kalju käes, aga Aktobe ei suutnud neid näpata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pogba Vaata postitust
        Kaljul oli meeletult õnne eile ning Teles tassis ikka korralikult. Hea meel, et edasi sai pääsetud kuid mängupilti on vaja parandada.
        Tundus nagu Kaljul polnudki mingit kindlat plaani peale palli puhastamise ja kaitses istumise. Ja muidugi Terehhov oleks pidanud selle Dmitrijevi varem välja võtma. Kui ikka kõik 10-11 pallivõitlust sa kaotad ja pall jalas ei püsi siis tuleb seda tähele panna ja vahetus teha. Neemelo suutis peapallide eeest vähemalt võidelda ja palli natukenegi hoida. Vaduzi vastu võiks pigem alustada Vosko või Neemeloga.
        Täiesti nõus, Neemelo võttis paljud esimesed pallid alla ja sai ka vastase värava suunas liikuda, Dmirtijev ei saanudki põhimõtteliselt esimesi palle kätte, kogu aeg kaotas. Sellest tekkis aga kohe kiire võimalus vastasele.

        Bärengrub tõi teisel poolajal Kalju mitmel korral rongi alt ära. Väga tubli. Siiski tahaks näha, et kaitse rohkem motiveerib ja utsitab keskvälja. Kimbaloula ei suutnud kahjuks millegi liiga erilisega silma jääda - arusaadav kah, sest ega tema äärele väga palli ei antud. Lindpere-Neemelo-Reginaldi vahetused olid väga head. Mehed tulid ja võitlesid ning peale neid vahetusi hakkas Kalju rohkem jälle Aktobe värava all palli hoidma. Topic oli väga tugeva töötahtega.

        Kokkuvõtteks võiks öelda, et tubli töö, Kalju! Eriti meeldis mulle kaartide segamine Kimbaloula-Purje vahetamistega mängujoonises jooksvalt. Aktobe väravavaht tundus ebastabiilne. Siin tasub meenutada iidset Tõstamaa vanasõna, et väravaid ei tule kui väravale peale ei löö. Loodame, et Vaduzi vastu lubatakse meestel rohkem proovida.
        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Kui loositi Kalju Aktobega, minu kõhutunne oli Kalju 60% edasi, 40% Aktobele. Palju naersid, aga ma arvan et Kalju XI on parem Eestis: kogenud ja kvaliteetiga koondislased, kvaliteetiga võõrlased, Ken Kallaste, Vitali Teleś.
          Ma arvan et kui vorm on, saavad hakkama ka Vaduzi vastu, pole midagi võimatu siin.
          Unistan Sampdoria Eestis pigem!
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            aktobe fännid pole kaotanud huumorimeelt:

            Kui ma palusin end vabastada euroliiga piletite pikkadest järjekordadest .....
            ... siis ma ei mõelnud seda just päris niiviisi!

            Seisan üksi mere ääres
            jalas kollased sandaalid
            valged, merevahust sääred
            hüüan: "Elagu skandaalid!"

            Kommentaar


              Algselt postitas chac Vaata postitust
              aktobe fännid pole kaotanud huumorimeelt:

              Kui ma palusin end vabastada euroliiga piletite pikkadest järjekordadest .....
              ... siis ma ei mõelnud seda just päris niiviisi!

              Tõlk palun...
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Tõlk palun...
                Mis keelde?
                www.playmaker.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                  Mis keelde?
                  Gruusia...
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Gruusia...
                    როცა დაეთხოვა, ევრო ძალიან დიდი ხნის ბილეთი რიგები .....
                    ... მე უბრალოდ არ ჰქონდა, ის საკმაოდ მოსწონს, რომ!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas uhuu Vaata postitust
                      როცა დაეთხოვა, ევრო ძალიან დიდი ხნის ბილეთი რიგები .....
                      ... მე უბრალოდ არ ჰქონდა, ის საკმაოდ მოსწონს, რომ!
                      Kas eesti keelde ka saaks palun?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                        Tõlk palun...
                        sry minu viga.

                        artiklile mille pealkiri on
                        "Aktobe lendas euroopa liigast välja pärast esimest ringi"

                        kirjutas keegi fänn peale suures valges kirjas:
                        Kui ma palusin end vabastada euroliiga piletite pikkadest järjekordadest .....
                        ... siis ma ei mõelnud seda just päris niiviisi!
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Kas mängumeestel kellelgi juba kollased-kaardid järgmisi mänge ka segavad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Kas mängumeestel kellelgi juba kollased-kaardid järgmisi mänge ka segavad?
                            Ei. Segama hakkab peale kolmandat kollast. Puril on praegu ainsana kaks.
                            www.playmaker.ee

                            Kommentaar


                              Ei mina aru saa, miks tänast mängu vägistada vaja on. Selle asemel, et täna teekond Liechtensteini poole võtta, tuleb homme väsinuna pärast järjekordset võõrsilmängu minna. Saan aru kui meie klubid kasutaksid tšarterlende, aga niigi on reisimisele kuluv aeg märkimisväärselt suur.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Ei mina aru saa, miks tänast mängu vägistada vaja on. Selle asemel, et täna teekond Liechtensteini poole võtta, tuleb homme väsinuna pärast järjekordset võõrsilmängu minna. Saan aru kui meie klubid kasutaksid tšarterlende, aga niigi on reisimisele kuluv aeg märkimisväärselt suur.
                                No ega kalendrikoostajate klubi ei tea ju, mis tunne on mitu mitu nädalat järjest sedasi sõita ja mängida Neil tavaliselt piirdub asi 2 nädalaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X