320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    sa ei saa kustutada 85 aastat Eesti jalgpallist ja öelda et 15 aastat.
    Sul on võimalus teha kõike paremini, anna eurosporti oma intervjuu ja lükka minu väide ümber... Minu arvamus oli selline ja ma jään selle juurde.

    See kuidas see intervjuu sündis ei olnud sugugi kerge ja ära arva, et me kõik nii kõvad tegijad jalgpalliga oleme, et pärast 100 aastast ajalugu, kaamerad meile järgi jooksid... Filmi tiim tuli tegelikult Ukrainast lugu tegema ja kuna puht juhuse tõttu oli ukraina selleks hetkeks lahkunud ja kuna puht juhuslikult tekis mul nende tüüpidega hea klapp, siis ütlesid vanad, et "what the hell", lets talk about estonia!

    Lõpetuseks ütlen veel sinu südame rahustuseks, et see on intervjuu lühike versioon, me rääkisime kokku kaamerasse oma paarkümmend minutit ja see mida te näete on edit versioon... Pikas versioonis sai ka lahti räägitud miks meie ajalugu nii lühike on ja sai ka mainitud seda eelnevat perioodi.. Mina leian, et super tulemus on, et üldse meie jutt eurosporti jõudis... ja eurosport pole ainuke väljund kus seda näidatakse... Film tehti BBC poolt ja see pidi minema veel üsna mitmesse erikohta..

    Ma arvan, et mul pole põhjust ennast siin üldse kaitsta, tehke paremini!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
      Sul on võimalus teha kõike paremini, anna eurosporti oma intervjuu ja lükka minu väide ümber... Minu arvamus oli selline ja ma jään selle juurde.

      See kuidas see intervjuu sündis ei olnud sugugi kerge ja ära arva, et me kõik nii kõvad tegijad jalgpalliga oleme, et pärast 100 aastast ajalugu, kaamerad meile järgi jooksid... Filmi tiim tuli tegelikult Ukrainast lugu tegema ja kuna puht juhuse tõttu oli ukraina selleks hetkeks lahkunud ja kuna puht juhuslikult tekis mul nende tüüpidega hea klapp, siis ütlesid vanad, et "what the hell", lets talk about estonia!

      Lõpetuseks ütlen veel sinu südame rahustuseks, et see on intervjuu lühike versioon, me rääkisime kokku kaamerasse oma paarkümmend minutit ja see mida te näete on edit versioon... Pikas versioonis sai ka lahti räägitud miks meie ajalugu nii lühike on ja sai ka mainitud seda eelnevat perioodi.. Mina leian, et super tulemus on, et üldse meie jutt eurosporti jõudis... ja eurosport pole ainuke väljund kus seda näidatakse... Film tehti BBC poolt ja see pidi minema veel üsna mitmesse erikohta..

      Ma arvan, et mul pole põhjust ennast siin üldse kaitsta, tehke paremini!
      Õige, väga supper tulemus. WELCOME ESTONIA sai löödud ja kuidas veel. Loll maksab miljoneid mittemillegi eest, geenius teeb paremini ja tasuta.

      Kommentaar


        Mis 15 aastat? Räägime asjadest nagu nad on - Eesti jalgpall sai alguse Nõmme Kalju rajamisega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
          Mis 15 aastat? Räägime asjadest nagu nad on - Eesti jalgpall sai alguse Nõmme Kalju rajamisega.
          Miks sa nii kuri oled?
          Algselt postitas Cule
          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

          Kommentaar


            põhjendatud iroonia pole kurjus.

            Kommentaar


              ok, las olla. nägin klippi Eurospordist. Kari võttis ka sõna.
              ma ootan/ootaks juba uudiseid meeskondade koosseisude kohta. eriti Kalju peab ju tublisti tugevnema, et Esiliiga 6.koht suudaks ML esimese kuue sisse mahtuda. Kes siis tulevad? Atsi ei saadud, läks Soome ... ilmselt Teever tuuakse kodumaale ... Liivo Leetma mängis Aastalõputurniiril ... Rooba Soomest koju!? ... päris huvitav aeg oodata uue aasta alguses tahaks juba esimesi uudiseid kuulda

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust

                Ma arvan, et mul pole põhjust ennast siin üldse kaitsta, tehke paremini!

                MÜTS MAHA !!!!
                kogu mu noorus möödub foorumis

                Kommentaar


                  Kas oli nii, et eelmisel hooajal said roosad särgid üpris juhuslikult valitud, sest rohelised ei saabunud õigeks ajaks?
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                    põhjendatud iroonia pole kurjus.
                    iroonia, s6brake, eeldab ikka mitmetasandilisust ja huumorimeelt, mitte labast lahmimist,
                    isegi, kui tegu on kibeda irooniaga, hüsteerial pole sellega midagi pistmist,
                    ka siis, kui sulle tundub, et A.Pohlaku teened Eesti jalgpalli ehitamisel on suuremad kui K.Tehva omad

                    neid jyrka alter-egosid on talvevaheajal foorumisse palju siginenud, keegi tegi ka Spursi teemasse 'oma 1. postituse'
                    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                    Ära seda teksti küll tõsiselt võta
                    P.S. vaatamata Freddy seisukohale, arvan nagu vello:

                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    bänn.

                    10 märki
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      iroonia, s6brake, eeldab ikka mitmetasandilisust ja huumorimeelt, mitte labast lahmimist,
                      isegi, kui tegu on kibeda irooniaga, hüsteerial pole sellega midagi pistmist
                      tänan valgustamast, semuke.

                      Kommentaar


                        Head saabuvat uut aastat kõigile!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Head saabuvat uut aastat kõigile!
                          Eesti jalgpallis tuntakse seda aastat Kalju aastana

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                            kuno pani hästi - eestil pole pikk jalka ajalugu, vaid 15 aastat
                            Kuno on palju “Sporditähte” lugenud. Schwede veenis teda, et kuni 1992 meie pallurid ei saanud palli jalaga tabada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Eesti jalgpallis tuntakse seda aastat Kalju aastana
                              Aasta 2012 saabub juba praegu? Kus ma küll elanud olen? Käib töö ja nali koos.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                kuno pani hästi - eestil pole pikk jalka ajalugu, vaid 15 aastat

                                üllatus üllatus kuno aga 2009 aastal täitub eesti jalkas 100 aastat, et sa teaks
                                Selle seletab urmar sulle lahti,me kuskil teemas siin juba arutasime seda pikalt.Kindlasti ka mõni poliitik või ajaloolane on pädev.Aga kui tõsiselt võtta,siis oma eesti koondust meil umbes nii pikalt on jah nigu Kuno ütles.Sest oli ju NSVL ja ENSV.Nii et väga kavalalt vastatud,ajalugu ära kasutades ja üldsegi mitte valetades.

                                Aga kui me varsti maailmameistriks tuleme,siis taome seda sinu versiooni vasta rinda-et meil 100 aastat traditsiooni ka.(nooh,siis ilmselt 200 täitub,kui see peaks juhtuma)
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X