320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Galpinil leping läbi, kuid täna mängis duubli eest Infoneti vastu?
    Kõik õige, leping kehtib juuli lõpuni.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Neemelo värav on küll klassikaline "parem targalt seista kui lollilt joosta".
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Huvitav, et Neemelo väraval anti Henrik Pürgile sööt. Pall käis Pürgi pea > post > Neemelo rind > post > Neemelo kõht > värav.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          pinball wizard
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
            Huvitav, et Neemelo väraval anti Henrik Pürgile sööt. Pall käis Pürgi pea > post > Neemelo rind > post > Neemelo kõht > värav.
            Kõik õige
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Oehjah. Sellist stsenaariumit ei osanud küll kuidagi ette kujutada. Samas järjekordne õppetund, et ka 3:0 eduseisus ei saa jalga gaasipedaalilt maha võtta. Pärnu on neid tagasitulekuid juba see aasta päris palju teinud. Oleksid eilse põhjal punkti küll väärinud, aga ega Neemelolt iga päev nüüd kääri ka ei näe.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                aga ega Neemelolt iga päev nüüd kääri ka ei näe.
                Kas on juba teada, kui palju kulub väljaku taastamiseks?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Vōib ju noored tulle visata, aga kui klubi ainueesmärk on vōita meistritiitel ning olemasolevad noored ei mängi seda kvaliteeti välja, siis paratamatult läheb nii.
                  Paratamatult läheb nii, et mõned noored tuleks kappi kinni panna järgi mõtlema ning vana (müra)Karu peab kastanid tulest välja tooma. Ütle veel, et vanale karule uusi trikke ei õpeta

                  Kommentaar


                    olen ma ainus kellele "käärlöök" tundub veidi üle pingutatud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      olen ma ainus kellele "käärlöök" tundub veidi üle pingutatud?
                      see ei olegi käärlöök.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas HABE Vaata postitust
                        Paratamatult läheb nii, et mõned noored tuleks kappi kinni panna järgi mõtlema ning vana (müra)Karu peab kastanid tulest välja tooma. Ütle veel, et vanale karule uusi trikke ei õpeta
                        Ma küsin siis vastu mitte kritiseerides vaid argumenteerides ,et :

                        Kus see noor areneb siis kui MITTE MÄNGUS , kas pingil mune sügades või ?

                        Kas need sisse ostetud ja vanakesed pole eksinud või , inimene ikka eksib , see ,kes teeb see eksib , mida rohkem lastakse mängida seda tugevamaks muutub psüühika ja seda vähem eksib

                        Ma küsin vastu ,et kellega NJKK 2018 mängib ?

                        Need vanakesed lõpevad ära ju ükshetk ja neid ei tule enam eriti peale ka , ei usu ,et Kostja Kaljusse tuleb ja kes seal siis veel tulemas on väljast tugevduseks ....???

                        Aga aastakäigud 97-00 on Kaljul 0 poissi alt peale tulemas .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                          Ma küsin siis vastu mitte kritiseerides vaid argumenteerides ,et :

                          Kus see noor areneb siis kui MITTE MÄNGUS , kas pingil mune sügades või ?

                          Kas need sisse ostetud ja vanakesed pole eksinud või , inimene ikka eksib , see ,kes teeb see eksib , mida rohkem lastakse mängida seda tugevamaks muutub psüühika ja seda vähem eksib

                          Ma küsin vastu ,et kellega NJKK 2018 mängib ?

                          Need vanakesed lõpevad ära ju ükshetk ja neid ei tule enam eriti peale ka , ei usu ,et Kostja Kaljusse tuleb ja kes seal siis veel tulemas on väljast tugevduseks ....???

                          Aga aastakäigud 97-00 on Kaljul 0 poissi alt peale tulemas .
                          Alati saab andekaid noormängijaid teistest klubidest endale meelitada. Seda teevad kõik pealinna nn tippklubid.
                          Tõesti problemaatiline on see,et ükski noor pole väga pildile mänginud.

                          Kommentaar


                            Noored tulevad ja lähevad. Peab ise mees olema ja pildile mängima, kõik saavad üldjuhul võimaluse. Kus need Ainsalud ja Alandid Floras praegu on? Hea kui pingile mahuvad. Okei, olid vigastused jms., aga ikkagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Noored tulevad ja lähevad. Peab ise mees olema ja pildile mängima, kõik saavad üldjuhul võimaluse. Kus need Ainsalud ja Alandid Floras praegu on? Hea kui pingile mahuvad. Okei, olid vigastused jms., aga ikkagi.
                              Mõlemad on üle poole senisest hooajast vigastatud olnud nii, et mitte kuidagi ei päde see aga ikkagi seal lõpus.
                              Kalju juurde tulles siis Pürg on täielik pettumus olnud, Listmann positiivselt üllatanud ja Järva selline meh olnud. Need kolm vast siis kõige rohkem mänguaega teeninud noored.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                                Ma küsin siis vastu mitte kritiseerides vaid argumenteerides ,et :

                                Kus see noor areneb siis kui MITTE MÄNGUS , kas pingil mune sügades või ?

                                Kas need sisse ostetud ja vanakesed pole eksinud või , inimene ikka eksib , see ,kes teeb see eksib , mida rohkem lastakse mängida seda tugevamaks muutub psüühika ja seda vähem eksib

                                Ma küsin vastu ,et kellega NJKK 2018 mängib ?

                                Need vanakesed lõpevad ära ju ükshetk ja neid ei tule enam eriti peale ka , ei usu ,et Kostja Kaljusse tuleb ja kes seal siis veel tulemas on väljast tugevduseks ....???

                                Aga aastakäigud 97-00 on Kaljul 0 poissi alt peale tulemas .
                                Sellega on väga lihtne. Esiliiga on ideaalne võimalus enda tõestamiseks, et vähemalt tagumise otsa satside vastu väljakule saada. Tabeliseis räägib seal liigas aga enda eest. Kõik noored said juba halliturniiril ikka väga korralikult minuteid ning ega peale Listmanni väga mängijaid 95+ sünniaastaga ei olnud, kes mängule midagi juurde oleks andnud. Tihedal perioodil on tegelikult käinud päris massiivne roteerimine ning eks võimalusel oleks valikutki veel suurendatud, aga mäng käib siiski punktide peale ning mängukogemuse andmise eest sügisel autasusid ei jagata.

                                Eks see on tegelikult tõsine probleem ning usutavasti murtakse selle üle tõsiselt pead ka klubis sees. 00 aastakäiku ma hetkel maha ei kannaks. Usun, et mõni poiss sealt ehk ikka esindusmeeskonda jõuab. Aga probleem on tõsine ning ega hetkel tõesti muud üle ei jää kui teistest noortesüsteemidest üritada pädevaid poisse leida.

                                Eilse eest tahaks kiita Junolainenit. Tore näha, et kasutab need minutid, mis talle antud on, maksimaalselt ära. Sellist tahtmist, põlemist ning eneseteostust ootaks nii mõneltki temast nooremast mängijast, aga ju siis tuleb mõne jaoks hetkel liiga lihtsalt kõik kätte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X