320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju Meistriks!

    Kommentaar


      Näha ju ,et asjad jamad.T.Rüütli ju saadaval.Kurat muudatusi vaja.Kaua seda pimesikku mängitakse.Jõudu fännidele!

      Kommentaar


        Mis alal?

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
          Mis alal?
          Vabalangemises...

          Kommentaar


            Jaan95,kas sa nagu liiga vara veel ei ilgu?Levadiast te ei saa üle ega ümber juba aastaid!

            Kommentaar


              Kas mina kirjutasin: Kalju meistriks?

              Kommentaar


                Jaan95,mul üks poiss floras,üks kaljus,üks iirimaal,Ma elan kõigile nendele klubidele kaasa.Ei maksa õel olla või mis?

                Kommentaar


                  Kuid kaljus pole tal lootustki kuhugile jõuda. Kalju eesmärgiks ongi mingit kõrtsi üleval pidada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                    Kuid kaljus pole tal lootustki kuhugile jõuda. Kalju eesmärgiks ongi mingit kõrtsi üleval pidada.
                    Ja see on sinu jalgpalli nägemus hetkel või mis?

                    Kommentaar


                      Jaan 95sinule veel natuke mõtlemist?Kas selles lesbi jalgpallis on meil kuhugi jõuda?

                      Kommentaar


                        Minu jalgpalli nägemus on, et olen Flora fänn. Kui sa ei tea, mida see tähendab, siis pole teha midagi.

                        Kommentaar


                          no ja miks sa siis kuulutad et keegi teises klubis kuhugi jõuda ei suuda

                          Kommentaar


                            Vaata Jaan95 ja paljud floora fännid ja kõigi teiste klubide fännid keda ma statal näen.Müts maha teie ees.Minule lähevad tõesti teie kommid korda ja ma austan neid mis tulevad reaalsusest.Aga siin foorumis on väga palju KÕHU-TUULtT tüüpidelt ,keda statal ei näe ja see teeb mind vägamurelikuks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              Jaan95,mul üks poiss floras,üks kaljus,üks iirimaal,Ma elan kõigile nendele klubidele kaasa.Ei maksa õel olla või mis?
                              Papa Puri a.k.a. Tõnis Mägi? O_o jalad mulle suhu.....

                              Kommentaar


                                Üks Puri jäi täna silma väga viisaka keelekasutusega äärekohtuniku suunas. " Kuule ohmoon, kas ma võin mängu astuda?"
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X