320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Tagasi teemasse, arvan et Getulio on kõige parem variant.
    Mees on 8 aastat klubis töötanud, teab mängijat ja 'environment', ta võib juurde panna lisa mtivatsioon.
    Nüüd pole väja midagi uut ja radikaalne sisse tuua, aga lihtsalt ilus hästi hooajast lõpetada mis Kaljule tähendab 3 koht ja Eurokoha ja raha.
    Teised otsused tasub teha talveks.
    Getulio pole kindlasti mingi 5 + vend . Selle tõestuseks on kui pe ..e ta on keeranud selle naiste satsi , teiseks tal on kogu aeg trennist trenni ühed ja samad harjutused , lõpuks tal pole mune , ongi siuke lükata tõmmata vend . Eks ta peab Passi ka vaatama, et kuidas ta leiva lauale teenib ...

    Zaur oleks 10 x parem kandidaat , Lindpere on ta oma õpilane , väidetavalt parim tema õpilane , Zaur suudaks seal meestel motivatsiooni üles kerida , aga kardan ,et Zaur ei tahtnud seda kohta või ei sobinud ta ka Kunole ,sest ta pole nii lükata - tõmmata

    Pärnu mängu järel õtleks ,et ka meeste füüsis oli kehva ,et peaks ka füüsilise treenerile otsa vaatama .

    Pikemas perspektiivis arvan ,et hakatakse otsima uueks aastaks uut treenerit välismaalt , tunne on selline , kas see leiataks eon iseasi ja mis tasemel ta leitakse ja kas ta sobib siia .

    Kommentaar


      Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
      Kas Reginaldil on leping Kaljuga ka hooajaks 2015-16 ? Suvisest intervjuust küll sellist muljet ei jäänud .
      Mitte ainult hooajaks 15-16, vaid kuni 17-18. Iseasi kuidas klubil reaalselt tema ja Kimbaloulaga suhted on. Seni ei tundu, et mängijad siin olla tahavad. Kalju peaks tõsiselt mingisuguse mediaatori/spordipsühholoogia/mängijate atašee palkamist kaaluma.
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        On Nõmme Kalju sportlikult poolelt nagu on, aga no pressiteenistuse pool + Tehva on ikka aasta klounid kogu praeguse olukorraga. Faking peatreeneri ametist vabastamise kohta ei suudeta kodulehele isegi lakoonilist teadet panna?! Jääb arusaamatuks, mida oodatakse. Või on lihtsalt nii pohhui? Selleasemel on kodulehel uudis, kuidas Jarmo Ahjupera esitleb mingit Ristikheina kohvikut mingisuguste räime ja veiseliha burgeritega. Mida helli?

        Aga eks Kaljul on alati tilu-lilu enne sportlikku poolt käinud. Seetõttu ei üllatun ehk liigselt hetkel.

        Kommentaar


          Olen esimest aastat pika aja jooksul Eestis ja kuna Hiiu Staadion on kodu lähedal, siis otsustasin Nõmme Kalju mänge vaatamas hakata käima. Aga meeskonna ümber ja sees käiv amatöörlik klounaad ei kutsu järgmine hooaeg absoluutselt tagasi.
          www.playmaker.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            On Nõmme Kalju sportlikult poolelt nagu on, aga no pressiteenistuse pool + Tehva on ikka aasta klounid kogu praeguse olukorraga. Faking peatreeneri ametist vabastamise kohta ei suudeta kodulehele isegi lakoonilist teadet panna?! Jääb arusaamatuks, mida oodatakse. Või on lihtsalt nii pohhui? Selleasemel on kodulehel uudis, kuidas Jarmo Ahjupera esitleb mingit Ristikheina kohvikut mingisuguste räime ja veiseliha burgeritega. Mida helli?

            Aga eks Kaljul on alati tilu-lilu enne sportlikku poolt käinud. Seetõttu ei üllatun ehk liigselt hetkel.
            No offence aga Kalju pressiteenistus on pikemat aega juba paras nali olnud.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              No offence aga Kalju pressiteenistus on pikemat aega juba paras nali olnud.
              Kuna järjepidevalt ei jälgi, siis isiklikult ei teadnud, et päris selline nali. Aga kriitilistes olukordades vist on tõesti juba mitmes kord nii olnud, et olukorda kajastavad teised väljaanded peavad uudise lõppu lisama "pressiesindajat ja Kuno Tehvat tabada ei õnnestunud"

              Kommentaar


                Aga Baranovi juttule mitte keegi vastas...iga klubil on oma propaganda masin.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Kalju pressiteenistus on läbi aegade paras nali olnud. Ei tea, mille eest pressiesindaja palka saab või kas üldse selline tegelane klubis olemaski on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Aga Baranovi juttule mitte keegi vastas...iga klubil on oma propaganda masin.
                    Minu teada tuli Flora poolt pressiteade välja koos klubipoolse kommentaariga. Saan aru, et sind torgib endiselt Baranovi isiklik põhjus, siis anna andeks aga kellegi isiklikku elu ei pea mitte keegi peale isiku enda kommenteerima.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Olen ka ikka Kalju kodukat aegajalt jälginud. Pole minu asi seda kritiseerida, aga kiita pole ka millegi eest. Ka Facebooki suunavat linki pole siiamaani tööle saadud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Minu teada tuli Flora poolt pressiteade välja koos klubipoolse kommentaariga. Saan aru, et sind torgib endiselt Baranovi isiklik põhjus, siis anna andeks aga kellegi isiklikku elu ei pea mitte keegi peale isiku enda kommenteerima.
                        Aga kui mängija tahab palgatõus see pole nii 'isiklik' asi juba mõjutab meeskonna sisi atmosfäär et äkki keegi teine tahaks rohkem pappi taskus.
                        Ja minu teada, see 'isiklik põhjus' välja tommati klubi, treener ja mängija ise, mitte mina. Anna andeks.

                        'On a side note': allikas kes Baranovi jutte mulle rääkis on sama kes mulle andis teada et Terja sai kinga.
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Noh, nüüd ametlik, võite jalga puhkata.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Meedia võib spekuleerida ja uurida, kuid nüüd on igatahes asi ametlik ning kinnitatud.
                            Reede õhtul peale kaotust otsustas Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov end ametist taandada, viidates tema poolt tehtud otsustele. Hooaja lõpuni täidab peatreeneri kohustusi senine abitreener Fredo Getulio Aurelio, Terehhov jätkab tööd Nõmme Kalju klubi juures. "Võtsin klubi ja enda jaoks vastu väga tähtsa otsuse, mille langetamisel asetasin esikohale meeskonna ja klubi, mitte minu kui treeneri ambitsioonid. Viimastes mängudes ei ole minu tehtud valikud toiminud ning sellest tulenevalt oli mul hetkel raske meeskonda edasi viia," selgitas Terehhov. "Austan Terehhovi otsust ja ei välista, et ta võib tulevikus naasta peatreeneri ametikohale," lisas Kalju president Kuno Tehva. Nõmme Kalju esindusmeeskond peab oma järgmise mängu teisipäeval, 15. septembril, kui Hiiu staadionil kohtutakse FC Floraga. Kohtumine saab avavile kell 17.45, staadioni väravad avatakse kell 17.00
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas football2u Vaata postitust
                              Meedia võib spekuleerida ja uurida, kuid nüüd on igatahes asi ametlik ning kinnitatud.
                              http://www.jkkalju.ee/sergei-terehho...kohalt-tagasi/
                              Hea pilt teate juures!

                              Kommentaar


                                Järvela vihjes Twitteris et ei usu et Terja tagasi astus vaid vallandati (oma andmetel). Ma olen sellega nõus, ka minu andmetel polnud tagasiastumine.
                                Provokatiivne küsimus: kas eesti jalgpalli ajakirjandus spekuleerib ja uurib ainult kui puudub Kalju või Levadia?

                                Loodetavasti see küsimus pole nüüd kustutatud laimamise vabandusega, minimaalne sõnavabadus foruumis peaks olema, eks.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X