320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Järvela vihjes Twitteris et ei usu et Terja tagasi astus vaid vallandati (oma andmetel). Ma olen sellega nõus, ka minu andmetel polnud tagasiastumine.
    Provokatiivne küsimus: kas eesti jalgpalli ajakirjandus spekuleerib ja uurib ainult kui puudub Kalju või Levadia?

    Loodetavasti see küsimus pole nüüd kustutatud laimamise vabandusega, minimaalne sõnavabadus foruumis peaks olema, eks.
    Mida sa siis spekuleerida tahad teiste klubide kohta?
    FC Flora

    Kommentaar


      et mis värk selle Baranoviga ikka oli?

      Kommentaar


        Järvelat ma ei usaldaks.... Huvitav kes see allikas oli siis?
        Kas Tehva ise ütles, et jou vallandasin selle luuseri ära.... Tavamängijal tavaliselt pohui kas treener ise palus ennast teisele tööle üle viia või vallandatud ära

        Sest et ta ei usu on tema isiklik mure - mitte pole vaja kirjutada möla stiilis: eile jõin Nõmme Kalju juhatusse kuuluva inimesega ja ta rääkis mulle seda teist ja kolmandat.... õxpert rsk


        Baranoviga kui ei eksi jama algas juba 2013a sügisel kui tema sõprade sõnul (tekkis küsimus ühe kaugsõidu ajal, et kuidas Baranovil läheb, ega tai taha uut klubi endale jne) keegi daam Sillamäelt aitas tal lepinguga ennast kurssi viia aga Nikita ei olnud kuidagi selle lepinguga nõus - võimalik et asi toimus 2014a - see eelmine soccernetielu tundub nii ammune asi olevat

        Eesti ajakirjandus ei uuri ega spekuleeri objektide puudumise tõttu....

        Nagu laulus - Rikkus piiri Vene MIG - see on Pohlaku intriig; Jättis Borni maha Stig -ons taas Pohlaku intriig

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Meedia võib spekuleerida ja uurida, kuid nüüd on igatahes asi ametlik ning kinnitatud.
          http://www.jkkalju.ee/sergei-terehho...kohalt-tagasi/
          Rait, mis nii kaua võttis?

          Kommentaar


            Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
            Rait, mis nii kaua võttis?
            Kahtlustan, et aega võttis see, kuidas seda asja sõnastada. Kas nii, et Kuno soovil või vabatahtlikult omal soovil, või nii, et omal soovil, aga seda võimalusega hiljem peatreerneriks tagasi hakata.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Väheke OT-d kah: Kaljule tehti täna Kanal2-s väheke promo "Köögis". Pareiko tegi kah etteaste.

              Kommentaar


                Koosolek oli täna, mida sa ikka varem kired..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marts Vaata postitust
                  Väheke OT-d kah: Kaljule tehti täna Kanal2-s väheke promo "Köögis". Pareiko tegi kah etteaste.
                  Esimest korda vaatasid?
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Põhimõtteliselt küll jah.

                    Kommentaar


                      Järvela vihjes Twitteris et ei usu et Terja tagasi astus vaid vallandati (oma andmetel). Ma olen sellega nõus, ka minu andmetel polnud tagasiastumine.
                      Oleks ka veider ja ehk isegi ajalooline sündmus, kui treener täitsa vabal tahtel, ilma mingi surveta tagasi astuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Koosolek oli täna, mida sa ikka varem kired..
                        Lihtsalt veidi naljakas, kui ajakirjanik käib trennis, kus uus treener kinnitab kaamera ees, et ta on nüüd uus treener, ja üks juhtivmängijaid kinnitab kaamera ees, et neil on nüüd uus treener, erinevates portaalides ilmuvad sellesisulised uudised, aga klubi vaikib jätkuvalt, nagu poleks mitte midagi muutunud. Arusaadav, et emotsiooni pealt ei taheta paugutada, aga läbinisti sõbralik soovitus - piisanud oleks lühikesest pressiteatest, kus nenditakse fakti, et kodanik A lahkus ja kodanik B tuli asemele, aga täpsemaid kommentaare jagame siis ja siis. Ja poleks mingit segadust.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Lihtsalt veidi naljakas, kui ajakirjanik käib trennis, kus uus treener kinnitab kaamera ees, et ta on nüüd uus treener, ja üks juhtivmängijaid kinnitab kaamera ees, et neil on nüüd uus treener, erinevates portaalides ilmuvad sellesisulised uudised, aga klubi vaikib jätkuvalt, nagu poleks mitte midagi muutunud. Arusaadav, et emotsiooni pealt ei taheta paugutada, aga läbinisti sõbralik soovitus - piisanud oleks lühikesest pressiteatest, kus nenditakse fakti, et kodanik A lahkus ja kodanik B tuli asemele, aga täpsemaid kommentaare jagame siis ja siis. Ja poleks mingit segadust.
                          Äkki oli vaja paberid enne korda saada?

                          Kommentaar


                            Terehhoviga koos oleks võinud Kimbaloula minema saata.Totaalselt null tänases mangus.

                            Kommentaar


                              Üle pika aja, kus ei tahaks meeskonnale midagi ette heita. Võideldi, taheti aga eilsel päeval sellest kahjuks ei piisanud. Olukord on aga nüüd juba selline, et kui Infonetile kaotame, siis on vahe 2p ning ei ole see Euroopa kohtki enam miskit kindel.

                              aga ehk ongi elus tähtsamaid asju kui mõne spordivõistluse tulemus. Sesmõttes Myrgel ja co, kes eilse ürituse läbi viisid, siis siiralt äge!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Üle pika aja, kus ei tahaks meeskonnale midagi ette heita. Võideldi, taheti aga eilsel päeval sellest kahjuks ei piisanud.
                                Natuke heidaks ikka ette. Miks vasturünnakutest nii palju lekib, miks ründajad nii nüridad on jne.
                                www.playmaker.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X