320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
    Ei saa ju nõuda 60a mehelt ,et ta hakkaks kohalikku keelt õppima . Tema tuli ju siia oma treeneri teadmisi edasi andma ja tuli siia tööle . Pigem võiks sarnase küsimuse küsida Bondarenkolt või Pushtovilt.

    Getu saabus siia 2007 .
    Kas ta mitte Rakveres nüüd eesti keeles ei räägi?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Kas ta mitte Rakveres nüüd eesti keeles ei räägi?
      Vabandan Bondarenko ees , kui see vastab tõele !

      Kindlasti haritud inimene , üks väheseid jalgpallitreenereid Eestis , kellel lisaks nn jalgpalli treeneri listentsile on olemas ka pedagoogiline kõrgharidus .

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Kas ta mitte Rakveres nüüd eesti keeles ei räägi?
        Räägib eesti keelt väga hästi.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kas ta mitte Rakveres nüüd eesti keeles ei räägi?
          Puštov riigikeelt valdab üsna heal tasemel - Meltsi ja Elhi nii tema kui ka Bragin Andrejeviga suhtlevad vaid eesti keeles

          Kristal aasta tagasi (kuidas sel aastal ei oska öelda) valis töökeeleks vähemalt riietusruumis vene keele....

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Puštov riigikeelt valdab üsna heal tasemel - Meltsi ja Elhi nii tema kui ka Bragin Andrejeviga suhtlevad vaid eesti keeles

            Kristal aasta tagasi (kuidas sel aastal ei oska öelda) valis töökeeleks vähemalt riietusruumis vene keele....
            Aga miks Pushtov siis intervjuusid annab vene keeles ? Kas ta ei austa maad kus ta elab ?

            Kommentaar


              Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
              Aga miks Pushtov siis intervjuusid annab vene keeles ? Kas ta ei austa maad kus ta elab ?
              Pigem tunneb ennast lihtsalt ebakindlalt, üks asi on siiski trennis mängijatega suhelda ja teine kaamera ees rääkida. Mingit mitteaustamise juttu ma tema puhul küll ei võtaks absoluutselt üles, asjad ei pea alati nii tobedalt mustvalged olema.

              Ja et natukenegi tagasi teemasse minna, siis minu arust piisab täiesti, kui vaadata Järva viimaseid sooritusi põhimeeskonna eest, et aru saada, miks Getu täna Kaldmat eelistas. Olgu või positsioonist väljas. Midagi imelikku seal küll pole.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                Aga miks Pushtov siis intervjuusid annab vene keeles ? Kas ta ei austa maad kus ta elab ?
                Sulle jeblaanile teadmiseks - Puštov austab maad kus elab - kui sa ei tunne inimest siis pole mingit paska suust välja ajada. Veel niipalju infoks, et ta suhtleb välismängijatega võõrkeeltes ka - Lehtoneniga soome keeles (2013a), Manucho, Hajdari ja Aidaraga inglise keeles....
                Niipalju veel austamiseks: põline ukrainlane Vitali Kvartsjanõi (Lutski Volõni peatreener) annab intervjuusid samuti vene keeles, mitte sprst et ta ukraina keelt ei oska üldse, vaid, et ta suuline ukraina keel on väga halb - kui Puštovilt oleks mingi nn ETV ajakirjanik võtnud vjuud eesti keeles siis oleks Puštov talle eesti keeles ka vastanud - isiklik kogemus - mu esimene vjuu Puštoviga oli just eesti keeles, kuigi oli tunda, et vene keeles mees oskab anda rohkem huvitavat ja kasulikku infot kui eesti keeles....

                Aloha rsk

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                  Sulle jeblaanile teadmiseks - Puštov austab maad kus elab - kui sa ei tunne inimest siis pole mingit paska suust välja ajada. Veel niipalju infoks, et ta suhtleb välismängijatega võõrkeeltes ka - Lehtoneniga soome keeles (2013a), Manucho, Hajdari ja Aidaraga inglise keeles....
                  Niipalju veel austamiseks: põline ukrainlane Vitali Kvartsjanõi (Lutski Volõni peatreener) annab intervjuusid samuti vene keeles, mitte sprst et ta ukraina keelt ei oska üldse, vaid, et ta suuline ukraina keel on väga halb - kui Puštovilt oleks mingi nn ETV ajakirjanik võtnud vjuud eesti keeles siis oleks Puštov talle eesti keeles ka vastanud - isiklik kogemus - mu esimene vjuu Puštoviga oli just eesti keeles, kuigi oli tunda, et vene keeles mees oskab anda rohkem huvitavat ja kasulikku infot kui eesti keeles....

                  Aloha rsk
                  Siis on ju tore kui Sasha austab Eestimaad ja oskab siinses keeles suhelda . Näe minu teadmised ka temast tõusid ja austus tema vastu . Vaat kuidas diskussioon täna on meid targemaks teinud .

                  Sellepärast ei maksa kohe sõimama hakata .

                  Kui sulle aga meeldib sõimata , siis ...

                  Kas Sa kuivand põdrasitta oled unes näinud ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                    Sulle jeblaanile teadmiseks - Puštov austab maad kus elab - kui sa ei tunne inimest siis pole mingit paska suust välja ajada. Veel niipalju infoks, et ta suhtleb välismängijatega võõrkeeltes ka - Lehtoneniga soome keeles (2013a), Manucho, Hajdari ja Aidaraga inglise keeles....
                    Niipalju veel austamiseks: põline ukrainlane Vitali Kvartsjanõi (Lutski Volõni peatreener) annab intervjuusid samuti vene keeles, mitte sprst et ta ukraina keelt ei oska üldse, vaid, et ta suuline ukraina keel on väga halb - kui Puštovilt oleks mingi nn ETV ajakirjanik võtnud vjuud eesti keeles siis oleks Puštov talle eesti keeles ka vastanud - isiklik kogemus - mu esimene vjuu Puštoviga oli just eesti keeles, kuigi oli tunda, et vene keeles mees oskab anda rohkem huvitavat ja kasulikku infot kui eesti keeles....

                    Aloha rsk
                    Ma olen Puštoviga rääkinud nii eesti kui ka vene keeles. Eesti keel on päris korralik.

                    Kommentaar


                      Vabandan kaljukate ees, et off-topicut jätkan. Kinnitan, et Bondarenko saab eesti keeles täitsa okeilt hakkama. Ega tal siin peale Akimovi olegi väga kellegagi vene keelt rääkida. Hätta jääb, siis paneb paar lauset ingliset. Viimastes mängujärgsetes videointekates on ka eesti keeles rääkinud, aga ega ta neid kaamera ees esinemisi ei naudi. Nagu siin Vincent õigesti Pushtovi kohta välja tõi, siis trenniandmine ja video värk on kaks erinevat asja. See mitteaustamise jutt on vähe üle pingutatud. Vägisi eesti keelt pressida siis tulevad need intekad sama sisukad nagu nad Zauriga kipuvad olema. Sorri.

                      Ja kui üritada kuidagi Kalju teemasse tagasi triivida, siis nii palju kui tänast mängu nägin, kuni Neemelo sekkumiseni, siis ei uskunud küll, et Kalju siit kuidagi tagasi tuleb.

                      Kommentaar


                        Aurelio ei oska üldse riigikeelt? Ma olen nagu kuskilt kuulnud, et midagi ikka suudab rääkida (võibolla ajan kellegiga segamini). Ju siis tal on ka mugavam anda intervjuud teises keeles mida paremini oskab? Ehk mõni Kalju kõvem fänn oskab öelda kuidas tal meie riigikeelega lood on.

                        Kommentaar


                          See mis Zauri suust tuleb igal ETV ülekande vaheajal on muidugi " puhas kuld " , aga ERR võiks teha mehele teene ja lindistada seda kevadel ja lasta vaheajal linti , siis saaks mees varem riietusruumi poiste psühholoogiat tõstma ja motivatsioonikõnet pidama .

                          Minul on see igatahes peas

                          Kommentaar


                            Ei tulnudki 13-mänguline seeria ära.

                            Kaldma oli väga tubli. Oluliselt parem kui Listmann ja Järva hooaja teine pool kokku.
                            Huviga vaataks, et mis liigasse see Kimbaloula siirdub. lollol
                            Keskkaitsjate aeglus tekitas muret juba hooajaeelsel turniiril, kuid hooaja käigus üleliia isegi silma ei paistnud. Eilne näitas taas selle kitsaskoha ikka väga selgelt ära.
                            Karu on ikka tubli vahetusmees.
                            Ning Florale õnne ja palun ärge seda persske keerake.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Aurelio ei oska üldse riigikeelt? Ma olen nagu kuskilt kuulnud, et midagi ikka suudab rääkida (võibolla ajan kellegiga segamini). Ju siis tal on ka mugavam anda intervjuud teises keeles mida paremini oskab? Ehk mõni Kalju kõvem fänn oskab öelda kuidas tal meie riigikeelega lood on.
                              Getu suudab Eesti keelt rääkida, kuid enamasti ta seda ei tee, sest välismaalaste jaoks on Eesti vähemalt ühes asjas mõnus riik - siin räägib pmst igaüks inglise keelt. Intervjuude andmine on samuti selle taga, et ta tunneb end palju mugavamalt inglise kui eesti keelt rääkides.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Getu suudab Eesti keelt rääkida, kuid enamasti ta seda ei tee, sest välismaalaste jaoks on Eesti vähemalt ühes asjas mõnus riik - siin räägib pmst igaüks inglise keelt. Intervjuude andmine on samuti selle taga, et ta tunneb end palju mugavamalt inglise kui eesti keelt rääkides.
                                Jääme nüüd ikka ausaks , Getulio ei räägi päris kindlasti eesti keelt . Muidu veel Essti jalgpalli faktikuningas Kesa , kes selle küsimuse püstitas kirjutab oma faktiraamatusse miingit jama .

                                Ma kirjutan alla sellele , et Getu räägib soome keelt Harju keskmisel tasemel ja saab aru soome keelest .

                                Samas ma ei leia ,et saab nõuda ,et isik , kes saabub uuele maale 52 -53 a lt ja hiljem teeb otsuse end selle maaga siduda ,et ta hakkab siinset keelt õppima 57 -58-lt veel ootamatum 61 a lt .

                                Räägime parem spordist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X