320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Aga neli mängijat nii varajases hooaja faasis kaartidega väljas. Sellist asja väga ei meenugi. Toetan täielikult, et Euroopa mängude ajal oleks Eestit esindavatel klubidel hõredam graafik, aga siis tuleks mu arust siiski kogu voor samal ajal mängida, sest see tekitab siiski klubide suhtes ebavõrdse olukorra. Räägiti aususe ja võrdsuse printsiibist, miks oli vaja mõlemad Tallinna derbyd mängida samal päeval, aga kas see nüüd on aus, et teisipäevase mänguta jääks Kalju poolelt Paide vastu üks mängija eemale, nüüd aga neli? Ja seda mitte ainult Kalju jaoks, vaid ka Paide enda ja tema peamiste konkurentide.
    Punaste kaartide teenimine oli/on kuidagi kohustuslik vist? Antakse täiesti sõltumatult sellest mida mängijad platsil teevad?
    Haige loogika muarust. Seda enam imelik vingumine et kalender oli ju ette teada.... arvatavasti... või ei olnud?

    PS. see et kalender võib olla mõne jaoks ebasobivam, ma ei vaidlusta.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Punaste kaartide teenimine oli/on kuidagi kohustuslik vist? Antakse täiesti sõltumatult sellest mida mängijad platsil teevad?
      Haige loogika muarust. Seda enam imelik vingumine et kalender oli ju ette teada.... arvatavasti... või ei olnud?

      PS. see et kalender võib olla mõne jaoks ebasobivam, ma ei vaidlusta.
      Ma ei ole siin foorumis ammu kellelegi halvasti öelnud, aga sa oled vist tõesti peast soe või lihtsalt nii spordikauge inimene.

      Kommentaar


        Videomeenutus Pareiko karjääri lõpetanud löögiliigutusest (55 sek videost). Kust see piir siis lõpuks jookseb, mina ausalt aru ei saa..

        Kommentaar


          Ütleme nii. Kohtuniku töö on subjektiivne asi, mitte objektiivne. Iga kohtunikul on oma personaliteet, emotsiooni ja kogemus või mitte. See töö on ikka raske, sest nii kui nii, mida sa vilistad, keegi pole rahul.
          Samal ajal kohtunik on mängu osa, siis on mängu osa kohtunikut kritiseerima.

          Kommentaar


            Kui mängujärgselt ei esitata kohtunikule märkust, siis distsiplinaarkomisjon seda ei aruta.

            Kommentaar


              Kütt püüdis palli ja soovis kiirelt mängu alustada, põrkas kokku ründajaga, kes liikus temaga vastassuunas. Mängu olukord. Ühtegi löögi liigutust ei olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Ma ei ole siin foorumis ammu kellelegi halvasti öelnud, aga sa oled vist tõesti peast soe või lihtsalt nii spordikauge inimene.
                Loe nüüd ette mille eest need punased kaardid saadi ja mõtle uuesti järgi kas need kõik tõesti olid sportlikud ja vajalikud. On loomulikult vältimatuid ja sportlikke olukordi, aga enamus punaseid(!) minu arust nende hulka ei kuulu.

                Täpselt samamoodi nagu jäähokis vahel ikka juhtub 2min trahve, aga näiteks 10-minutilise puhul on tehtud juba midagi hullemat.

                Ja korvpalliski tahtlik viga üldjuhul vilistatakse ka väga erilise põhjusega.

                Millest Sina aru ei saa, mul on tõesti raske aru saada.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Kütt püüdis palli ja soovis kiirelt mängu alustada, põrkas kokku ründajaga, kes liikus temaga vastassuunas. Mängu olukord. Ühtegi löögi liigutust ei olnud.
                  Sealt edasi, vaata mis liigutus Neemelo suunas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ja mina mõtlesin, et siis on mängu osa kohtuniku austamine.
                    On ka. Kaks fassadi samast mündist.
                    Aga austamist kohtunik peab saama tegudega, mitte sõnadega.
                    Sõimatakse halb mängija tribüünilt, miks ka mitte kohtunik?

                    Kommentaar


                      vestlesin eile eintsiga,kuna väiksem poeg ei suutnud pisaraid tagasihoida venna penalti puhul.Lohuta vennast,kuna mingit kätt ei olnud,oli lihtne vastus.

                      Kommentaar


                        Kamoon. Kordusest oli näha, kuidas ranne ebaloomulikult liikus pärast palliga kokkupuudet.

                        Kommentaar


                          Penalti fikseeriti seljatagant õlapuutest

                          Kommentaar


                            Jajah, nii puhas pennal kui üks pennal olla saab. Soovitaks reeglitega tutvuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ööö Vaata postitust
                              Penalti fikseeriti seljatagant õlapuutest
                              Äärekohtunik ju fikseeris selle.

                              Kommentaar


                                Jumala lahe ,kui tüüpidel on oma televisioon,aga statal ei olda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X