320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Oi mehed, teil on veel nii palju õppida. Asja tulebki üles kruvida, et tekiks intriig, see selleks muidugi. Hetkeks rahuneme, hooajani on veel nii palju. Ja seda et keegi Nõmme Kalju siseselt ei kutsu ennast FC Hollywoodiks, selle hüüdnime panid leheneegrid. Ma niisama muidugi mainisin. Aga olge valvsad, võimalik et varsti alustame uute mängijate piduliku tutvustamisega
    vaadake et te üldse oma eelarve kokku saate mis on ikka päris suur

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      vaadake et te üldse oma eelarve kokku saate mis on ikka päris suur
      Kui vaja teeme korjanduse.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Oi mehed, teil on veel nii palju õppida. Asja tulebki üles kruvida, et tekiks intriig ..
        sõnastagem ümber. kui sitalabidas karjub täie siirusega, et ta on kivikuningas, siis see ei tekita intriigi, vaid on lihtsalt naeruväärne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Peppone Vaata postitust
          sõnastagem ümber. kui sitalabidas karjub täie siirusega, et ta on kivikuningas, siis see ei tekita intriigi, vaid on lihtsalt naeruväärne.
          Näe, isegi praegu on tekkinud mõttetu arutelu täiesti ajuvabal teemal. Meie mõttemaailmad on ikka väga erinevad. Ja just sellised vaidlused/konfliktid viivadki asja edasi. Jah, me Nõmme Kaljus teeme ja mõtleme teistmoodi

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Näe, isegi praegu on tekkinud mõttetu arutelu täiesti ajuvabal teemal. Meie mõttemaailmad on ikka väga erinevad. Ja just sellised vaidlused/konfliktid viivadki asja edasi. Jah, me Nõmme Kaljus teeme ja mõtleme teistmoodi
            See lihtsalt näitab, et me oleme rohkem arenenud ning me ei karda erineda maailma üldsusest.

            Kommentaar


              Annan ka siis oma panuse. Antud olukorras on HABEme jutus vastuolu: "me ei karda erineda maailma üldsusest" samas Kalju puhul on pigem just tegemist jalgpallimaailma üldsusega sarnanemisega:P
              Sellega nõus, et mõeldakse teisiti kui eestis, sest olgem ausad, meie jalgpallimaastikul enamik klubijuhte ju väga ei mõtle
              Kalju nagu ka muu maailm rõhub glamuurile, tähelepanule ja muule meelelahutuslikule poolele, mis jalgpalliga kaasas käib.
              Loodan, et Kalju täidab ka oma eesmärgid, mis hooajaks seatud, sest vastasel juhul jääb natukene naljakas mulje küll: just kui linna tulnud tsirkus, kellel tegelt peale punase ninaga klouni ja 2 plangul käiva koera pakkuda pole.

              Kommentaar


                Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                Annan ka siis oma panuse. Antud olukorras on HABEme jutus vastuolu: "me ei karda erineda maailma üldsusest" samas Kalju puhul on pigem just tegemist jalgpallimaailma üldsusega sarnanemisega:P
                Sellega nõus, et mõeldakse teisiti kui eestis, sest olgem ausad, meie jalgpallimaastikul enamik klubijuhte ju väga ei mõtle
                Kalju nagu ka muu maailm rõhub glamuurile, tähelepanule ja muule meelelahutuslikule poolele, mis jalgpalliga kaasas käib.
                Loodan, et Kalju täidab ka oma eesmärgid, mis hooajaks seatud, sest vastasel juhul jääb natukene naljakas mulje küll: just kui linna tulnud tsirkus, kellel tegelt peale punase ninaga klouni ja 2 plangul käiva koera pakkuda pole.
                Aitähh paranduse eest. Aga osadel siin ei ole nii hjea IQ tase, et teada kuidas väljaspool Eestit asju tehaks. Eks me üritame anda endast parima.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Aitähh paranduse eest. Aga osadel siin ei ole nii hjea IQ tase, et teada kuidas väljaspool Eestit asju tehaks. Eks me üritame anda endast parima.
                  Et väljapool Eestit palgatakse mängijateks töötuid brasiilasi?

                  IQ st rääkides olen näinud Kalju fännide IQd. Isegi purjus Flora fännid ei küündi selleni
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Et väljapool Eestit palgatakse mängijateks töötuid brasiilasi?

                    IQ st rääkides olen näinud Kalju fännide IQd. Isegi purjus Flora fännid ei küündi selleni
                    Rein kuidas sa võid peale kõike seda mulle niiviisi öelda? Ma solvusin hingepõhjani.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Rein kuidas sa võid peale kõike seda mulle niiviisi öelda? Ma solvusin hingepõhjani.

                      Elad üle. Küll su hingehaavad paranevad kui liiga hakkab. Kalju imemeeskonna suured võidud ravivad su solvumist.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Rein ja Habe, aitab jamast, elage oma egod kuskil mujal välja ja kirjutage Kapa kohila kodukal neid lollusi edasi, tahaks siin meie foorumis asjalikke postitusi näha!

                        Ja veel, kui olete nii kõvad mehed, siis palgake mõnda eesti satsi töötuid brasse, tulen neid rõõmuga vaatama!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                          Rein ja Habe, aitab jamast, elage oma egod kuskil mujal välja ja kirjutage Kapa kohila kodukal neid lollusi edasi, tahaks siin meie foorumis asjalikke postitusi näha!
                          ei ei, sellist jura palun mitte tulla siia kirjutama, mõned meist tahavad siin normaalselt ka edasi elada.

                          Kommentaar


                            Jep. Asjalikkus on pededele ja snoobidele.
                            www.jalgpall.ee
                            http://www.last.fm/user/lennartk

                            Kommentaar


                              Raul on pede HAHAHA hea töö poisid!
                              Ärge pange tähele, raul pani endale läätsed, ta nüüd vahelduseks näeb mis siin tegelikult kirjutatakse ja see oli talle suur üllatus :

                              oi ma ei saa, nii naljakas on praegu :
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                Rein ja Habe, aitab jamast, elage oma egod kuskil mujal välja ja kirjutage Kapa kohila kodukal neid lollusi edasi, tahaks siin meie foorumis asjalikke postitusi näha!

                                Ja veel, kui olete nii kõvad mehed, siis palgake mõnda eesti satsi töötuid brasse, tulen neid rõõmuga vaatama!

                                Just läks huvitavaks!!! Uutest Kalju mängijatest ju keegi siin foorumis konkreetselt ei räägi. Seega on normaalne, kui suhtlus käib muul teemal.

                                keegi mainis, et hooajani on veel palju aega. Minu meelest on aega ainult 2 kuud. Niikuinii hooaja keskel on juba huvi Kalju vastu raugenud. Iga uus asi on ainult alguses huvitav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X