320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Elektrooniliselt seda teha ei saa, mingi kiri ei aita ka eriti kaasa, kuna talle jääb ikkagi 45 minutit mängu alles.
    oot oot.
    KTM reegli lisada saab, aga protokollis otseselt oma enda kehtestatud reeglist tulenevat olukorda äkki ei saa?

    elektroonilised vormid on mingisugune ma ei tea, loodusseadus a la Faraday või Newtoni omad et ei saa?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      oot oot.
      KTM reegli lisada saab, aga protokollis otseselt oma enda kehtestatud reeglist tulenevat olukorda äkki ei saa?

      elektroonilised vormid on mingisugune ma ei tea, loodusseadus a la Faraday või Newtoni omad et ei saa?
      tegemist on harvaesineva juhtumiga, mina ei leia, et seda peaks kajastama protokollis. Kui soovi on, võib EJL-i kirjutada, võta aga julgus kokku.

      Kommentaar


        Harvaesinev juhtum või mitte, aga laupäeval tehti ilmselt Euroopa jalgpalli ajalugu, mille kohaselt pidi meeskond mängima vähemuses, kuigi põhjuseks ei olnud eemaldamine ning samuti ei olnud kolm vahetust tehtud.

        Kui tahta reegli positiivseid külgi näha, siis loomulikult on selleks Listmann, aga selle sama reegli tõttu ei saanud eelmine hooaeg peale Junolainen ning tänavu on Elhi ja Sinjavski mänguaeg olnud väga väike.

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          oot oot.
          KTM reegli lisada saab, aga protokollis otseselt oma enda kehtestatud reeglist tulenevat olukorda äkki ei saa?

          elektroonilised vormid on mingisugune ma ei tea, loodusseadus a la Faraday või Newtoni omad et ei saa?
          Workaround võiks olla, et vahetati x. minutil välja eikellegi vastu. Kui süsteem peaks sellist asja üldse võimaldama.

          Aganoh, varasemate aastate (a la 2006) puhul on protokollis tavaline, et mängija on liigamängus üle 100 minuti mängus platsil olnud.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Urmar, Jalkaliidu Trans-Kalju protokollis tuleks vast Kalju puuduvast KTM-st asendusmängija tõttu 10-kesi jäämine ning Listmanni 51 min. mängust vigastuse tõttu lahkumine ära märkida.
            Ametlikus paber protokollis läheb selline asi tõenäoliselt kommentaari reale. Sama asi peaks olemas olema/võiks olla ka elektroonilises protokollis.

            Kommentaar


              Ülesse, mängutulemuse alla, saaks ju vähemalt märkuse lisada.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                tegemist on harvaesineva juhtumiga, mina ei leia, et seda peaks kajastama protokollis. Kui soovi on, võib EJL-i kirjutada, võta aga julgus kokku.
                Oot.
                Kas EJL päriselt ka töötavad nii rumalad inimesed et nad ei näinud sellise olukorra võimalikkust ette? Teades meie klubide igapäevaseid olusid ja taustu?

                Sel juhul jääb üle soovida EJL juhtidele kainet mõistust veidi kaadri kompetentsuse küsimustega tegeleda.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  Oot.
                  Kas EJL päriselt ka töötavad nii rumalad inimesed et nad ei näinud sellise olukorra võimalikkust ette? Teades meie klubide igapäevaseid olusid ja taustu?

                  Sel juhul jääb üle soovida EJL juhtidele kainet mõistust veidi kaadri kompetentsuse küsimustega tegeleda.
                  Süsteem on arendatud enne KTM-i väljamõtlemist. Mis iseenesest ei tähenda, et seda mudida ei peaks saama.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    Süsteem on arendatud enne KTM-i väljamõtlemist. Mis iseenesest ei tähenda, et seda mudida ei peaks saama.
                    Kahjuks ei võimalda süsteem vist ka peale kolme vahetust vigastuse tõttu mängust lahkunud mängijat protokollis ära märkida.
                    Aega mudida oli küll.

                    Markus Jürgensonile 90 minutit

                    kuigi,
                    Alates 50. minutist mängib Flora vähemuses, kuna Markus Jürgenson sai vigastada ja vahetused olid juba tehtud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kesa Vaata postitust
                      Kahjuks ei võimalda süsteem vist ka peale kolme vahetust vigastuse tõttu mängust lahkunud mängijat protokollis ära märkida.
                      Madalamates liigades 5 vahetust lubatud, koondise mängudes rohkemgi.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Lasen ka offtopicut natuke edasi. Minu meelest võiks küll Eestisse tekkida selline puhas brass/jugo meeskond kel mingi kirgiisist suhkruissi niite tõmbamas. Kohe selline tõeliselt rõve ja nõme klubikäkerdis mis mitte kellelegi ei meeldiks. Mõelge kui tore see oleks, annaks kõvasti jututeemat juurde ja rahvas tuleks staadionile lihtsalt seepärast et olla selle klubi vastu ja toetada mistahes muud "päris" klubi.

                        Kirjutasin selle muidugi poolhuumoriga, aga samas nii nõmedalt lahe oleks selline asi

                        Kommentaar


                          Ma nüüd ei teagi.. ma just avastasin, et olen ühes mängus -45 minutit kirja saanud ja kuna ma olen selline vaikne varumees, siis hooaja peale on kõva -11 minutit koos.
                          Samas selles -45 mängus on mänguprotokollis tundub kõik õige. Miskohal tekib küsimus, et mängija profiilis olevate linkide ja minutitega käib kõva käsitöö? Kummaline, et siis mängu profiilis käsitööd lubatud pole.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Ma nüüd ei teagi.. ma just avastasin, et olen ühes mängus -45 minutit kirja saanud ja kuna ma olen selline vaikne varumees, siis hooaja peale on kõva -11 minutit koos.
                            Samas selles -45 mängus on mänguprotokollis tundub kõik õige. Miskohal tekib küsimus, et mängija profiilis olevate linkide ja minutitega käib kõva käsitöö? Kummaline, et siis mängu profiilis käsitööd lubatud pole.
                            Kardad mängu linki vist panna?

                            Kommentaar


                              Tegelikult võiks mõelda selle peale, et teha protokolli mingi uus leppemärk, mis tähistaks seda, et mängija lahkus mängust vigastuse tõttu, vahetust ei saanud teha, kuna olid juba varem tehtud.

                              Mul on veel selline plaan tekkinud, et penaltimärgile peaks P sisse panema, muidu on väravamärgiga suht ühte värvi. Ja penaltiga eksimusmärgile - võiks ka p juurde lisada.

                              Eraldi KTM asja välja küll ei tooks. Kes teab, saab sellest aru, ülejäänutel nagunii ükskõik.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kuigi eemisel aastal võideti siiski.
                                Flora on vähe eri seisus antud reegli puhul ning minu kirjeldatud olus kus ktm oleks 17-19 a vana mängumees oli mõeldud rohkem talendiraiskajate klubidele.

                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                olen ka mõelnud,kui siia tuleks keegi rahakotiga ja tahaks panustada eesti jalgpalli jaoks ja ostaks mingi satsi üle maailma kokku.Ja siis kuuleks mingi Pohlaku KTM reeglist.See vend saadaks koheselt selle süsteemi kuradile päevapealt.
                                Venemaal ja Valgevenes peaks ka midagi analoogset olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X