320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HABE Vaata postitust
    CL- Lahm paneb vastasele jalaga näkku selgelt= Kollane kaart
    Eesti liiga- Dmitrijev paneb vastasele jalaga näkku pool pimesi = Otse punane

    See on see, millest Lindpere rääkiski. Eesti liigas kohtunikud törtsutavad pisut liiga kergesti seda vile ja kaardikesi.
    Dmitrijevi löök oli kaugel palli mängimisest. Ma arvan, et tegu ei olnud sihilik, aga kohtunikul oli siiski õigus punast näidata, arvestades olukorra dünaamikat. Lahmi olukorras oleks punane liialdus olnud.

    E: Minu arust Lahm healjuhul riivas Felipe Luisi(?) nägu. Oleks selgelt näkku saanud, siis oleks veri väljas olnud ja asi päris inetu.
    AILTON

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      CL- Lahm paneb vastasele jalaga näkku selgelt= Kollane kaart
      Eesti liiga- Dmitrijev paneb vastasele jalaga näkku pool pimesi = Otse punane

      See on see, millest Lindpere rääkiski. Eesti liigas kohtunikud törtsutavad pisut liiga kergesti seda vile ja kaardikesi.
      Pigem näitab see seda, et eesti kohtunikud paremad kui CL-is. Jalaga näkku, no ma ei tea, selle eest ei saa kollast anda juu

      Kommentaar


        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Kas ma olen ainuke kellel Kalju koduleht jamab?

          Kommentaar


            Algselt postitas DoubleStuffing Vaata postitust
            Kas ma olen ainuke kellel Kalju koduleht jamab?
            Ei ole. Neil on tänavu kodulehega ennegi probleeme olnud.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Ei ole. Neil on tänavu kodulehega ennegi probleeme olnud.
              Mhm, Infonetil ka

              Kommentaar


                Kalju kuulutas re-brandingu ajal, et koos nimevahetusega tuleb ka uus domeen aga sealt on tehtud ainult redirect. Ilmselt on asi veits pooleli jäänud.

                Kommentaar


                  Henrik Pürg: "Minu parim omadus on see, et mulle meeldibki kaitsta. Mulle meeldib, kui saan vastaselt palli ära võtta. See tekitab väga hea tunde."

                  „Minu parim omadus on see, et mulle meeldibki kaitsta. Mulle meeldib, kui saan vastaselt palli ära võtta. See tekitab väga hea tunde,“ sõnab Nõmme Kalju 20aastane keskkaitsja Henrik Pürg, kes on hooaja otsustavas faasis kerkinud ühe tiitlinõudleja algrivistusse. 

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                    Henrik Pürg: "Minu parim omadus on see, et mulle meeldibki kaitsta. Mulle meeldib, kui saan vastaselt palli ära võtta. See tekitab väga hea tunde."

                    http://www.ohtuleht.ee/764721/nomme-...vaga-hea-tunde
                    Respect Mart! Pürg on lühikese ajaga teinud Õhtulehe toimetuses tõelise arenguhüppe. Pooleteist kuuga selgest outsiderist persooniloo subjektiks.

                    Kommentaar


                      Myrgel , saage ükskord aru ,et Frantsevi seltskonnaga te kunagi meistriks ei tule . Frantsevi koht on Sillamäel või venakris . Sander Puri ja Sido olid minu meelest mängu parimaid ja nad vahetati teise poolaja alguses välja .
                      Ja teie klubi president võiks ka meeskonnale lõpuni toeks olla aga mitte pool tundi enne lõppa jalga lasta
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Myrgel , saage ükskord aru ,et Frantsevi seltskonnaga te kunagi meistriks ei tule . Frantsevi koht on Sillamäel või venakris . Sander Puri ja Sido olid minu meelest mängu parimaid ja nad vahetati teise poolaja alguses välja .
                        Ja teie klubi president võiks ka meeskonnale lõpuni toeks olla aga mitte pool tundi enne lõppa jalga lasta
                        Sidorenkov vahetati vast vigastuse tõttu välja mitte mingil muul põhjusel. Vähemalt mängu interneti vahendusel jälgides jäi selline mulje.

                        Kommentaar


                          Ei noh mis siin öelda. Eks pettumus on tohutu. Sedasi ilmetult ja ilma igasuguse võitluseta langeda on masendav. Kutid tulevad puhkuse pealt ja lohistavad jalgu nagu oleks kolm nädalat jutti Austraalias tomateid korjanud. Kui viienda koha peale võitleval meeskonnal on rohkem tahet kui reaalset tiitlivõimalust omavatel meestel, siis tuleb pikalt peeglisse vaadata ja mõelda, et miks ma üldse hommikuti putsad jalga panen? Viimati nägin nii ilmetut Kaljut Tartus, kui Prins veel viimaseid mänge Nõmmekate ees oli. Ainult siis pold enam midagi võita ega kaotada. Laupäeval oli võita KÕIK.

                          Mis Frantsevit puutub, siis on ta kindlasti toonud uut kvaliteeti meeskonda, aga sama võis öelda ka Perhssoni kohta. Sarnaselt Perhssoniga on ka tema taktika olnud tihti peale väga üheülbaline ja läbinähtav. Küsitavusi tekitavad ka mõningad koosseisu ning vahetusteeelistused. Niivõrd olulises mängus nagu laupäeval oli, tuua mängu päästma Subbotin, kelle kasutegur on pigem hetkel vastaste kaitsetöö täiendamises kui meie ründevõime kasvatamises, tekib küsimus miks?

                          Ehk on aeg oma "sildtreenerit" tänada ja anda uus võimalus aastaga kamaluga kogemust omandanud Terehhovile? Kõrvale tooks kellegi peatselt lõpetavatest või lõpetanud legendidest. Näiteks Jorge, või leiaks leppimise hetkel kõvasti treenerimaastikul hagu andva Bärengrubiga? Kellegi, kes lisaks harjutuste läbi viimisele suudab kuttides vajadusel ka leegi taas sütitada. Kellegi keda meil laupäeval riietusruumis väga vaja oleks olnud..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                            Ei noh mis siin öelda. Eks pettumus on tohutu. Sedasi ilmetult ja ilma igasuguse võitluseta langeda on masendav. Kutid tulevad puhkuse pealt ja lohistavad jalgu nagu oleks kolm nädalat jutti Austraalias tomateid korjanud. Kui viienda koha peale võitleval meeskonnal on rohkem tahet kui reaalset tiitlivõimalust omavatel meestel, siis tuleb pikalt peeglisse vaadata ja mõelda, et miks ma üldse hommikuti putsad jalga panen? Viimati nägin nii ilmetut Kaljut Tartus, kui Prins veel viimaseid mänge Nõmmekate ees oli. Ainult siis pold enam midagi võita ega kaotada. Laupäeval oli võita KÕIK.

                            Mis Frantsevit puutub, siis on ta kindlasti toonud uut kvaliteeti meeskonda, aga sama võis öelda ka Perhssoni kohta. Sarnaselt Perhssoniga on ka tema taktika olnud tihti peale väga üheülbaline ja läbinähtav. Küsitavusi tekitavad ka mõningad koosseisu ning vahetusteeelistused. Niivõrd olulises mängus nagu laupäeval oli, tuua mängu päästma Subbotin, kelle kasutegur on pigem hetkel vastaste kaitsetöö täiendamises kui meie ründevõime kasvatamises, tekib küsimus miks?

                            Ehk on aeg oma "sildtreenerit" tänada ja anda uus võimalus aastaga kamaluga kogemust omandanud Terehhovile? Kõrvale tooks kellegi peatselt lõpetavatest või lõpetanud legendidest. Näiteks Jorge, või leiaks leppimise hetkel kõvasti treenerimaastikul hagu andva Bärengrubiga? Kellegi, kes lisaks harjutuste läbi viimisele suudab kuttides vajadusel ka leegi taas sütitada. Kellegi keda meil laupäeval riietusruumis väga vaja oleks olnud..
                            Üllatavalt asjalik jutt ! M.O.T.T.

                            Kommentaar


                              Milles see vähene tahtmine väljendus? Minu silma järgi üritati piisavalt. Pigem jäi asi taktikaliste ja tehniliste nüansside taha.
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Ühele koledale kaotusele ka üks kole võit otsa. Eks ta üks loid lükkamine oli, aga endine oma poiss Aland aitas asja ära vormistada. Mulle isiklikult isegi meeldis, et vahelduseks mängisime ilma Sidorenkovi superstandarditeta. Pani muus osas rohkem pingutama. Hea meel noore Kleini üle, kes oskas kingituse kenasti ära vormistada, kuid kui kutt tahab esiründajaks saada, siis peab juurde panema. Natukene liiga palju on temas seda esiliigalikku naiivsust. PL tipus on kaitsjad ikka kiiremad kui näiteks Maarduga madistades. Subbotin on jätkuvalt kohutav. Valikajev oli seekord enam-vähem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X