320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
    Anonüümsed kommentaatorid.. Sealt küll tõde otsida ei tasu
    Ka delfi kommentaaridest leiab mõnikord häid kommentaare ja väga head siseinfot. Tuleb lihstalt analüüsida. Neid kommentaare lugedes ma küll kindlas kõneviisis ei julge väita, et seal esitatud väited valed oleks. Igatahes tundub, et mingid probleemid seal noortega on. Kus suitsu seal tuld.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Tean,et Terjale poisid ütlesid,et ei tohi teda mängitada.

      Kommentaar


        Sobiv põhjus Bondarenkoga asendada.

        Kommentaar


          Äkki keegi seletab mulle miks ja mis loogika alusel peaks Kalju tahtma langeda B-sse ja kuidas on see KTM-idega seotud?

          Kommentaar


            Algselt postitas petteri
            Nüüd ilmus pressiteade: http://www.jkkalju.ee/tartu-jk-welco...est-kaotusest/

            Jääb mulje, et Zaur jäi ainuisikuliselt süüdi.
            Amatöörid. Juhend on vaid 55 lehekülge. Kas tõesti pole klubis inimesi, kes suudaks selle läbi töödelda?
            www.playmaker.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas petteri
              Nüüd ilmus pressiteade: http://www.jkkalju.ee/tartu-jk-welco...est-kaotusest/

              Jääb mulje, et Zaur jäi ainuisikuliselt süüdi.
              nn „erijuhtumite“ korral erandite rägastikus orienteerumiseks tuleks olulised punktid välja printida ja kasvõi kontorisse (kui see olemas on) seinale kleepida. Lisaks muidugi faili arvutisse sisestada. Ei pea alati tervet juhendit avama. Uskuge, neid olulisi punkte ei ole eriti palju.

              Kommentaar


                Seoses Nõmme Kalju poolt eile avaldatud pressiteatega, milles selgitati Esiliiga üleminekumängus tehnilise kaotuse ning ühtlasi ka aste madalamale kukkumise põhjuseid, tegi oma kaasavalduse klubi esindusmeeskonna treener Sergei Terehhov. Terehhovi selgitus: "6. novembril andsin esinduse mängijatele teada, kes peavad osalema üleminekumängudes, kaasa-arvatud (Janar) Toomet ja (Henrik) Pürg. Alates 7. novembrist läksin plaanipärasele puhkusele, tegeledes edasi vaid Pürgi koondise asjadega. Tunnistan, et ma ei olnud kõnealuse reegliga kursis ning seda teadmata lähtusin Kalju U21 parimatest huvidest. Kuna Esiliiga koha säilitamine oli meie jaoks äärmiselt oluline, selgitasin ma jalgpalliliidule, et me ei tahaks lubada Pürgi üleminekumängude ajal U-23 koondise treeningule. Reede hommikul helistas Pürg ja küsis, kas ma rääkisin Zauriga, täpsustamata alguses millest. Ütlesin, et rääkisin, minu viimane vestlus Zauriga oli Pürgi koondisesse kutsumise teemal. Rõhutasin Pürgile, et tema mängimine Esiliiga üleminekumängudes on klubi treenerite otsus ehk esmatähtis ning koondisega liitub ta järgmisel päeval. Olin liialt emotsionaalne ning ei lasknud tal ennast selgitada - eeldasin, et ta tahab rääkida taas koondisest, millest olime korduvalt juba rääkinud." "Tegemist on minupoolse kommunikatsiooniprobleemiga, tagantjärgi tarkusena võinuks olukorra lahendada muudmoodi, aga juhtunut see enam ei muuda. Oleksin pidanud olema nende reeglitega kursis ja vabandan tekkinud olukorra pärast," lisas Terehhov.


                "... Reede hommikul helistas Pürg ja küsis, kas ma rääkisin Zauriga, täpsustamata alguses millest. Ütlesin, et rääkisin, minu viimane vestlus Zauriga oli Pürgi koondisesse kutsumise teemal. Rõhutasin Pürgile, et tema mängimine Esiliiga üleminekumängudes on klubi treenerite otsus ehk esmatähtis ning koondisega liitub ta järgmisel päeval. Olin liialt emotsionaalne ning ei lasknud tal ennast selgitada – eeldasin, et ta tahab rääkida taas koondisest, millest olime korduvalt juba rääkinud.”

                Ehk siis Pürg üritas Terehhovile selgeks teha, et ta ei tohi mängida?

                Pürg teadis, Zaur teadis, tõenäoliselt teised mängijad teadsid ja keegi ei suutnud Terehhovile selgeks teha, et ta ei tohi mängida?!? Terehhovi ei olnud mängul kohal ja ikka Pürg saadeti mängu kuigi kõik, kes kohal olid teadsid, et ta ei tohi mängida?

                See on täiesti absurdne ju.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Järelikult tuli ülevalt käsk, et Pürg peab mängima.

                  Kuidagi väga-väga kahtlane tundub see olukord siin
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Järelikult tuli ülevalt käsk, et Pürg peab mängima.

                    Kuidagi väga-väga kahtlane tundub see olukord siin
                    Jep, Hundisilmalt olevat Savisaare allkirjaga ja Ratase pildiga paber tulnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Jep, Hundisilmalt olevat Savisaare allkirjaga ja Ratase pildiga paber tulnud.
                      Mis mõtted sinul tekivad kui sa loed Terehhovi "kaasavaldust"?
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Ära ürita petta neid kes elatuvad petmisest! Aga tegelikult väga kusine kaasavaldus!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          Mis mõtted sinul tekivad kui sa loed Terehhovi "kaasavaldust"?
                          Suur villa, marmor pörand. Hästi suurte kuldkettidega neegrid. Uzid, Sig sauerid, kuldsed AKd. Suurte mönusate pepudega naised twerkimas 20meetrise lauapeal. Kus veel nendega kalamari, känguru liha, Ace shampanja ja muu gurmee ning laua otsas istub Terehhov, ühes käes Laua Viin, teises telefon. Ja aina paugutab korda mööda Pürgile, Zaurile, naisele, Savisaarele,Pohlakule, Pürgile siis veel kellegile ning vaata siis nüüd.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Järelikult tuli ülevalt käsk, et Pürg peab mängima.

                            Kuidagi väga-väga kahtlane tundub see olukord siin
                            Omapärane olukord. Tuleb välja, et Zaur ei ole oma otsustes vaba, vaid kõige võrsdemad teavad paremini, kes mängima peavad. Teatavasti kõlab sarnaseid süüdistusi aeg ajalt kellegi teise aadressil.

                            Kommentaar


                              Kui enne oli kuulda kõlakaid, et duubli treeneriks saab Bondarenko, siis järgmine U21 treener on hoopis Erko Saviauk ja Bondarenkole jääb U19. Ka Zaur jätkab klubis, temale jääb 02 ja 03 grupid juhendada.

                              Allikas: http://www.jkkalju.ee/kalju-u21-ja-u...ued-treenerid/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                                Kui enne oli kuulda kõlakaid, et duubli treeneriks saab Bondarenko, siis järgmine U21 treener on hoopis Erko Saviauk ja Bondarenkole jääb U19. Ka Zaur jätkab klubis, temale jääb 02 ja 03 grupid juhendada.

                                Allikas: http://www.jkkalju.ee/kalju-u21-ja-u...ued-treenerid/
                                Seda, et Saviauk on tulnud veel 3 korda Eesti meistriks, seda Kalju kodukas välja öelda ei suuda. Lihtsalt ei suuda ja kõik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X